Komentowana treść: Tanks Furry do pobrania z Aminetu
[#91] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@AmigaMan71, post #87

Kakuś, bujaj się.OKOKOKOKOK

Dodam ze "kakuś" to Adam Kołodziej z Execa. Multikonciarz.
Prawdopodobnie używa czegoś i to coś robi mu dziwne rzeczy w postrzeganiu świata.

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2016 09:01:31 przez Andrzej Drozd
[#92] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@Koyot1222, post #90

zrobcie taka gre jak np superfrog ktora mnie wciagnela na tygodnie , soccer kid w ktora
zagrywalem sie godzinami z satysfakcja a nie gniota ktorego
prosze pana wylacza sie po 5 minutach ktora nie przedstawia zadnej wartosci niema
nic w sobie co by wciagnelo gracza na tygodnie rozrywki , po co robic taki syf ? dla samego pisania?
[#93] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@AmigaMan71, post #92

Widzę, że ma Pan jakiś ogromny żal. Pana słowa są bardzo krzywdzące, wcale nie robi mi się od tego lepiej, jest mi bardzo smutno z tego powodu.
Wyczuwam z drugiej strony jakąś dziką radość z samego dokopywania projektowi, czuję smutek i żal, że ktoś potrafi się tym karmić. Jakaś pusta zazdrość?
Nie warto polemizować z tak negatywną argumentacją. Czysty wstyd.

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2016 09:38:00 przez Koyot1222
[#94] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@Koyot1222, post #93

na szczescie na PPA mamy taka opcje http://www.ppa.pl/profile/like/ignore/id/6844
[#95] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@Koyot1222, post #93

oj....a Ty byś jak reagował jak by kolega dal ci baty w plecy i bys przegrywał za każdym razem.... Empatii troche OK

Przegrał przez CIebie bo taka gre zrobiłes i to TWoja wina wielka

urok bycia twórcą gry , mozna powkurzac ludzi. i czerpac z tego sadystyczna przyjemność A patrzenie na testera jak nie umie przejść ukrytej zagadki bezcenne

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2016 11:15:53 przez dzordan
[#96] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@Koyot1222, post #93

Chłopaki, gra jest miodna na maxa, idealna na imprezy. Czekam na mecz rewanżowy z Badermanem. Jednym gościem, co pewnie gry nawet nie włączył, nie ma się co przejmować. Widać jak na dłoni, że jego wpisy to czysty żal i chęć zdemotywowania Was i nas, co na pewno mu się nie powiedzie. Ja ignoruję tego Pana i polecam to samo, za raz mu się zabawa znudzi.
[#97] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@Koyot1222, post #93

Ludzie robią błąd dyskutując z hejterem
jest to dla niego oczywista pożywka,
więc dalej ciągnie komentarze na poziomie buraka pastewnego.

TanksFurry osiągnęło sukces, widocznie kogoś to strasznie bodzie.
.
[#98] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@AmigaMan71, post #92

"Ziomuś" pierd...yknij sobie baranka w ścianę to może cokolwiek z pozostałości Twojego mózgu zacznie pracować :) Chłopaki zrobili kawał dobrej roboty. Gra może nie jest doskonała ale co jest? Jesteś tylko jednym z wielu przykładów niedoskonałości. Kojotowi i Juenowi należą się brawa za to, że w tych czasach chciało im się poświęcić swój prywatny czas na stworzenie czegoś dla amigowej braci. Ty co zrobiłeś? Jeżeli jesteś taki kozak to zrób w domowym zaciszu w ciągu pół roku grę na miarę Cannon Fodder. Chętnie ją przetestuję. Jeżeli nie możesz dodać nic konstruktywnego w tym temacie to zamilcz. Nie wiem jak inni ale ja jestem wrażliwy na głupotę. Tyle z mojej strony. Jeszcze raz gratulacje chłopaki, oby tak dalej.
[#99] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@eross, post #98

Ostrzeżenie za wycieczki osobiste w kierunku innego użytkownika. Zastanów się, czy na pewno chcesz oberwać administracyjne za czyjeś trollowanie.

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2016 12:54:58 przez recedent
[#100] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@recedent, post #99

Dan Wood i Raavi Abbott (ekipa kookytech/The Retro Hour) recenzują Tanks Furry.
[#101] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@michalmarek77, post #100

dzieki za linka, milo widziec jak sie ludzie bawia :)
[#102] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@juen, post #101

No bo to jest wlasnie najbardziej zajebiste w tworzeniu gier video - wiedzieć, że ludzie na całym świecie potrafią fantastycznie spędzać czas z Twoją produkcją. Nie jest ważne ile kolorów, ile pikseli, jaki engine, ileś kompletnie_nieistostnych_pierdół. Jeśli ludzie potrafią się cieszyć, śmiać, doznawać emocji powodowanych grą to wtedy jest wiadomo, że ktoś zrobił po prostu dobra grę.
Zrobiliście dobrą grę, Juen. Gratuluję i chylę czoła.

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2016 16:43:11 przez michalmarek77
[#103] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@michalmarek77, post #100

Fajna ta recenzja, ubawiłem się oglądając. Bardzo pozytywne! OK
Wow! Skradłem i powiesiłem na swoim fejsie!

Fantastyczne!

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2016 18:48:15 przez Koyot1222
[#104] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@Koyot1222, post #103

Jesteście sławni. Dużo kobiet już się zgłosiło z prośbą o autograf w figlarnych miejscach:D?
[#105] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@michalmarek77, post #100

Fajnie się ogląda :)
[#106] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@fazior, post #104

Nie no, sławni to będziemy dopiero jak dziennik będą przerywać, żeby nadać naszą reklamę
A kobiety? Te nasze? Są dumne!
[#107] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@michalmarek77, post #100

Heh, gość myślał że radar to jeniec i najpierw zburzył mur dookoła, a potem w niego strzelił. I się "game over" zrobił :)
[#108] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@recedent, post #107

Wydaje mi się, że ludzie gubią się trochę w wielu animowanych szczegółach grafiki. Może i przesadziłem ale wydaje mi się że lepiej było dodać więcej niż potem mieć "niedosyt". Duże brawa dla Juena, który te wszystkie wypracowane przeze mnie animacje upychał do gry OK
Dzięki tez redakcji PPA.PL za to że informacje na temat naszej gry pojawiają się szybko i ładnie wyeksponowane.
Duże brawa dla Adama Zalepy, który cierpliwie rozsyła naszą grę w różne zakątki świata. Duże brawa dla magazynów internetowych, które chciały poświęcić nam czas w postaci wywiadów, recenzji, opisów.
To dużo pozytywnej energii do pracy nad kolejnym projektem.
Dziękujemy! OK
[#109] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@Koyot1222, post #108

a ja nie miałem problemu z rozróżnieniem animowanych elementów tła, mi się strasznie podobają. Może to dlatego że kiedyś zagrywałem się w czołgi na pegazusie, więc niszczenie własnego radaru/orzełka nigdy nie przyszło mi na myśl.
[#110] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu
https://www.youtube.com/watch?v=BPF7PRx9KCM

gra w wersji hardkore..... troche za szybki procek ustawili 030 28 mHZ
[#111] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@dzordan, post #110

no jakos dziwnie to ustawia skoro na 040 to tak szybko nawet nie chodzi :P
[#112] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@juen, post #111

Potwierdzam. Na moim Blizzardzie z 030/50 chodziło normalnie. Chyba pod WinUAE dali "fastest possible".
[#113] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@Koyot1222, post #108

A propos tła i jego elementów.
Bardzo mile się zaskoczyłem możliwością chowania się w lesie (gąszczu drzew)- super OK
[#114] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@BULI, post #113

Trzeba wziąć pod uwagę, że Juen dosyć mocno musiał się natrudzić nad dodaniem tego do gry, na początku odczuliśmy przez to spory spadek mocy. Długo zastanawiałem się jak przygotować grafikę na "przykrywającą" roślinność. Zacząłem od drzew w których nie pasowały mi pnie, przerysowywałem je żeby czołgi miesiły się między drzewami ale klocki nie chciały do siebie pasować albo wyglądały dziwnie. Ostatecznie pozostawiłem chyba 6 albo 7 wersję "krzaczorów".
[#115] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@juen, post #111

Nie wiem jak to sie uruchamia na tym aerosie...... bo to film z kanalu tej dystro linuxo arosa ;)

Przez uae jak na normaknym linuxie czy przez czesc arosowa.
Pewnie emulacja niepoprawna...
[#116] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@recedent, post #112

EDIT. Poczytalem dokumentacje

To jest najprawdopodobniej odpalone na JanusUAE.... z arosa.na tym filmie
https://www.aeros-os.org/styled-4/index.html



Ostatnia aktualizacja: 10.04.2016 20:06:30 przez dzordan
[#117] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@recedent, post #107

Na ostatnim Amigowisku padło hasło, że to jest orzeł hahaha!
Mi się od razu skumało, że to radar. Tylko nie wiedziałem po co on jest... gdy spytałem juena jak wyjść do menu gry, odpowiedział: "zabij swojego orła" OK

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2016 16:30:20 przez Vato
[#118] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@Vato, post #117

to zabrzmiało bardzo dwuznaczne :) ale potwierdzam, działa :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem