Komentowana treść: Fortis dla MorphOS-a upubliczniony
[#61] Re: Fortis dla MorphOS-a upubliczniony

@Solo Kazuki, post #60

Dzięki za wszystkie sugestie. Zawsze biorę je sobie bardzo do serca. Czasem za bardzo. :)

Nick trzeba wpisywać za każdym razem gdy się zaczyna nową grę. Gdy się kontynuuje to oczywiście nie. Chcę zrobić żeby nawet jak się zaczyna nową grę to żeby domyślnie był wpisany ostatnio wpisywany nick. Gdzieś tam go sobie na dysku zapiszę. :)

Rozdziałka ustawia się na ostatnio wybraną więc wystarczy walnąć Enter na tej początkowej wybierajce rozdzielczości i fullscreen/window. Tak jak w Wipeout. :)

Na obsługę pada już Rzookol mnie kiedyś namawiał mówiąc, że dzięki zastosowaniu SDL to jest spokojnie do zrobienia. Ja jeszcze tego nie badałem ale Rzookol wie co pisze więc pewnie tak jest. Pomyślę o tym jak tylko się nieco ogarnę z pozostałymi wersjami (Windows, iPad i aktualizlacja dla iPhone/iPod).
[#62] Re: Fortis dla MorphOS-a upubliczniony
Dzięki MDW i wszystkim związanym z projektem Fortis za grę! Nie sądziłem, że doczekam czasów żeby na amisystem powstała autorska gra. Grafika śliczna, grywalność świetna (na razie mój najlepszy wynik to 58252:) A co do sposobu rejestracji to zrobię prezent młodszemu bratu który ma ipoda:) Pozdrawiam
[#63] Re: Fortis dla MorphOS-a upubliczniony

@MDW, post #61

aby gierka obslugiwala pada wystarczy w opcjach poseidona przypisac odpowiednie klawisze do przyciskow pada

Ostatnia edycja: 21.06.10 22:26:05
[#64] Re: Fortis dla MorphOS-a upubliczniony

@MDW, post #61

Zakupine na iPhone :D

Dzięki za fajną gierę.
[#65] Re: Fortis dla MorphOS-a upubliczniony

@Norbert, post #63

...a potem zmieniać to z powrotem, zapomniałeś dodać :P
[#66] Re: Fortis dla MorphOS-a upubliczniony

@Solo Kazuki, post #65

ale gra jest warta tego.
zawsze mozna zapisac ustawienia i wgrywac w razie potrzeby
[#67] Re: Fortis dla MorphOS-a upubliczniony

@MaveRick, post #45

A jak zachować nazwę gracza ? Za każdym razem muszę wpisać `nick` ?

Już zrobiłem tak, że dla każdego profilu osobno zapamiętywana jest ostatnio wpisywana nazwa. Nawet jak gracz straci wszystkie życia i gra zostanie skasowana to przy uruchamianiu nowej gry domyślnie w polu tekstowym jest wpisana ostatnio wpisywana nazwa. Mam nadzieję, że to trochę ułatwi życie. :) Dzięki za sugestię. :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem