Komentowana treść: AmiWest 2015 w pigułce
[#91] Re: AmiWest 2015 w pigułce

@flops, post #87

Bawi mnie to powolywanie sie na wiekszosc,ja pisze to od zawsze i caly czas jest na moim z czego sie nie ciesze,przeciez to bylo to przewidzenia jak sie skonczy ten caly biznes forsowany przez łę łon.Moim zdaniem po pierwsze trzeba zaczac od wykupienia praw do nazywa amiga.Amiga jest niszowym komputerem ze cena powinna byc gdzies okolo 100 000 $,wiec jak ten caly smieszny łe łon nie potrafi tego zrobic to dla mnie to jest amikrzak a nie firma.

PS:To ze dzisiaj mamy takie srodowskio jak mamy czyli podzielone nie jest zasluga tych srodowski tylko glupiej polityki kolejnych wlodarzy amigi albo tego co z niej zostalo.

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2015 13:10:56 przez SzaryWilk
[#92] Re: AmiWest 2015 w pigułce

@SzaryWilk, post #91

PS:To ze dzisiaj mamy takie srodowskio jak mamy czyli podzielone nie jest zasluga tych srodowski tylko glupiej polityki kolejnych wlodarzy amigi albo tego co z niej zostalo.


Trafiłeś w sedno. OK Co do tych błędów w pisowni, mógłbyś jednak spróbować postarać się bardziej, na pewno potrafisz.
[#93] Re: AmiWest 2015 w pigułce

@Ender, post #92

newsy o neoamidze bez narzekań SzaregoWilka to jak żurek bez jajka, tort bez wisienki i piwo bez alkoholu

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2015 11:32:33 przez rwks

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2015 11:32:44 przez rwks
[#94] Re: AmiWest 2015 w pigułce

@rwks, post #93

Tyle, że to jajko to zbuk, wisienka nadgnita, a alkohol w piwie to metanol ok, racja
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem