Komentowana treść: Total Amiga - edycja polska
[#61] Re: Total Amiga - edycja polska

@MDW, post #60

Tylko nie zapomnij wyrwać stron o Amy05

Ja tam czekam na ten komputer z niecierpliwoscią i i tak będę tłumaczył artki na jego temat czy się to komuś podoba czy nie.

Miłej lektury.
[#62] Re: Total Amiga - edycja polska

@amigafan, post #61

Według mnie Amy05 obraża AmigaOS4. Przecież na nowy AmigaOS środowisko czekało tak długo, zrobiono więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Ta wersja systemu zasługuje na to żeby odpalać ją na czymś w miarę sensownym. Amy05 nie zasłużyło na to żeby na nim odpalać AmigaOS4. Dzisiaj gdy sprzęt jest najmniejszym problemem w świecie komputerów to jest żałosne, że amigowcy dostaną coś takiego. Tym bardziej, że mocniejsze rozwiązania przecież istnieją (chociaż są niedostępne). Ja nie jestem przeciwnikiem Amy05 tylko mi się płakać chce jak to widzę. Ludzie za ostatnie grosze kupią coś co nawet nie jest wczorajsze. Taki Pegasos2 G4 jest wczorajszy i jakoś z trudem jeszcze byłbym w stanie zaakceptować go jako maszynę dla AmigaOS4. No ale takie oszczędnościowe maszyny jak Amy05 mnie rozbrajają i smucą. Wypuszczanie takiej maszyny jest brakiem szacunku dla Hyperionu i amigowców.



Stron o Amy05 na pewno nie wyrwę. ;) Przeciwnie nawet - przeczytam z wielką ciekawością. Tym bardziej, że wcześniej unikałem tych tematów jak tylko zobaczyłem specyfikację tej maszyny. To co wcześniej pisałem to był żart. Ja nie mam nic przeciwko pisaniu o tej maszynie. Ja mam coś przeciwko tej maszynie. :) Jestem wdzięczny, że "służby informacyjne" piszą o tym rozwiązaniu i są ludzie, którym się chce tłumaczyć to na język ignorantów (takich jak ja). Dzięki temu wiem dlaczego nigdy Amy05 nie kupię. :)

[#63] Re: Total Amiga - edycja polska
Witam!



Zamówiłem i odebrałem.

Muszę się przyznać, że jestem mile zaskoczony (w takim stopniu, że musiałem to napisać) - spodziewałem się dostać coś ala ksero.



Papier dobrej jakości nawet, wizualnie gazeta prezentuje się na poziomie (szczególnie wiadomości) i nie doskwiera wcale brak koloru. Jedynie okładka mogłaby być twardsza.



Tyle pierwsze wrażenie.

Gratuluję i oby tak dalej.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem