Komentowana treść: Origyn Web Browser dla MorphOS-a
[#61] Re: Origyn Web Browser dla MorphOS-a

@Arbuz, post #60

Nie zrozum mnie źle. Mam po prostu dosyć czytania postów w stylu "ja kupiłem, to każdy może, a jak nie kupi to jest be", lub "ja też ledwo kasę uzbierałem, ale dałem rady, więc każdy da radę, a jak nie da to be".

Ludzie, którzy nie kupili MOSa, bądź AmigaOS są czasami spychani na margines, bądź uważani za gorszych, bo przecież jak tak można było postąpić.
[#62] Re: Origyn Web Browser dla MorphOS-a

@GumBoy, post #61

Ale ja nie napisałem że "jak nie kupi do jest be" czy "ja dałem rade uzbierać i każdy da radę". Napisałem po prostu że taka sytuacja u mnie zaistniała i jakoś dałem sobie radę a od innych nie wymagam kupna któregokolwiek z Amisystemów i żadnego z userów nie dzielę na lepszych czy gorszych.
[#63] Re: Origyn Web Browser dla MorphOS-a

@GumBoy, post #61

Dzięki GumBoy za wsparcie! Napisałem dużą odpowiedź ale niestety Sputnik jej nie wysłał....W każdym bądź razie ktoś kto poważniej używa Pegaza Mosa kupił od razu nie patrząc na koszty.
Moje zainteresowanie pegazem to gra we FreeCiva i internet. wersja 2.0 nie pozwalała pograć w tą grę. To pierwszy powód rezygnacji z zakupu. Poza tym
spłacałem monitor LCD Acera, nagrywarkę DVD slim i dysk twardy ( ten to premia w zasadzie). :D. Jak widać - komputer mi w zasadzie jest niepotrzebny.
W pracy działam na laptopie przez 8 godzin - więc naprawdę mogę się obejść bez tego. Ale jednak działam dalej. Gdyby się pojawił Open Office na Pega - kupiłbym go nawet w czasie kryzysu finansowego.
Więc przypuszczam, że jeżeli ktoś od ręki dokonał zakupu to nie tylko dlatego, że jest fanatykiem Pega i Mosa lecz również z innych pobudek. Nie wiem ile
kosztuje wędkarsto, czy narciarstwo, ale gdyby ludzi nie było na to stać, to nie było by super wędkarzy czy narciarzy...
[#64] Re: Origyn Web Browser dla MorphOS-a

@Arbuz, post #62

Twój post dołożył się do kilku wypowiedzi które dzisiaj w podobnym tonie przeczytałem po prostu. Ale nie napisałem, że to Ty mówisz, że "be". Ot tak luźno skomentowałem całą tę jazdę po tych co MOSa/OS4 nie kupili. Niektórzy piszą tak, jakby to za święty obowiązek zakonnika w zakonie uważali.
[#65] Re: Origyn Web Browser dla MorphOS-a

@Pero, post #63

Ja kupiłem MOSa tylko wyłącznie dla celów hobbystycznych i z chęci docenienia pracy MOS Teamu. Do pracy Pega też używałem, ale z OpenSuse (tam jest wszystko czego potrzebuję, i czego zapewne żaden system amigowy się nie dorobi).
[#66] Re: Origyn Web Browser dla MorphOS-a

@GumBoy, post #64

Amen :D
[#67] Re: Origyn Web Browser dla MorphOS-a

@GumBoy, post #64

Amen bracie :)
[#68] Re: Origyn Web Browser dla MorphOS-a

@wali7, post #65

A mi się coś kojarzy że Pero ma chyba Pega1 więc nie jestem pewien czy OpenSuse jak i Fedora pójdą na nim. Na open Suse jest już OpenOffice 3.0?
[#69] Re: Origyn Web Browser dla MorphOS-a

@Arbuz, post #68

Dobrze kojarzysz! Niestety praca ślimacza na linuksie w O.O.....więc dałem sobie spokój. Nosiłem się z zamiarem (nawet) sprzedaży pega, ale nie mam serca tego zrobić :D
Wszystko to co z Ami i podobnymi to jest to... Więc pozdrawiam wszystkich - niestety nie zawsze można mieć wzystko.
[#70] Re: Origyn Web Browser dla MorphOS-a

@Pero, post #69

Ja moge tylko powiedzieć że na Peg2+Fedora10 OpenOffice 3.0 ładnie lata
[#71] Re: Origyn Web Browser dla MorphOS-a

@MDW, post #52

@ MDW
Za posrednictwem mojego PayPala przeszlo 6 MorphOS-ow i w zaleznosci od kursu kazda kopia kosztowala 370-390 zl.

Czyli tyle ile teraz zwykły win xp. Ehh... to była naprawdę dobra cena.
[#72] Re: Origyn Web Browser dla MorphOS-a

@R-Tea, post #71

na allegro xp pro chodza ponizej 200 zl, home w awansie widzialem za 99 zl.

Ostatnia edycja: 04.02.09 21:54:49
[#73] Re: Origyn Web Browser dla MorphOS-a

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #72

no to rozrzut cen jest teraz duży
[#74] Re: Origyn Web Browser dla MorphOS-a

@Arbuz, post #50

PayPal liczy 4.72
[#75] Re: Origyn Web Browser dla MorphOS-a

@Santon, post #74

To ja wrócê do tematu... W koñcu zainstalowa³em. No rewelka jak dla mnie. Przynajmniej po piêciu minutach. Strony, na których Sputnik zwykle umiera po chwili, tu ¶migaj±. Jeszcze sobie co¶ muszê w ustawieniach pozmieniaæ i bêdzie ekstra. A w nastêpnej wersji poproszê o usuniêcie problemów z ISO. Dziêkujê i polecam siê na przysz³o¶æ :).
[#76] Re: Origyn Web Browser dla MorphOS-a

@Leander, post #75

A w nastêpnej wersji poproszê o usuniêcie problemów z ISO. Dziêkujê i polecam siê na przysz³o¶æ usmiech.


Do tego czasu, proponuję pisać bez ogonków, bo ciężkawo się tekst czyta w takim stanie ;)
[#77] Re: Origyn Web Browser dla MorphOS-a

@Leander, post #75

to juz poprawione, trzeba czekać na update
[#78] Re: Origyn Web Browser dla MorphOS-a
Test polskich liter w MorphOS-owym OWB:
ąćęłóńśźż ĄĆĘŁÓŃŚŹŻ
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem