Komentowana treść: Jeden rzut okiem na AM2004
[#91] Re: Jeden rzut okiem na AM2004
W odpowiedzi na komentarz #90


Errata...



Zamiast "(MorphOS 1.5)" miało oczywiście być "(MorphOS 1.4)". Sami widzicie, że głodnemu chleb na myśłi. Ja już po wyrazie "MorphOS" podświadomie piszę "1.5". :)
[#92] Re: Jeden rzut okiem na AM2004
Dla zainteresowanych http://kaczus.republika.pl/AM2004.html - mały
raporcik :))
[#93] Re: Jeden rzut okiem na AM2004
W odpowiedzi na komentarz #90


> TO co Amigowcy mają nadzieję zobaczyć w tym roku (AmigaOS4) JEST

> CZYMŚ o czym Pegazowcy chcą już zapomnieć (MorphOS po erracie 1.4).



Bardzo ciekawa paralela świadcząca o dużej fantazji.

[#94] Re: Jeden rzut okiem na AM2004
W odpowiedzi na komentarz #86


Bedzie AmigaOS4 w sprzedarzy, kupisz sobie go i sprawdzisz, czy to wszystko jest w systemie.



Ciekawy sposób wyrzucania własnych pieniędzy...



W trakcie prac nad systemem nikt z deweloperow i betatesterow nie ma obowiazku spowiadac sie na portalach z tego co jest juz w OS4.



No tak, nie masz obowiązku znać pojęcia marketingu i promocji, jesteś tylko owcą.



Nawet gdyby to robili to jak wygladala by ich praca na AmigaOS4 - stanela by calkowicie w miejscu!



Fakt, przecież jest ich aż dwóch... Ale za to na natywne porty Quake mają czas.



Nie nalezy zapominac, ze AmigaOS to komercja - cisza ze strony tworcow tego systemu nie jest wiec niczym dziwnym.



Ale bzdurę napisałeś, gratuluję. Dobrze, że cała prasa komputerowa tego nie czyta, bo by ze śmiechu umarli. Albo głodu, gdyby ktoś takie pomysły wcielił w życie.



A Wy?



Ja już nie. Wrogość pewnych osób znieczuliła mnie na wdzięki całej tej nowej "Amigi".
[#95] Re: Jeden rzut okiem na AM2004
W odpowiedzi na komentarz #93


Chcemy zapomniec o MOS 1.4 i dostac juz 1.5. :) Wiec wybaczcie ale nie udzieli mi sie euforia zwiazana z jakims tam natywnym Picasso96 na OS4 czy czyms w tym stylu. To zupelnie inny etap rozwoju. Na OS4 cieszy wszystko, a na Pegazie ten etap juz ludzie maja za soba. Juz zaczynaja narzekac, swirowac. Amigowcy tez do tego dojda. Oczywiscie zanim to nastapi to musi zostac skonczony OS4.0, potem ze 40-50 Polakow musi kupic AmigeONE, potem musi wyjsc OS4.1 i potem musi sie bardzo opozniac OS4.2 i dopiero bedzie ten etap. :D Ja juz tyle czekac nie moge - za stary jestem :D
[#96] Re: Jeden rzut okiem na AM2004
W odpowiedzi na komentarz #93


To jest realizm a nie fantazja. Specjalistą od fantazjowania jest pan Hermans. Od kilku lat.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem