Komentowana treść: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - drobna zmiana warunków bounty
[#1] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - drobna zmiana warunków bounty
Juz 1535 euro?!? E, to przy dobrych wiatrach dojdzie do wymaganej sumki :)
A i Amige nowa z AW.net dali :)

Ostatnia edycja: 27.02.07 10:58:29
[#2] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - drobna zmiana warunków bounty
Czyżby skrócenie czasu oczekiwania na na pełną kwotę? Czyli autor nie dość, że zarządał sporej sumy to jeszcze nie chce mu się zbyt długo czekać.
Znaczy:
Niech owce szybciej dają kasę bo nowa plazma się w domu przyda

Ostatnia edycja: 27.02.07 11:46:33
[#3] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - drobna zmiana warunków bounty

@amigafan, post #2

jaka spora suma ..
[#4] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - drobna zmiana warunków bounty

@Drako^lM, post #3

Tak, wiem. Ostatnio przy tym wątku zostało ustalone, że to portal samych krezusów, dla których 12000PLN to niewiele.

Ostatnia edycja: 27.02.07 11:51:00
[#5] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - drobna zmiana warunków bounty

@amigafan, post #4

Jakoś twojej wpłaty - nawet symbolicznej - jak nie było tak nie ma. Czyżby nie zależało Ci na dobrych programach dla systemu amigi w najnowszej wersji AmigaOS4 ?
[#6] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - drobna zmiana warunków bounty

@amigafan, post #4

A co nikt nie mówi ze musisz wpłacić sam 3000 euro ...
Zresztą zawsze szukasz powodu żeby sie gdzieś przyczepić
[#7] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - drobna zmiana warunków bounty

@MaaG^dA, post #5

Twoje wyciąganie wniosków jest bardzo płytkie, błędne i do tego tendencyjne.
Ludzie nie kupują poszczególnych programów (czyli też nie wpłacają na bounty) z różnych powodów.
[#8] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - drobna zmiana warunków bounty

@amigafan, post #4

Amigafan nie zaczynaj. Przecież to już było wałkowane. Marcik jako programista może zażądać za swoją pracę ile chce. Nie podoba ci się to nie płać. Nikt cię nie zmusza.
[#9] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - drobna zmiana warunków bounty

@amigafan, post #7

Tak - zapomianieś dodać "wrednej mosofcy". A że się zapytam - twoje czepialstwo to niby bardzo głębokie i zupełnie nietendencyjne jest ? Co widzisz złego w tym, że marcik podał konkretny termin a nie "kiedyś" jak np. w przypadku projektu amizilli ?
[#10] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - drobna zmiana warunków bounty

@MaaG^dA, post #9

jak to dlaczego ... bo określenie terminu jest takie nie amigowe :)
[#11] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - drobna zmiana warunków bounty

@amigafan, post #4

No, a ten który chce kupować wagon jakichś kart do amigi, albo dwie A1 "od ręki", to normalnie jest biedny doktorek jak mysz kościelna, i w ogóle żaden krezus. A skąd.
[#12] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - drobna zmiana warunków bounty

@amigafan, post #2

Deadline bounty zostal juz wczesniej okreslony - ok. 8 miesiecy. A teraz uwaga, pora na trudne rachunki - luty, czyli 2 plus osiem miesiecy rowna sie 10 czyli (szybkie spojrzenie do sciagi) pazdziernik! No kto by to pomyslal!

Swoja droga - ja sprecyzowalem ile i za co chce kasy. Strona techniczna zbiorki kasy jest dla mnie obojetna wiec nastepnym razem jak bedziesz chcial sie kogos czepic to gadaj z os4ofcami ktore organizuja ta zbiorke
[#13] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - drobna zmiana warunków bounty

@Drako^lM, post #10

To teraz uzurpujesz sobie prawo do decydowania co jest "amigowe" a co nie jest.
[#14] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - drobna zmiana warunków bounty

@MinisterQ, post #11

A ten co tworzy trojana na AOS4 udając, że to komunikator niech lepiej głupot nie wypisuje bo nic tu nie pisałem czy mnie na to stać czy nie.
Lepiej czytaj ze zrozumieniem to co jest napisane a nie wymyślaj odpowiedzi na niebyłe komentarze, które się zapewne zalęgły w twoim chorym umyśle.

Widzę, że chyba zazdrościsz mi tej kasy bo ciągle to przytaczasz a do tego blokujesz możliwość używania swojego softu i każesz sobie płacić za jego odblokowanie.
Szczerze ci współczuję twojej sytuacji materialnej ale jak ci brakuje kasy to idź tam sobie zbieraj makulaturę, złom czy co tam jeszcze chcesz a nie wypominaj innym że mają za co żyć a ty nie.

Ostatnia edycja: 27.02.07 12:24:08
[#15] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - drobna zmiana warunków bounty

@marcik, post #12

W pierwszym zdaniu był "?" zwany "znakiem zapytania" i jest to znak interpunkcyjny służący do określenia intencji osoby piszącej, która chce otrzymać dane informacje, gdyż nie pamiętałem jakie był wcześniejsze zapisy odnośnie terminu.
[#16] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - drobna zmiana warunków bounty

@amigafan, post #14

Lepiej [...] "bo co", ofiaro swojego losu (albo nieudolnej propagandy konrada jak kto woli)?
Kogo Ty chcesz pouczać o czytaniu ze zrozumieniem, jak sam popychasz brednie o jakichś trojanach, i krezusach, którzy wcale od ręki nie muszą wydawać 12000 na sputnika? ;)

A co do sugerowanego przez Twoją śmieszną osobę podtekstu materialnego owego miłego requestera dla coponiektórych niedoszłych użytkowników AmiGG na OS4 w Polsce... To szkoda klawiatury strzępić by tłumaczyć rzeczy oczywiste, które każdy średnio inteligentny człowiek pojmuje.

[#17] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - drobna zmiana warunków bounty

@amigafan, post #4

Ostatnio przy tym wątku zostało ustalone, że to portal samych krezusów, dla których 12000PLN to niewiele

Panie wszystko wiedzący i będący amigową wyrocznią - marcik ustalił kwotę 3100 euro za zrobienie portu - i jest to kwota końcowa. Nie widzę nigdzie napisu że "po 3100 euro od użytkownika". Więc podejrzenie o krezusostwo jest co najmniej nieuzasadnione.
A jak widać - jest już zebrana połowa wymaganej kwoty - i to wbrew postawie polskich użytkowników amigowego systemu najnowszej generacji AmigaOS4.. i kilku jego zatwardziałych fanów.
[#18] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - drobna zmiana warunków bounty

@amigafan, post #15

Pytajnik moze byc uzyty w roznych kontekstach. A dalszy kontekst tamtego komentarza, gdzie sa juz wyciagniete definitywne wnioski, wyraznie wskazuje no to iz to pytanie nie bylo proba pozyskania informacji.
[#19] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - drobna zmiana warunków bounty

@amigafan, post #13

Nawzajem :)
[#20] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - drobna zmiana warunków bounty

@amigafan, post #2

Czyli autor nie dość, że zarządał sporej sumy

Jest dobra zasada, którą mógłbyś w życiu z korzyścią zastosować: jeżeli liczyć pieniądze - to własne, a nie cudze. A tak w kwestii formalnej, to "zażądał" panie doktorze.

bo nowa plazma się w domu przyda

To Cię nie powinno obchodzić, na co marcik wyda uczciwie zapracowane pieniądze, tym bardziej, że, jak się dowiedziałem z powyższych komentarzy, nie ma tam ani jednej Twojej złotówki. W Twoich postach widzę nic innego jak zwyczajną zazdrość. Czy coś Ci przeszkadza nauczyć się programowania i zaproponować użytkownikom AmigaOS 4 np. pakiet oprogramowania biurowego? Najlepiej tylko dla OS4, wtedy bez problemu na bounty uzbiera się co najmniej 10 000 euro i będziesz miał na dwie plazmy.
[#21] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - drobna zmiana warunków bounty

@amigafan, post #2

Ty to masz naprawde jakies typowo betarycerskie problemy. Co za maruda :P
[#22] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - drobna zmiana warunków bounty
A ja apeluję do wszytskich o zachowanie chociaż elementarnych zasad kultury i nie robienie z PPA piaskownicy, gdzie najważniejszym problemem jest kolor używanych grabek...

A. Drozd - nie pierwszy raz obrażasz wiele osób bazując na doświadczeniach z nieliczną grupą przedstawicieli użytkowników danego systemu. Zacznij jeszcze obrażać wszystkich użytkowników telefonów np. Siemens lub Nokia, bo kiedyś jakiś dres z telefonem tej firmy coś brzydkiego do Ciebie powiedział. Dostałeś bana na portalu zajmującym się głónie OS4 w Polsce na własną prośbę. Byłeś ostrzegany, że tam się o MOSie nie dyskutuje, wiedziałeś jak się to skończy, a polazłeś na świętą krucjatę pokazać im, błądzącym jaki to MOS jest wspaniały... Nadal nie rozumiesz, że profil tamtego portalu jest inny i tam o MOSie się nie dyskutuje. Ale to oni są be, bo dostałeś bana na własne życzenie.

Amigafan - znowu zaczynasz brednioserial mający wykazanie słuszności swoich twierdzeń. Jakoś mnie - osobie, która przy AmigaOS4 jednak co nieco zrobiła, i to praktycznie, a nie ozorem (ot betatesty i tłumaczenie systemu) nie przeszkadza to, iż Marcik zażądał takiej, a nie innej kwoty. Nawet uważam, że kwota ta jest bardzo niska jak na pracę programisty oraz nakład pracy, jaki będzie musiał zostać wykonany na przygotowanie takowego portu. A to, że Ty i garstka innych osób nie chce Sputnika, nie oznacza, że cały świat myśli podobnie, więc radzę zastanowić się nad swoimi wypowiedziami, a w razie kolejnych napadów rozgorączkowania i chęci napisania czegoś w podobnym tonie - polecam zimny prysznic lub wyjść na chwilę nago na mróz na balkon, powinno to ostudzić zapędy do wyrażania swoich myśli w tak barwny i gorący sposób (ostatnia uwaga dotyczy się wszystkich komentujących w jakże modny ostatnio sposób).

Marcik, MiniQ - że też Wam się chce na siłę niektórych osobników uszczęśliwiać i tworzyć natywne wersje pod AmigaOS4? Skoro nie chcą tego oprogramowania polscy użytkownicy to ich nawet o takich wersjach nie informować. Osoby spoza granic naszego kraju są zainteresowane takimi portami to na aw.net czy dowolnym innym portalu można dać informację, tutaj nie ma to sensu. Nie lepiej pójść z dziewczyną na jakąś kawę i kawałek ciasta? Lub do naleśnikarni? Kawiarni? Baru? Parku? Zdrowsze to i bezpieczniejsze...

Ostatnia edycja: 27.02.07 14:00:39
[#23] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - drobna zmiana warunków bounty

@Grzegorz Kraszewski, post #20

Dzięki ale jeszcze nie planuję wymiany TV.
A z tym liczeniem własnych pieniędzy to bardzo dobra rada tylko powinienieś ją odnieść do autora postu #11, który już kolejny raz nawiązuje do statusu materialnego, co nasuwa uzasadnione przypuszczenia, że przeżywając kryzys finansowy zazdrości innym pieniędzy.
[#24] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - drobna zmiana warunków bounty

@amigafan, post #23

Z komentarza numer 2:
Czyli autor nie dość, że zarządał sporej sumy

Czyżbyś "przeżywał kryzys finansowy i zazdrościsz innym pieniędzy"? Tylko nie mów, że jeszcze tych pieniędzy nie ma, itp. odwracanie kota ogonem.
[#25] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - drobna zmiana warunków bounty

@Mandi^ATO, post #22

Rulez Mandi :)
[#26] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - drobna zmiana warunków bounty

@Mandi^ATO, post #22

OK
[#27] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - drobna zmiana warunków bounty

@amigafan, post #2

"kolego" wchodzisz i pitolisz.
Policz sobie miesiace pracy tego czlowieka i pomysl zanim cos napiszesz. Robisz tylko glupie zamieszanie. Jak ci nie pasi to sie nie odzywaj.
Ja mimo tego ze nie jestem userem PPC wiem ze to i tak nie jest duza suma. Zreszta Amiga One to tylko wspomnienie po Amidze.
Podobnie jak Vista ma sie do Mac OS. hipnoza
dobra
brawo! dla Marcika
klania sie ->> :D sombrero
a tobie na drzewo!
[#28] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - drobna zmiana warunków bounty

@MikeN, post #24

Ja swoje stanowisko dotyczące tej sprawy wyraziłem już wcześniej, więc tu bynajmniej nie chodzi o zazdrość, natomiast komenty w podobnym stylu jak #11 osoba ta pisze ostatnio nagminnie.
A poza tym to tak jak napisałeś - tych pieniędzy jeszcze nie ma i wcale nie jest pewne czy wogóle będą, więc jakakolwiek zazdrość byłaby "dzieleniem skóry na niedźwiedźiu"
[#29] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - drobna zmiana warunków bounty

@amigafan, post #4

Krezusem jest ten, co kupuje plyte A1 za 3000+ PLN
[#30] Re: Sputnik dla AmigaOS 4.0 - drobna zmiana warunków bounty

@Mandi^ATO, post #22

Nie robie wersji pod OS4 "na siłę", tylko dla sportu, dla przyjemności - tak jak wersje pod inne amisystemy. To czy ten software jest, czy nie jest używany przez określonych użytkowników, to już inna sprawa, do której nie chcę się po raz kolejny odnosić.
A odnośnie innych poruszonych kwestii - cóż. Mam wredną naturę, i ciężko mi się czasem powstrzymać przed komentowaniem głupawych postów co poniektórych dobrze nam znanych krzykaczy i oszołomów. Może było by mi łatwiej, gdyby nie zabawa i przyjemność którą z tego czerpię... ;)
A mówiąc bardziej poważnie: cokolwiek napiszesz Mandi - nie zmienisz pewnych spraw. To środowisko nie jest stworzone do życia w zgodzie. Nigdy nie żyło w zgodzie (czy to ze sobą, czy to z innymi), dlaczego nagle teraz miało by się to zmienić? To nie jest możliwe w sytuacji gdy ludzie traktują w tym przypadku obiekt swojego zainteresowania jak rodzaj sacrum, do którego odnoszą się w sposób wysoce emocjonalny. Czerwone karteczki, zamykanie wątków, bany - to niczego nie zmieni. Co najwyżej "przygasi" konflikt w jednym miejscu, na jakiś czas, aż do następnego "kontrowersyjnego" tematu tu czy tam, który to w jakiś sposób personalnie "dotknie" jakiegoś "wyznawcę kultu", i... wszystko zacznie się na nowo.
Potrzebny jest dystans. Wszystkim. Oczywiście. Ale to mrzonka. :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem