Komentowana treść: Amaya dla AmigaOS 4.0
[#61] Re: Amaya dla AmigaOS 4.0

@Andrzej Drozd, post #60

Abys Ty, ja i My - wszyscy Amigowcy, nie musielismy korzystac z Linuksow i Windowsow.

A dlaczego nie? Mi tam korzystanie z Linuksa czy nawet Windowsa nie przeszkadza. Dobieram system do zadania jakie mam wykonać. Zresztą twierdzenie, że AmigaOS zastąpi nam wszystkie pozostałe systemy to utopia.
[#62] Re: Amaya dla AmigaOS 4.0

@Grzegorz Kraszewski, post #61

Zresztą twierdzenie, że AmigaOS zastąpi nam wszystkie pozostałe systemy to utopia.

Nie twierdze ze zastapi we wszystkim (poniewaz uzywam tez peceta). Ale przynjamniej warto skorzystac z kazdej okazji, aby byc blizej swiata ;)

Kiedys ludzie sceptycznie podchodzili do koleji. Wrecz uwazono ze to wynalazek szatana. No a przyjela sie...
Niestety nie zachowamy AmigaOS tylko dla siebie. Jezeli juz ktos bardzo chce, to dalej ma/uzywa Classica. Nowe Amigi i Pegazy, sila rzeczy beda ewoluowac w strone Linuxa. Tak jak to robi nawet Windows. Kiedys wszystkie systemy spotkaja sie i beda kompatybilne. Juz sa...w coraz wiekszym stopniu.

Ostatnia edycja: 02.06.06 15:51:53
[#63] Re: Amaya dla AmigaOS 4.0

@Andrzej Drozd, post #62

Nowe Amigi i Pegazy, sila rzeczy beda ewoluowac w strone Linuxa.

W takim razie jaki jest sens używania AmigaOS 4 czy MorphOS-a, skoro od razu można używać Linuksa, zamiast czekać na powolną ewolucję powyższych systemów w jego stronę?
[#64] Re: Amaya dla AmigaOS 4.0
mi sie podoba, bo autor pokazal cos wiecej tego co lubi robic, nie tylko screeny czy filmiki z obiecankami OK
[#65] Re: Amaya dla AmigaOS 4.0

@Grzegorz Kraszewski, post #63

Dobre pytanie. Wlasnie taki, ze mozna uzywac AmigaOS/MorphOS i czuc sie jak w domu.
Byc niezaleznym od wirusow, pozatym AmigaOS/MorphOS to jest nasza filozofia. Warto dla tych banalnych rzeczy.
Wiec nie bojmy sie ze cos zlinuksowieje, tylko dajmy temu wyzwanie. To juz nie moje slowa, ale...zawsze jest sens :)
[#66] Re: Amaya dla AmigaOS 4.0
Tyle komentow pod czyms co nawet nie powinno byc zauwazone.... Przeciez taki soft pisza studenci na obrone pracy.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem