Komentowana treść: MUI 4.0
[#61] Re: MUI 4.0

@pini, post #60

sek w tym ze dodatkowe klasy, dorobione zeby miec funkcjonalnosc aktualnej wersji MOS, sa robione bez oryginalnych zrodel. sila rzeczy do starych bugow ze zrodel mui 4, poprawionych przez lata w wersji MOS, dojda calkime autorskie dorabianych klas.
moim zdaniem lepiej by bylo kombinowac z jakims bounty zeby miec oficjalna werje, chocby i shareware, z drugiej strony lepszy wrobel w garsci.
w kazdym razie powinno to troche ulatwic sprawy teraz, o ile ktos sie dalej tym bedzie opiekowal a nie odstawi teraz na 2 lata w kat (timberwolf pozdrawia) :)
[#62] Re: MUI 4.0

@alekc, post #36

Problem rozwiązany: w niektórych instalacjach AmiUpdate (prawdopodobnie po nowej instalacji AmigaOS 4.1 i U6 oraz ręcznym podnoszeniu AmiUpdate) w konfiguracji brakuje serwera update.amigaos.net. Po jego dodaniu (AmiUpdate->Settings->Open Preferences->Servers) wszystkie potrzebne komponenty wraz z MUI4 są ściągane i instalowane. Ponieważ dostępny w archiwum jest także update SDK to radzę przed aktualizacją wymusić na AmiUpdate zapisywanie pobranych archiwów na dysk oczywiście pod warunkiem że ktoś zamierza korzystać z oficjalnego SDK.

A teraz mały off-top: patrząc na energię fanów różnych systemów w obrzucaniu się błotem i udowadnianiu dlaczego jeden system jest lepszy od drugiego rozumiem dlaczego wszystkie są tak zacofane względem czołówki. Energia idzie w bezsensowne działania zamiast w rozwój. Nawet jak ktoś nie jest programistą to może przecież być betatesterem albo pisać manuale itp...
[#63] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#64] Re: MUI 4.0

@alekc, post #62

Po zainstalowaniu Update6 (miałem skasowane seriale) i włączeniu AmiUpdate nie wszystkie programy mogę zainstalować. Po wyjściu ze starej wersji AmiUpdate wyskakuje GR a najnowszego AmiUpdate ściągniętego do RAMu nie mogę zainstalować bo nie mogę nigdzie znaleźć nowego Update.library a bez niego ani rusz. Na aminecie czy os4depot go nie ma. Gdzieś zapodział mi się też nowy OWB, w katalogu Internet widnieje tylko jego stara wersja. Będę musiał częściej załączać ten system bo już prawie zpecetowiałem.
[#65] Re: MUI 4.0

@Leon, post #64

A którą masz wersję tej biblioteki? Czytałeś to? Czy aby nie załatwiłeś sobie podwójnego AmiUpdate w systemie? Sama zaś biblioteka leży tam gdzie wskazałem, bezpośredni link do pliku 53.12
[#66] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#67] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#68] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#69] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#70] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#71] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#72] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#73] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#74] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#75] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#76] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#77] Re: MUI 4.0

@KJB, post #76

Zaraz będzie faktem to, że obaj dostaniecie bana.
[#78] Re: MUI 4.0
Wczoraj ukazala sie uaktualizacja. Do pobrania przez AmiUpdate
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem