Komentowana treść: M.A.C.E. - strzelanina dla AmigaOS 4
[#91] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#92] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#93] Re: M.A.C.E. - strzelanina dla AmigaOS 4

@Radek_Cz, post #88

MOIM SKROMNYM ZDANIEM


krzycząc :)
[#94] Re: M.A.C.E. - strzelanina dla AmigaOS 4
Wczoraj znalazłem dłuższą chwilę, żeby pograć w demo M.A.C.E. na na mojej A1200 z PPC i Medkiem (Radeon + AOS4.1) i przyznam, że gra jest naprawdę dobra w swoim gatunku!
Świetna grafika/animacja- genialna muzyka i fakt, że jest grywalna na moim sprzęcie (przy detalach na Medium 640x480: 32 Bit 20-17 FPS, 1024x768 32bit: 17x14 FPS; przy detalach na LOW 1024x768 32bit: 25-22 FPS (przy LOW brak paralaksy ).
Gra daje dużo frajdy a opcja 2 graczy na raz sprawia, że nawet moja żona się zainteresowała tym tytułem ok, racja
Cena ok 20 EUR wydaje się bardzo przystępna w porównaniu do ceny takiego ReShoot'a ok, racja
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem