Komentowana treść: Tanks Furry do pobrania z Aminetu
[#1] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu
O ja cię :) bardzo fajna akcja :)
[#2] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu
Skandal
[#3] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@Dorian3d, post #2

a ja myślałem że to żart prima-aprilisowy
[#4] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@nostrum666, post #3

pobrałem nagrałem a tam kotlet
[#5] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@Dorian3d, post #4

Dobry żart tynfa wart.Co jest z tym kotletem?
[#6] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu
Z utęsknieniem czekałem na tego newsa!
Jutro sprawdzimy w końcu! OK
[#7] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@Renton, post #6

Dzieki wszystkim za wsparcie, jestescie wielcy :)

Smazymy juz kolejna gre, ale postaramy sie tez z czasem polepszyc Tanki. Amiga RULEZ, bez zmian!! :)
[#8] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@juen, post #7

OK
[#9] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@juen, post #7

Dodaj system kodów po każdej planszy :). To już nie te czasy kiedy można było posiedzieć parę godzin przy grze, teraz łażą za człowiekiem małe stwory i wołają tata to tata tamto:).
[#10] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@fazior, post #9

kody istnieja :) ale gra by byla za latwa :p trzeba ja sobie zmasterowac tak jak kiedys to bylo :) kod do 10: tortures
[#11] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@fazior, post #9

To trzeba grać jak pińcetplusy już spią ;)
[#12] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@pamp3rs, post #11

a dzisiaj widzialem na youtube gameplay, gosciu przechodzi cala gre w 45min :)
[#13] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@juen, post #12

To co, robimy speedruna? Może acziwment na to, żeby skończyć grę w 30 minut :)
[#14] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@recedent, post #13

Nie używając "nuke", oraz wyłączając opcję pozostawania powerupów do następnej planszy... było by ciężko zejść poniżej 50min
youtube - 48min
Staraliśmy się aby na koniec gry gracz nie zobaczył tylko "Congratulations, well done!". Mam nadzieję, że nawet takie proste animowane zakończenie jest dużo lepszą nagrodą
Ale, zakończenia:
1. 1 player mode
2. 2 players mode - 1 player got to the end secound died
3. 2 players mode - 1 player got died secound got to the end
4. 2 players mode - 2 players got to the end

Will you accept chalenge?
[#15] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@juen, post #10

O, faktycznie - kod działa (podobnie jak i inne tajne kody, hłe hłe), tylko trzeba go wpisać na planszy z "falującym" napisem tytułowym.

Co do Koyotowego "czalendża" - może być, tylko trzeba by usiąść z synem nad tym, a przed kolejnym weekendem nie będzie opcji. Dzisiaj przypadkiem zostawiłem włączony Friendly Fire i lekko nie było :)
[#16] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu
Fajna gra... ale moja amisia chyba jest innego zdania i odpalić jej nie chce
[#17] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@Iwan, post #16

Sprawdziłeś wymagania czy na Twojej konfiguracji gra ruszy?
[#18] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@mailman, post #17

Patrząc na wymagania gry powinno być ok, mam A600, kick 3.x , karta ACA620EC ,procesor wykrywa 68020. A przy wgrywaniu wywala error 7364
[#19] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@Iwan, post #18

Ile masz pamięci Chip przed uruchomieniem gry? Uruchamiasz z WB, z dyskietki czy bez S-S?
[#20] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@Iwan, post #18

musi dzialac tylko sprobuj bez startup-sequence :)
[#21] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@Iwan, post #18

moja A600 2mb chip , kick 3.1, ACA620 - odpala bez problemu
[#22] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@maliniak, post #21

A moja ma alergie na ta grę, za nic nie chce odpalić. Start z dyskietki error return code 10 , z workbencha nie może odczytac pliku, już ściągałem grę 5 razy i nagrywałem na 5 rożnych dyskietkach, adf nagrywalem programem tsgui ,nawet pofatygowałem się i zmieniłem kicka na 37.350 i workbench 2.1... Ten sam efekt. Pomysły się skończyły. Gry nie odpali "Nie...bo nie" i koniec. Ręce opadają :(
[#23] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@Iwan, post #22

Albo virus, albo któryś CIA walnięty i też będą takie kwiatki się działy. Jak jest przypalony CIA, to czasem zdarzają się błędy przy odczycie z dyskietki, może nawet czytać się początek poprawnie, ale dalsza część się wywala. Albo gdzieś sieje pamięć CHIP i będzie to samo. Zobacz inne gry, które zajmują cały CHIP.
[#24] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@flops, post #23

Niestety jak pisałem, w innym wątku jestem zawiedziony.

W Battle City na Nesie bawiłem się mega a tu czegoś brakuje:

-AI strasznie kuluje jeździ i strzela całkowicie losowo, jeszcze ani ranu nie zniszczyła mi "orzełka" W BC najczęściej się gineło włąśnie od tego a tu mam wrażenie, że ai jest głupie jak but.

-SFX serio żadnej muzyczki w tle tylko dźwięk strzelania? to juz na 8bitowy NESie był dźwięk silnika czołgu.

Pograć od biedy można, ale nie gra nie zachwyca.
[#25] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@wnuczus, post #24

Bardzo trudno to wypośrodkować, strasznie trudno uchwycić to "coś" za pierwszym razem kiedy robi się grę. Mamy świadomość, że nie stworzyliśmy gry idealnej.
Niemniej jednak, dziękuję za opinię.
[#26] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@Iwan, post #22

morze któraś kość chipu walnięta?

wszystkie gry ci działają?

spróbuj bez ACA, i spróbuj też bez rozszerzenia chip pod klapką z ACA
[#27] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu
Gra jest naprawdę fajna.Gdzie można odnaleźć help lub inną ściągę?
[#28] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@simka113, post #27

w wersji kolekcjonerskiej dostepnej na amiga.net.pl jest ksiazeczka z instrukcja :P
[#29] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@maliniak, post #26

Sprawdzałem cannon fodder z dyskietki i rusza nawet bez ACA, rozszerzenie mam zamontowany piggy mod. Własćiwie to wszystkie gry jakie posiadam na dyskietkach ruszają bez problemu....poza tanks fury.
[#30] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@wnuczus, post #24

rozkminialem kiedys AI w BC i po jakims czasie gry mozna zauwazyc, ze tam jest to jeszcze gorzej zrobione, ale wtedy tak sie robilo, otoz takze jest to pseudo losowe, ale ta pseudo losowosc generowana jest wedlug ruchu graczy przez co mozna ruchy komputera poniekad zmanipulowac :)

samo BC w pojedynke jest dosc trudna gra, a wiedzac ze wiekszosc ludzi niestety bedzie zmuszona grac w trybie single player to troche ja uproscilismy :)

wszystko rzecza gustu. i tak nie myslalem, ze przebijamy przeciez tanki z nesa czy snesa :) ale poki co alternatywy na amige nie ma
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem