Komentowana treść: MorphOS na PowerBook?
[#61] Re: MorphOS na PowerBook?

@MDW, post #60

Pewnie nowe 3d które pokazywał Bigfoot na Amiga Meeting w Bad Bramstedt.

http://www.amitopiatv.com/ATV/amitopiatv231009oct.mp4 ( od 14 minuty jest prezentacja )
[#62] Re: MorphOS na PowerBook?

@kiero, post #58

rownolegle do wersji 2.x powstaje wersja 3. poza obsluga powerbookow ta wersja bedzie zawierac oczywiscie nowe funkcje.


Czyli mamy potwierdzenie, że wersja dla PowerBookow powstaje :)
[#63] Re: MorphOS na PowerBook?

@GumBoy, post #62

To, że powstaje jest jasne. Natomiast nie ma żadnej gwarancji, że taka wersja będzie do nabycia.
[#64] Re: MorphOS na PowerBook?
LOL mialem takiego PowerBooka 4 lata temu :D teraz dodziera go moj brat wiec jak mi go porzyczy to przetestuje. Skoro nie dziala wbudowana klawka i touchpad to moze wie ktos czy USB dziala?
[#65] Re: MorphOS na PowerBook?

@Czarek, post #64

Oczywiście, że ktoś wie. Konkretnie MOSTeam. Ale to przecież nie nasza sprawa, bo to zupełnoe nie ma znaczenia. Jeżeli MorphOS wyjdzie w wersji na PowerBooka to wszystkie te rzeczy będą działały. No a jeżeli nie wyjdzie to co to zwykłych użytkowników obchodzi?
[#66] Re: MorphOS na PowerBook?

@MDW, post #55

Po czesci masz racje ale to ze czesc "pary" idzie na prace nad mini i powerbookiem zaowocuje na 100% w przyszlosci. Przeciez na pewno dzieki Mosowi na mini przybylo paru uzytkownikow Mosa (np. ja, na drugi dzein po Mosie 2.4 zaczalem szukac mini, teraz odkladma kase na zarejestrowanie, jesli na swieta nie bedzie promocji ;) na poczatku stycznia rejestruje tak czy siak).
Sadze, ze MosTeam wybral dobra droge. "Wstrzymali" lekko rozwoj Mosa za rzecz platform ale za to na pewno dostali zastrzym gotowki od nowych uzytkownikow. Zreszta jesli wyjdzie Mos na PowerBooka to tez sie skusze i wykupie kolejny klucz i chyba o to MosTeamowi chodzi. Wgmnie te ruchy MosTeamu maja wiecej plusow niz minusow.

P.S. Sami przeciez poinformowali ze uruchomiony eksperymentalnie Mos na PowerBooku to v3 (3.0?)...
[#67] Re: MorphOS na PowerBook?

@MaveRick, post #66

Ja też sądzę, że MOSTeam wybrał dobrą drogę. Nawet to napisałem. :) Bez nowych maszyn nie byłoby zupełnie sensu rozwijać MorphOS-a. Swoim komentarzem chciałem tylko przedstawić coś co mi przyszło do głowy. :)
[#68] Re: MorphOS na PowerBook?

@MaveRick, post #66

Ja mam nadzieję że w niedalekiej przyszłości zakupie swój 3 kluczyk, tym razem na wersję 3.0 działająca na powerbookach. MosTeam - 3mam kciuki za powodzenie projektu.

BTW. MorphOS jest prawie idealny, więc do poprawki niedużo zostało ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem