Komentowana treść: Helios robi postępy
[#61] Re: Helios robi postępy

@temp, post #59

Brzmi sensownie ;) ale jest mały haczyk wykładający cały tok rozumowania - Pegasos ma wbudowany port FireWire :)
[#62] Re: Helios robi postępy

@wali7, post #61

OK... OK... Juz wiem. Nie wiedzialem o tym - dzieki za info :)
[#63] Re: Helios robi postępy

@Solo Kazuki, post #51

Heh, w tym temacie mam podobne odczucia, nie bede sponsorowal zgrai agresywnych bubkow. Chce ktos kupic oryginalny os4 classic?
[#64] Re: Helios robi postępy

@Grzegorz Kraszewski, post #21

Jak mógłbyś to wskaż mi konkretnie gdzie to tam znaleźć? Tematy na tamtym portalu są długie i mało konkretne więc nie ma sensu szukać.
[#65] Re: Helios robi postępy

@Dzban, post #64

Podałem link do konkretnego tematu. A jak nie ma sensu szukać, to nie szukaj, Twoja sprawa.
[#66] Re: Helios robi postępy

@Grzegorz Kraszewski, post #65

Myślałem że skoro jesteś w temacie to mi podasz numer postu no ale szkoda. Raz 3 godziny czytałem tam temat o minimig więc szkoda mi czasu.
[#67] Re: Helios robi postępy

@Dzban, post #66

Jest osobna dyskusja ma ten temat w dziale OS4
[#68] Re: Helios robi postępy

@Grzegorz Kraszewski, post #40

Nie wiem gdzie jest dostępny, ale sprawdź na aminecie.
[#69] Re: Helios robi postępy

@MinisterQ, post #43

No dobra - skoro nalegasz to sobie pogadamy na niebieskim portalu.
Nie, KingCon'a nie trzeba przegrywać do AmigaOS 4 żeby mieć konsolę.
KingCon jest narzędziem opcjonalnym, całkiem użytecznym, a jego używanie pod OS 4 nie jest konieczne jeśli użytkownik nie potrzebuje przewijania zawartości okna.
[#70] Re: Helios robi postępy

@Piotr Zadora, post #68

Na Aminecie jest wersja 1.3, która rzuca Guru na wyjściu, ale dzięki uprzejmości Mufy mam już wersję odpowiednią.
[#71] Re: Helios robi postępy

@Piotr Zadora, post #69

pogadamy na niebieskim portalu.

A wystarczy w ustawieniach profilu skórkę zmienić i już będzie czerwono.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem