Komentowana treść: Trevor Dickinson gościem Amiga Roundtable
[#1] Re: Trevor Dickinson gościem Amiga Roundtable
No screenfighterzy, do boju z pytaniami!
[#2] Re: Trevor Dickinson gościem Amiga Roundtable
Nie mam pytań do pana Dickinsona. Wkrótce i tak czas odpowie na wszystkie...
[#3] Re: Trevor Dickinson gościem Amiga Roundtable
Zapytajcie się czy AmigaOne to Amiga
[#4] Re: Trevor Dickinson gościem Amiga Roundtable

@pampers, post #1

n00b.
[#5] Re: Trevor Dickinson gościem Amiga Roundtable

@cacodemon666, post #3

Odpowie: "For me, yes".
[#6] Re: Trevor Dickinson gościem Amiga Roundtable

@recedent, post #5

W głowie mu siedzisz ?
[#7] Re: Trevor Dickinson gościem Amiga Roundtable

@cacodemon666, post #6

"Być jak Trevor Dickinson"? Nie, nie znalazłem przejścia.

Ale... założysz się? Masz jeszcze jakieś 15 godzin, żeby wysłać maila z pytaniem.
[#8] Re: Trevor Dickinson gościem Amiga Roundtable

@Hellena, post #4

Tego można się było spodziewać, przecież napisanie maila jest znacznie trudniejsze niż podniecanie się screenshotami.
[#9] Re: Trevor Dickinson gościem Amiga Roundtable

@recedent, post #7

Ja pytać nie muszę, swoje wiem.
[#10] Re: Trevor Dickinson gościem Amiga Roundtable

@cacodemon666, post #9

W głowie mu siedzisz?

A ja mam bardzo dobre pytanie do pana Dickinsona. Zaraz wyślę maila. Ciekawe, czy przejdzie?
[#11] Re: Trevor Dickinson gościem Amiga Roundtable

@recedent, post #10

Tylko nie pytaj o pedofilów w sutannach i aferach o których biedni Polacy nic nie wiedzą
[#12] Re: Trevor Dickinson gościem Amiga Roundtable

@cacodemon666, post #11

Czy jest na sali moderator?
[#13] Re: Trevor Dickinson gościem Amiga Roundtable

@G. Kraszewski, post #12

Po co moderator ? Nikt nie sprecyzował o co pytać Trevora
[#14] Re: Trevor Dickinson gościem Amiga Roundtable
Teraz Trevor będzie robił konferencje ala Steve Jobs ? Swoją drogą ciekawe jak to będzie wyglądało. Chyba najważniejsze pytanie to, kiedy X1000 ? i co dalej po X1000 chyba ma jakiś plan.
[#15] Re: Trevor Dickinson gościem Amiga Roundtable

@sand, post #14

Po X1000 będzie X500, potem X2000...
[#16] Re: Trevor Dickinson gościem Amiga Roundtable

@pampers, post #8

Spodziewac, to mozna sie bylo po Tobie, ze zaczniesz trolowac :)
Ja nie mam zadnych pytan, wystarczy mi ze bedzie na tej Amidze pracowal AmigaOS :)
[#17] Re: Trevor Dickinson gościem Amiga Roundtable

@Hellena, post #16

Nie baw sie w pasozyta markowego, Trevor ani Hyperion nie maja praw do marki amiga, ma je Commodore:).
[#18] Re: Trevor Dickinson gościem Amiga Roundtable

@fazior, post #17

Spokojnie, jak macie pytania zadajcie je trevorowi. Zapytajcie o Commodore itp. a nie offtopy piszecie.
[#19] Re: Trevor Dickinson gościem Amiga Roundtable

@sand, post #18

Emm pytanie goscia o rzecz oczywista nie ma za bardzo sensu, jedyne pytanie jakie mi sie nasuwa to kiedy i za ile, ale go nie zadam bo szczerze nie interesuje mnie to:).
[#20] Re: Trevor Dickinson gościem Amiga Roundtable

@Hellena, post #16

nie mow nic o trollowaniu po tym co napisales w #4. wakacji ci najwyrazniej malo
[#21] Re: Trevor Dickinson gościem Amiga Roundtable
A ja zadam pytanie o takiej treści:

Konkretnie, jaki procesor będzie w X1000 bo to że PowerISA 2.04 to wiem już od 9 miechów.

ŁEDYTA: Wysłanie :)

Ostatnia edycja: 11.09.10 14:49:38
[#22] Re: Trevor Dickinson gościem Amiga Roundtable

@Valwit, post #20

A niby jak mozna inaczej okreslic taki komentarz jak nr #1 ? A co do wakacji to nie pamietam juz jak smakuja :) Ilez to juz lat pracy..sam nie wiem :)
[#23] Re: Trevor Dickinson gościem Amiga Roundtable

@Hellena, post #22

Nie przejmuj się wrednymi mosowcami ;) oni już tak mają, jak się pojawia jakaś nowinka odnośnie X1000 i nie tylko ;)
[#24] Re: Trevor Dickinson gościem Amiga Roundtable

@cacodemon666, post #11

Czy zawsze musisz dwa upust swojej 'polskiej zasciankowosci', prostactwa oraz imbecylizmu intelektualnego? I wyjasnij prosze jak ma sie to co napisales do poruszanego tematu?
[#25] Re: Trevor Dickinson gościem Amiga Roundtable

@Valwit, post #20

Nie Ty, a między innymi (moderatorami) ja tutaj decyduję o tym kto uda się na wakacje.
W tym wątku z mojej strony ostrzeżeń nie będzie a tylko decyzje cool więc nawet jeśli poza tematem to proszę (wszystkich) nie kierować się w stronę flamewarów.
[#26] Re: Trevor Dickinson gościem Amiga Roundtable
To może go zapytamy, czy jak już wydrą od Amiga INC prawa do Amigi (Demon chyba Ty tak gdzieś pisałeś) w ramach rekompensaty za straty np. moralane tym info o pecetach amiga z x86, to czy bedzie dążył do konsolidacji środowiska i czy ma w planach zaproponowanie współpracy MOSTeamowi, który stworzył system, którego jakość przecież Trevor poznał.

Nie znam dobrze angielskiego, a maila z pomocą google tłumacz nie wyślę, może ktoś chętny? Demon 6+6+6 pomożesz? (te + to znak, że jesteś dobrym demonem).
[#27] Re: Trevor Dickinson gościem Amiga Roundtable

@Ender, post #26

O to drugie już zapytałem ;)
[#28] Re: Trevor Dickinson gościem Amiga Roundtable

@Ender, post #26

Zapytałem co myśli o polskim środowisku amigowym, które nie uznaje jego projektu Amigi One X1000 jako prawdziwej Amigi.
[#29] Re: Trevor Dickinson gościem Amiga Roundtable

@Ender, post #26

Ciekawe, czy zechcą powalczyć o prawa do marki "Amiga" skoro już ma dojść do podjęcia prawnych kroków ze strony HyperionA-Eon przeciw Amiga Inc.
[#30] Re: Trevor Dickinson gościem Amiga Roundtable
Skoro będzie można zadać pytania Trevorowi, to osobom nieprzyjaznym jego planom i projektowi Amigi oraz ludziom, którzy negują X1000 jako następcę Amigi proponuję podpisanie się pod listem otwartym adresowanym do niego, jaki zaproponowałem jakiś czas temu trochę półżartem półserio. Przypomnę treść:

Drogi Trevorze. My tu w Polsce mamy swoje własne wizje Amigi i nikt nam nie wmówi, że białe jest białe, a czarne jest czarne. Gówno nas obchodzą umowy oraz to czy masz prawa do AmigiOne, bo to nie jest prawdziwa Amiga.
My cię przejrzeliśmy i twój misterny plan uknuty razem z innymi odszczepieńcami marzącymi, aby X1000 stało się Amigą. Pojawiasz się 15 lat za późno i nie będziesz nam narzucał swoich chorych idei, bo MY wiemy lepiej. Wsadź tę swoją X1000 do swojego garażu, bo my wiemy, że NatAmi zżera Twoje "dzieło" na starcie. Tam działa od razu Giana Sisteres i inne stare gry, a jak będziemy chcieć coś lepszego, to mamy strucle Apple, tanie Samy, i Pegasosy i nie twoje X1000. Nie wpisujesz się Nam drogi (1500 euro + VAT) Trevorze w NASZE koncepcje, więc z łaski swojej wypierdzielaj z NASZEGO świata.

Wielbiciele Amigi tej prawdziwej i jedynej, która sami wybraliśmy.

Proponuję też dowalić radosnym info, że pecety od Commodore USA są Amigami, a jego X1000 to tylko klon, a nie żaden następca.

I tutaj podpisy:
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem