Komentowana treść: AmiWest 2010
[#61] Re: AmiWest 2010

@ede, post #57

tylko w 1992/3 roku 486DX, 4-8MB, SB, z karta grafiki trident lub tseng kosztowal koszmarne pieniadze i z oprogramowaniem bylo cienko..., choc Comanche robil wrazenie, to jednak nie byla alternatywa dla wielokrotnie tanszej A1200, na ktorej prezentowano wtedy dynamiczne wektorowe demka z dobra muzyka, obrazki HAM8 oraz Workbench:)
[#62] Re: AmiWest 2010
Przybyło wiele nowych pasjonujących zdjęć (dostępnych pod linkiem "zdjęcia 2 i przebieg bieżących wydarzeń"). Są to m.in:

- Prototyp Amigi 1000
- Prototyp Amigi CD32
- Zdjęcia akceleratorów do Amigi 600

Aż łezka się w oku kręci jak widać, że Ci ludzie korzystają z AmigaOS2.x na Amigach 600.
[#63] Re: AmiWest 2010

@MDW, post #21

Jednak ja ciągle czekam na moment ogłoszenia o rozpoczęciu prac nad nowym Workbenchem.


Może rozwiązaniem byłby Directory Opus Magellan? Wiem, jeszcze niedostępny dla AmigaOS4.x ale jest w planach.
[#64] Re: AmiWest 2010

@Minniat, post #63

I wierzysz, że z tych planów coś wyniknie? Ostatnie wieści są sprzed 4 lat.
[#65] Re: AmiWest 2010

@Minniat, post #63

Ja uważam, że OBOWIĄZKIEM twórców systemu jest dostarczenie używalnego desktopu. A Magellan (którego zawsze byłem wielkim fanem) czy inne Scalosy to są rozszerzenia, dodatki. To może zupełnie niech system nic nie zawiera tak jak AmigaOS 3.0 i wszystko niech będzie z zewnątrz? :)
[#66] Re: AmiWest 2010
Bardzo mnie cieszy, że są jeszcze ludzie na świecie, którzy ciągle mają zapał do organizowania Amigowych spotkań. OK
[#67] Re: AmiWest 2010

@Leon, post #66

To podziwiaj siebie, przeciez zorganizowales AmiSpotkanie OK
[#68] Re: AmiWest 2010

@Leon, post #66

No jak tarnak napisał sam teraz zaliczasz sie do tego grona ;)
[#69] Re: AmiWest 2010

@MDW, post #65

OpusMagellan na Amidze o zamiennik -> nie wymaga przecież do życia workbencha. Dlatego moim zdaniem nie pasuje do niego sformułowanie "dodatek", chyba że w kontekście tego, iż nie jest oficjalnym składnikiem systemu.
[#70] Re: AmiWest 2010

@Des, post #15

Powinieneś mi mówić: "Proszę Pana" młody człowieku.
Pozdrawiam serdecznie.
[#71] Re: AmiWest 2010

@Kitech, post #70

Nie offtopujemy Proszę Siostry. Również pozdrawiam serdecznie.

A ten film, to był chyba kręcony kalkulatorem, ale spoko nawet jest.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem