Komentowana treść: Natami - stan prac
[#61] Re: Natami - stan prac

@Andrzej Drozd, post #59

No i Mis Pluszowy dalej uparcie "monologuje" z niereformowalna amiclassiowca.


A niereformowalna classikowca pomimo tego, że stwierdziła, iż szkoda szasu na moje posty dalej go marnuje.

Mimo ze zastanawia sie nad sensem.


Zwrot "zastanawiać się" jest tu kluczowy akurat. Na razie dobrej zabawy mi dostarczasz, więc tu jakiś sens upatruję.

Mis Pluszowy juz lepiej pojdzie na sniadanie i spacerek. Polecam


Polemika najwyższych lotów. Pomijamy argumentację bo nie możemy jej skontrować racjonalnie i bawimy się w dow****. A Miś Pluszowy to w ogóle kto?
[#62] Re: Natami - stan prac

@GumBoy, post #61

diabeł spam spam hipnoza detektyw joker ogień piekielny

Smiech
[#63] Re: Natami - stan prac

@Andrzej Drozd, post #62

Kolejny rzeczowy argument od poważnego człowieka.
[#64] Re: Natami - stan prac

@GumBoy, post #63

Mam teraz sesje gitarowa i malo czasu wybacz. Pozniej ide do pracy, ale jeszcze sobie popiszemy. Na temat AOS4 i MOSa, ktorego oczywiscie nie uzywasz. ;)
[#65] Re: Natami - stan prac

@Andrzej Drozd, post #56

Napewno nie zastapi mi A1200 w desktopie z Apollo 040. Ten komputer ma naprawde magie.
Zastapi mi natomiast druga A1200 z PPC i BVision.


Argumentacja z lekka nie na mój mózg.

Co takiego ma Apollo 040, czego nie ma BlizzardPPC i przez co brakuje mu magii?
[#66] Re: Natami - stan prac

@Daclaw, post #65

Co takiego ma Apollo 040, czego nie ma BlizzardPPC i przez co brakuje mu magii?

Nie napisalem ze brakuje magii. A1200 z Apollo jest dla mnie taka naprawde retromaszynka z AGA, do staroci, sceny, WHDLoad (ale tez sprawdza sie uzytkowo).
A1200 z PPC traktuje bardziej uzytkowo i jedynym uzywanym wyswietlaczem obrazu jest BVision, z tego powodu uzywam na niej tylko oprogramowania systemowego, sprawdzonego. Amiga pracuje w necie, wiec staram sie jej nie zawieszac. Po prostu robi za peceta. :)

Ostatnia edycja: 22.04.09 11:14:15
[#67] Re: Natami - stan prac

@Andrzej Drozd, post #66

Nie napisalem ze brakuje magii. A1200 z Apollo jest dla mnie taka naprawde retromaszynka z AGA, do staroci, sceny, WHDLoad (ale tez sprawdza sie uzytkowo).

A1200 z PPC też ma AGę, 68k i tak samo się do tego nadaje. A to, że oferuje jeszcze dodatkowe możliwości, trudno chyba uznać za wadę?
[#68] Re: Natami - stan prac

@Daclaw, post #67

Ale A1200 z PPC ma PPC, przeto jest nieczysta/mniej godna/whatever ... ;)
[#69] Re: Natami - stan prac

@Hareton, post #68

I w ogóle pecet z PPC :)
[#70] Re: Natami - stan prac

@Daclaw, post #67

A1200 z PPC też ma AGę, 68k i tak samo się do tego nadaje.

Jak najbardziej sie nadaje, ale troche trudno odpalic WHDLoad lub jakies demo, w chwili gdy Amiga odtwarza mp3, zalaczone jest GG, pakuje mp3 oraz sciaga cos z torrenta jednoczesnie.
Dlatego typowe retro i soft niesystemowy odpalam na drugiej Amidze. :)


A to, że oferuje jeszcze dodatkowe możliwości, trudno chyba uznać za wadę?

Dokladnie. I korzystam z tego (przyklad mp3), a i czasami jak to koledzy nazywaja, odpalam przedpotopowe wersje AOS4 i MOS. Bo niby dlaczego nie mialbym pouzywac np. OWB i wiele innego softu nie korzystajacego z 3D? Niektorych rzeczy nie znajde na AOS3, np. porzadnej odtwarzarki OGG, a troche dziwnie sie slucha na FroggerzePPC pod AOS3. Niby jest PlayOGG, ale takie rzeczy to dopiero na NatAmi ;)
[#71] Re: Natami - stan prac

@Hareton, post #68

Ale A1200 z PPC ma PPC, przeto jest nieczysta/mniej godna/whatever ...

E tam. Gdy NatAmi kiedys doczeka sie karty procesorowej z PPC lub jakims x86, to wcale nie bede narzekal, tylko wykorzystam to. Swietnie byloby oprocz AmigaOS1.3-3.9, odpalic jeszcze jakiegos Windowsa, albo w przypadku karty PPC przedpotopowego AOS4. Prawda? ;)


PS. Retro jest piekne. Zaczynam lubic swoj przedopotopowy AOS4 Classic. Zartowalem :P
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem