Komentowana treść: Amizaduszki 2006 - pierwsze zdjęcia i filmy
[#61] Re: Amizaduszki 2006 - pierwsze zdjęcia i filmy

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #60

Tyle, ze zajmuja miejsce i czesto maja ograniczenia co do obslugiwanych formatow.
[#62] Re: Amizaduszki 2006 - pierwsze zdjęcia i filmy

@Kaczus, post #61

przewaznie filmy w tych formatach kinowe "pirackie" dostepne na p2p nadaja sie jedynie do podgladu (szkoda czasu, pradu czy nawet samego kompa na sciaganie), a do tego w zupelnosci wystarczy A1200. wyporzyczenie oryginalnego filmu na DVD kosztuje 4-5zl, nowosci z dzwiekiem DTS na plycie DL jedynie 6zl i masz nawet do wyboru polska sciezke dzwiekowa. leze sobie w lozeczku trzymam pilota (nie martwie sie ze na przewijaniu filmu zwiesze kompa) mam menu i moge nawet sterowac glosnoscia przykladowo samego lektora procesorem DSP, ale to juz inna bajka

Ostatnia edycja: 14.11.06 14:21:11
[#63] Re: Amizaduszki 2006 - pierwsze zdjęcia i filmy

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #50

Kupno BPPC to jednak ryzyko, tu chłodzenie, tam zasilanie... Można wyrzucić 500 zł w błoto.
[#64] Re: Amizaduszki 2006 - pierwsze zdjęcia i filmy

@Malin, post #63

chlodzenia na PPC poza oryginalnym radiatorem teraz nie mam, a PPC 240MHz i tak mam krecone z 200MHz OK
[#65] Re: Amizaduszki 2006 - pierwsze zdjęcia i filmy

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #62

nie martwie sie ze na przewijaniu filmu zwiesze kompa

LOL. Jakkolwiek to nie jest normalne. Jeśli masz tak na swoim klasyku, to "pozazdrościć".
[#66] Re: Amizaduszki 2006 - pierwsze zdjęcia i filmy

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #64

Radiator chyba parzy... :)
[#67] Re: Amizaduszki 2006 - pierwsze zdjęcia i filmy

@MinisterQ, post #65

to zalezy od programu, czym i jak byl film encodowany. filmy vob DVD moge w calasci ogladac w 1/2 na AMP2 i nie ma problemu, a na pececie przewijajac film w powerdvd z DVD zwiesilem XP tak, ze samo resetowanie nic nie pomogalo. pomoglo dopiero off/on peceta z pradu, bo nie chcial system wystartowac czarodziej
[#68] Re: Amizaduszki 2006 - pierwsze zdjęcia i filmy

@Malin, post #66

radiator teraz ma 36,4oC jestem pod MOS (pod AOS mam zawsze cieplejszy) i mam wlaczone caly czas radio stereo 96kbps 44.1kHz w ANR, a AHI mam ustawione na HIFI
[#69] Re: Amizaduszki 2006 - pierwsze zdjęcia i filmy

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #56

apollo i peceta sprzedaj.


Niech zgadnę - na życie albo nie zarabiasz, albo pracujesz fizycznie.

Ostatnia edycja: 14.11.06 20:19:36
[#70] Re: Amizaduszki 2006 - pierwsze zdjęcia i filmy

@Fei, post #69

pytanie konkretnie do kogo?
[#71] Re: Amizaduszki 2006 - pierwsze zdjęcia i filmy

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #62

"przewaznie filmy w tych formatach kinowe "pirackie" dostepne na p2p nadaja sie jedynie do podgladu (szkoda czasu, pradu czy nawet samego kompa na sciaganie)" - LOL! Widze ze mpeg4 jest gorsze od mpeg2 tylko dlatego ze mniej zajmuje. Gratulacje! Wygrales wlasnie talon na balon!
[#72] Re: Amizaduszki 2006 - pierwsze zdjęcia i filmy

@Poke, post #71

> Widze ze mpeg4 jest gorsze od mpeg2 tylko dlatego ze mniej zajmuje.

hehe to zle widzisz, bo mpeg4 dzialaja tez na stacjonarnych DVD. przeczytaj caly watek balonie ;)

Ostatnia edycja: 14.11.06 21:44:55
[#73] Re: Amizaduszki 2006 - pierwsze zdjęcia i filmy

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #56

szczerze mowiac myslalem nad tym ale szczerze mowiac co mi po tym?? classic i tak juz zabardzo przyszlosci nie ma a PC jestem zmuszony posiadac ze wzgledu na to ze zajmuje sie w swoim miescie informatyka a na ami niestety wszystkiego nie jestem w stanie zrobic.
[#74] Re: Amizaduszki 2006 - pierwsze zdjęcia i filmy

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #72

fajnie byloby gdyby moznabylo by ogladac wszelakie filmy na ami ale niestety poza formatami Dix/Xvid czy mepgx sa tez inne formaty jak np. rmvb ale z tego co sie orientuje to nie ma zadnego decodera po w/w format pod ami (choc zawsze sie moge mylic).
[#75] Re: Amizaduszki 2006 - pierwsze zdjęcia i filmy

@Maxik, post #74

A co to za format, i do jakiej egzotyki używany? Nigdy się z nim nie spotkałem.
[#76] Re: Amizaduszki 2006 - pierwsze zdjęcia i filmy

@MinisterQ, post #75

RealMedia Variable Bit Rate. duzo w tym filmow mozna spotkac, choc ja tego nie ogladam bo za mocno to rozmazane jest jak dla mnie.
[#77] Re: Amizaduszki 2006 - pierwsze zdjęcia i filmy

@MinisterQ, post #75

To format "wymyślony" dla "dzieci neostrady". ;)
[#78] Re: Amizaduszki 2006 - pierwsze zdjęcia i filmy

@SirLEO, post #77

hehehehe, zwal jak zwal ale wiadomo o co chodzi ;)
[#79] Re: Amizaduszki 2006 - pierwsze zdjęcia i filmy

@Maxik, post #74

mi na AMP2 dzialaja filmy w pierwszych wersjach tego codeca. ostatnich wersji AMP2 nie mam, bo sa tylko na AOS4. jakie znasz progrmy na Amy do ogladania filmow i ktore z nich uzywales?
[#80] Re: Amizaduszki 2006 - pierwsze zdjęcia i filmy

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #79

Na Ami nie ogladam filmow bo co ja moge na 040 i AGA?? od tego mam PC i DVD :D
[#81] Re: Amizaduszki 2006 - pierwsze zdjęcia i filmy

@Maxik, post #80

to skad mozesz wiedziec jak sam napisales co chodzi, a co nie chodzi na Amy jak nawet takiego softu na Amy nie uzywasz heh informatyk jak z kociej dupy traba, bez urazy LOL

patrz na liste codecow starego froggera
http://frogger.rules.pl/features.html

tu masz wiecej: http://os4.exec.pl/video.html

to moze na poczatek zainteresuj sie Efika cena ponoc dla polakow ma wynosic jedyne 99$, normalna cena to 199$ i tez nie majatek nawet dla przecietnego "pracujacego" kowalskiego. jakas winda ppc tez na tym dziala, ponizej filmy etc.

http://www.ppa.pl/index.php?p=4757&c=1
http://www.ppa.pl/newsy/komentarze.php?p=4731&c=1#comments
http://meeting2006.morphosi.net/AxelKnabe-Efika.mov.torrent
[#82] Re: Amizaduszki 2006 - pierwsze zdjęcia i filmy

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #81

wlasnie sobie czytam i na stronie http://os4.exec.pl/video.html pisze, ze wersja MPlayera OS4 nie łapie jedynie WMV 9. wersja na MOS 1pre8 juz lape lepsze WMV9, a jest juz nowsza nie pre wersja http://www.mplayerhq.hu
[#83] Re: Amizaduszki 2006 - pierwsze zdjęcia i filmy

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #81

no ale na co mi sie tym intresowac jak moj sprzet mi tego nie ruszy?? jak sie dorobie peg`a II (a jak dobrze pojdzie to w niedlugim czasie) to sie tym zainteresuje bo jak narazie nie ma co sie interesowac czyms co jest dla mnie nie osiagalne
[#84] Re: Amizaduszki 2006 - pierwsze zdjęcia i filmy

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #82

dostalem info, ze informacje o MPlayerze na tej stronie sa juz nieaktualne, bo filmy w formacie WMV9 dzialaja tez pod wersjami MPlayera dla AmigaOS4. to jeszcze dodam od siebie, ze informacje o DVPlayerze rowniez sa nieaktualne, bo jak widac tutaj na grabie napisy wyswietla
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem