Komentowana treść: Sputnik (druga beta) - recenzja
[#91] Re: Sputnik (druga beta) - recenzja
Wy tu gadu gadu, a bounty Sputnika dla OS4 przekroczyło już 2700 euro :D
[#92] Re: Sputnik (druga beta) - recenzja

@mailman, post #91

hmm przy tym tepie bounty zostanie osiagniete szybciej niz wszyscy mysleli.

tak przy okazji, na stronie acube pojawilo sie info o zakonczeniu prac nad sammantha ,
[#93] Re: Sputnik (druga beta) - recenzja

@DRACOX, post #92

zakonczeniu prac nad sammantha ,

Przestan...
[#94] Re: Sputnik (druga beta) - recenzja

@DRACOX, post #92

Dlaczego nie odpisujesz na moje komentarze? Wiem, że nie ma takiego obowiązku, ale jestem po prostu ciekaw bo zadałem pytanie w komentarzu #77 w tym wątku, a widzę że wypowiadasz się dalej czyli masz czas...

Podobnie zachowuje się amigafan, na forum nie odpisał na mój post odnośnie jego sygnaturki.
[#95] Re: Sputnik (druga beta) - recenzja

@Grzegorz Kraszewski, post #69

Ostateczny wynik nie jest ten sam ponieważ jest zasadnicza różnica między "dostępnością" AOS4, a MOS1.5. Co byś nie "bełkotał" to AOS4 jest używany przez zwykłych userów, a MOS1.5 tylko przez MOSteam i ewentualnie jakichś wtajemniczonych. Więc sytuacja jest inna, a że obecnie nie ma sprzętu pod AOS4, z którym jest on sprzedawany to inna sprawa (czym się przejmujesz i tak byś nie kupił). Podsumuję więc: AOS4 jest, każdy kto kupił nową Amigę go posiada i używa, a kto wybrał pegaza niech używa tego świetnego mosa który wyszedł i jak tu nieraz czytałem jest podobno kilka lat przed AOS4 i pasuje. OK
[#96] Re: Sputnik (druga beta) - recenzja

@Andrzej Drozd, post #93

nie karmić trolla!
[#97] Re: Sputnik (druga beta) - recenzja

@Jacek Piszczek, post #90

No to rewolucja.
[#98] Re: Sputnik (druga beta) - recenzja

@Kiv_Master, post #95

No ale w czym problem? Boli cie to, że MOS1.5 jest obecnie wyłącznie u członków MOSTeam? Kupiłeś sobie Pegaza czy co, że cię tak to zajmuje? Bo mi to szczególnie nie przeszkadza skoro mogę używać świetnego MOSa1.4.5 za darmo. Jak wyjdzie płatny 1.5 to skonfrontuję nowe ficzery w stosunku do 1.4.5, porównam to z ceną i albo kupię, albo zostanę przy 1.4.5. Temat niedoskonałości 1.4.x był aktualny jakieś 2 lata temu, teraz w dobie nowego Ambienta, MOSNeta, Sputnika sprawy mają się zupełnie inaczej. Miałeś kiedyś okazję porównać MOSa1.4.5 z odpalonym obok OS4? Pewnie nie, bo gdybyś widział, to nie popychałbyś tu takich bezsensów.
Pozatym dziwne analogie wprowadzasz... rozumiem że przyrównujesz MOS1.5 do OS4 (jednak obawiam się, że szczęki poopadają zwolennikom zamrożonego przaśnego designu anno domini 1992 gdy wyjdzie publiczny MOS1.5), to gdzie jest darmowy OS4 dla klasyków vide MOS1.4.5 PUP?

Ostatnia edycja: 01.04.07 19:30:55
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem