Komentowana treść: Quickfix dla AmigaOS 4.1
[#61] Re: Quickfix dla AmigaOS 4.1

@wali7, post #58

Jeszcze nie wyjechałeś do U.S.A (normalnie IRA mi się nuciła)?
[#62] Re: Quickfix dla AmigaOS 4.1

@AmiChris, post #56

Wolałbyś chyba nie splat Po za tym nie wywołuj wilka z lasu bo to jak chodzenie po rozżarzonych węglach
[#63] Re: Quickfix dla AmigaOS 4.1

@Chaos, post #60

Prosba do moderatorow, nie banujcie Go, zabawny jest no i pewnie nie tylko w moich oczach osiaga cel odwrotny do zamierzonego:).


Ostatnia edycja: 28.02.09 15:10:15
[#64] Re: Quickfix dla AmigaOS 4.1

@Chaos, post #61

jak widać jeszcze nie... ale nie martw się, w USA też jest dostęp do sieci (surprise) i jak już tam będę, twoje przezabawne teksty z forum będą cieszyć także moich nowych kolegów z labu
[#65] Re: Quickfix dla AmigaOS 4.1

@Fazior, post #63

Taaak, ale Ty wiesz jaki ja mam cel?? Dobra przyznam się - bo na pewno nie zgadniesz mądralo z urzędu - chcę wszystkich wykształciuchów zachęcić do MOSa a zniechęcić do AOS 4 ale skoro osiągam cel odwrotny to ja się dalej nie bawię :P Jeszcze będzie, ze ktoś przez ze mnie zakupił AOS i co to będzie Smiech LOL

Post narusza punkt 15 regulaminu PPA. Ponieważ jest to recydywa w tym wątku, użytkownik Chaos zostaje zablokowany na 12 godzin, co da mu szansę przemyślenia swojego dotychczasowego postępowania.
[#66] Re: Quickfix dla AmigaOS 4.1

@Chaos, post #65

Nawijaj Chlopie Smiech
[#67] Re: Quickfix dla AmigaOS 4.1

@Chaos, post #65

Znaczy chcesz być niczym Konrad Wallenrod, na razie co prawda aspirujesz w kierunku Stańczyka, ale może to też jakaś pokrętna strategia?
[#68] Re: Quickfix dla AmigaOS 4.1

@Fazior, post #54

"Dziwne, a u mnie dziala" ;)
[#69] Re: Quickfix dla AmigaOS 4.1

@GumBoy, post #59

Och widze jak cierpisz z tego powodu. Dziwie sie jak sobie radzisz z tym brzemieniem... Och.
[#70] Re: Quickfix dla AmigaOS 4.1

@Chaos, post #65

Dziwna sprawa, przed chwilą tutaj był jeden post, który został skasowany. To na PPA się już kasuje posty? A ponoć to miało mieć miejsce tylko na Execu.

GumBoy i SirLeo - koledzy z podwórka -coś jest na rzeczy
[#71] Re: Quickfix dla AmigaOS 4.1

@Zion, post #70

A konkretnie który post? Bo ja sobie jakoś nie przypominam aby jakaś treść zawarta w tym wątku została uszczuplona.
[#72] Re: Quickfix dla AmigaOS 4.1

@Fazior, post #63

Zabawny to jest inny folklor tutejszy ;)
Wszytko swoje granice ma.
[#73] Re: Quickfix dla AmigaOS 4.1

@Chaos, post #60

Rzeźnia jest dla debili. Nie będę dyskutował w rzeźni z ludźmi, którzy się nie potrafią zachować w normalnej dyskusji. Każdy swój poziom zna i do idioty niechętnie się zniża.
[#74] Re: Quickfix dla AmigaOS 4.1

@reactor, post #69

Chyba mnie nie rozumiesz. Lubię dla sportu sobie podyskutować z ludźmi na poziomie. Są tacy tutaj, są też tacy na www.exec.pl. Mam opinię świni i zła w amiświatku, ale mimo to moja Amiga działa i za buca się zepsuć nie chce (a na dniach chyba nowy monitor zarobi sobie). Aczkolwiek zakładaliśmy ten bajzel dla fajnych ludzi i swego czasu tylko tacy tu byli...
[#75] Re: Quickfix dla AmigaOS 4.1

@Zion, post #70

GumBoy i SirLeo - koledzy z podwórka -coś jest na rzeczy


Nie jesteśmy z podwórka. Mieszkamy w miastach, które się nienawidzą.

Mega niespodzianka. Wspólna pasja jest apolityczna...
[#76] Re: Quickfix dla AmigaOS 4.1

@Zion, post #70

Chaos, nie będę z Tobą dyskutować, chcesz być uważany za kretyna, trudno, Twój wybór, robienie obraźliwych kont na JAKIMKOLWIEK forum skutkuje kasacją konta i co za tym idzie postów. Boli Cię to? Zacznij się zachowywać, albo znajdź sobie forum na poziomie. I wcale taki anonimowy nie jesteś jak Ci się wydaje.

Myślisz, że jak kilka razy pozmieniasz loginy, konta itp, to my nie będziemy wiedzieć, że to Ty? Zwłaszcza, że każdy Twój post z nowych kont jest identyczny jak poprzedni i dotyczy tego samego.
[#77] Re: Quickfix dla AmigaOS 4.1

@wali7, post #71

Użytkowniku Chaos vel Zion vel Zion Mk. cokolwiek - taktyka polegająca na zakładaniu konta, wpisaniu kilku bzdur i usunięciu konta na nic się nie zda. Posty z takich kont-wydmuszek będą konsekwentnie kasowane.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem