Komentowana treść: Tanks Furry do pobrania z Aminetu
[#61] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@AmigaMan71, post #60

Proszę Pana, z analizy Pana wypowiedzi wynika definitywnie, że nie ma Pan zadeklarowanych w profilu lat, a Pańskie wypowiedzi mają jedynie na celu wywołanie zamętu. Więcej się nie odzywam, bo każdy widzi co ma tutaj miejsce.
[#62] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@AmigaMan71, post #60

Szanowny kolego. Na tym forum się nie "Panuje", tudzież nie "panoszy". Np. ja nie jestem żaden "Pan", tylko nazywam się Andrzej.OK
Zapamiętaj, piszemy przez "Ty" i jednocześnie szanujemy rozmówcę.
Druga sprawa, to interpunkcja. Zdania oddzielamy kropką ".", natomiast zdania złożone (i takie tam różne naleciałości gwarowe), wspomagamy przecinkiem. Nie byle jak, tylko poprawnie. Czyli:
"a, b" - chodzi o to, że przecinek wstawiamy po ostatniej literce wyrazu i robimy jeden odstęp przed następnym wyrazem. Kulfony typu "a , b" lub "a ,b" są niedozwolone. OK

Witamy Cię kolego na forum. Jak masz na imię?
[#63] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@AmigaMan71, post #60

Przepraszam prosze Pana od kiedy my jestesmy na Ty?
i wypraszam sobie obelgi w stylu chlopcze , tak to prosze Pana moze Pan mowic
do swoich dzieci

ciagnij to dalej wiecej polewki bedzie szeroki uśmiech

*https://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta
w dyskusjach, zwłaszcza w Usenecie i na forach internetowych zwracamy się po nicku lub imieniu jeśli rozmówca wyraża na to zgodę. Nigdy samym nazwiskiem. Nie należy się obrażać, jeśli ktoś zwraca się do nas „per ty”, a nie w formie grzecznościowej, i nie należy się obawiać używania takiej bezpośredniej formy.
[#64] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@Andrzej Drozd, post #62

Andrzejku, jak tam zdjęcia z grą:)?
[#65] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@dzordan, post #63

przepraszam ale z czego tu polew z gry która na miare
21 wieku jest totalnym gniotem? i mozliwosci komputera marki
Amiga wykorzystuje maks w 10 procentach , a moze to Pan
jest autorem tego dziada? stąd ta zacięta obrona
[#66] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@AmigaMan71, post #65

Hm, a długo grałeś? Bo ja tylko ze 2 godziny póki co, nie zauważyłem totalnej gniotowatości gry.
[#67] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@madman15, post #66

Ja miałem jedno dłuższe posiedzenie (na 42 plansze, he he) i kilka krótszych. Ostatnio próbowałem pod E-UAE na PowerMaku i nierejestrowanym MorphOSie jak daleko jestem w stanie przejść przez pół godziny - niestety, wydaje się że 26 plansza to maks co udaje się w tym czasie osiągnąć. Z innych spostrzeżeń - gniotowatość = 0. Ale grafika mogłaby być bogatsza (tzn. w pełni wykorzystywać chipset). Poza tym - wielka zaleta tej gry to tryb multiplayer, czyli totalna rzeźnia na czterech graczy.
[#68] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@AmigaMan71, post #65

Rozumiem, że gra się Panu nie podoba. Ale opisy w stylu "gniot", "nie podoba mi się", "nie jest to produkcja XXI wieku" nic nam nie pomogą w ulepszeniu produktu, lub stworzeniu nowej lepszej gry.
Bardzo chętnie zapoznamy się propozycjami z Pana strony, zarówno w kwestii ulepszenia przyszłych produktów w warstwy wizualnej jak i podszlifowania możliwości koderskich.
Jesteśmy otwarci na sugestie o ile nie są to pojedyncze, krótkie abstrakcyjne hasła.

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2016 14:24:48 przez Koyot1222
[#69] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@wnuczus, post #64

Wnuczusiu, a jak tam gra która ma zaczynać się w ZUSie, w której Franco będzie bił moherów z laćka? Nie umiecie jej "zakodować"?OK
[#70] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@AmigaMan71, post #65

przepraszam ale z czego tu polew z gry która na miare
21 wieku jest totalnym gniotem? i mozliwosci komputera marki
Amiga wykorzystuje maks w 10 procentach , a moze to Pan
jest autorem tego dziada? stąd ta zacięta obrona


Koleżko. Czy Ty jesteś jakimś analfabetą czy 12-latkiem z Onetu?
Zdanie zaczynamy z dużej litery, natomiast o interpunkcji już ci pisałem. W jakim gimnazjum się uczysz?

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2016 14:41:36 przez Andrzej Drozd
[#71] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@Koyot1222, post #68

Daj spokój. Gdy kakusie za bardzo podskoczą, to dostaną bana i będzie spokój.
Nie rozmawiaj z tymi lamerami i hejterami.
[#72] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@Andrzej Drozd, post #69

Andrzeju!,
czy Ty piszesz do odpowiedniej osoby? Czy ja pisałem, że ktoś czegoś nie potrafi zakodować? Napisałem tylko o dźwięku, AI oraz o tym, że nie da się przejść 8 poziomu bo jest bug.

Mam wielki szacunek do ludzi którzy stworzyli tę grę, że im się chciało. Dlatego też wynagrodziłem im to poprzez zakup ich gry. A, że mogła być lepsza? Przecież każda gra może. Ja tylko napisałem swoją opinie ot tyle. A ty z jakimś Zusem tu mi wyjeżdzasz. Oczekujesz ode mnie zdjęcia z grą, gdzie ty nie wysłałeś swojego. A jeśli porównujesz mi do tego co piszę głupoty o tym, że gra jest beznadziejna to no cóż. Przykro mi.

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2016 15:00:03 przez wnuczus
[#73] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@AmigaMan71, post #65

przepraszam ale z czego tu polew z gry która na miare
21 wieku jest totalnym gniotem?


Fajne miejsce na szuknie gier na miare 21 wieku OK
[#74] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@dzordan, post #73

Ale ja ma podobny problem ......z inna gra....

kupiłem w kiosku szachy i muzyka w tle się nie odtwarza ani nicka nie mogę wpisać..... multiplayer działa tylko lokalnie
Dodatkowo na drugi gdzień po otwarciu pudełka stan gry mi sie zeruje .
[#75] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@dzordan, post #74

kupiłem w kiosku szachy i muzyka w tle się nie odtwarza ani nicka nie mogę wpisać


Nie jesteś jedyną ofiarą tej dziadowskiej gry, też tak miałem więc zwróciłem do kiosku.
Gniot jakich mało, mamy 21 wiek a gra raczej przypomina te z poczatku VI wieku.
Szok
.
[#76] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@wnuczus, post #72

z tym 8mym poziomem to nie tak, ze sie nie da przejsc (na youtubie jest filmik jak gosciu przechodzi i nie ma buga). ogolnie staram sie to poprawic, ale jest bardzo ciezko bo co bym nie robil to nie moge wywolac tego bledu, jak narazie to 3y osoby zglosily taki problem, wiec to pokazuje takze jak ciezko go wywolac. ale poprawie to na pewno - tylko sam fakt, ze bedzie ciezko sprawdzic czy zostal wyeliminowany powoduje wydluzony termin update'u :)

dzis poswiecilem ponad dwie godziny na testowanie, stworzylem nawet specjalne mapy i wersje gry, bo juz w pewnym momencie zglupialem, ze ten blad sie nie pokazuje :) i nic.. wiec teraz juz tylko analizuje kod i szukam jakiegos mozliwego bledu i tez nic, ostatecznie sie skonczy chyba na probie dodatkowego zabezpieczenia i wtedy kogos bede prosil o pomoc w testowaniu map z rurami..

a co do AI to juz pisalem na ten temat, ze jest praktycznie identyczne jak w oryginale poza tym, ze nie da sie tutaj zmanipulowac ruchow wroga. szybsze rozwalanie orzelka w battle city to raczej wynik szybkich jednostek. tutaj gra daje wieksze szanse by ja przejsc samemu.. byc moze uda nam sie za jakis czas zrobic dodatek z jakimis nowymi jednostkami, ktore beda sie charakteryzowaly wlasnymi ruchami (tak jak robi to wundertank, ktorego mozna zobaczyc od 20ego levelu)


Ostatnia aktualizacja: 07.04.2016 15:51:34 przez juen
[#77] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@juen, post #76

Tak wiem, że to jest sprawa paru osób ale może warto sprawdzić czy to nie wina gotka? i amigi 1200 bo może dotyczy to tylko takich osób. Może sprawdzę bez AGI
[#78] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@wnuczus, post #77

ja gre testuje na a1200, w dwoch konfiguracjach:
- gola
- z aca1221

goteka mozna wykluczyc, gra jest w jednym pliku i skoro sie uruchamia to jej odczyt z "dyskietki" przebiegl prawidlowo

za chwile jeszcze przysiade do tego problemu, wlasnie wrocilem z pracy
[#79] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@juen, post #78

A możesz wrzucić kod do tej planszy, bo nie chce za każdym razem odpalać żeby sprawdzić.
[#80] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@rePeter, post #75

Szachy są fajne, szczególnie teoria i partie arcymistrzów! Zawsze chciałem zostać szachistą, choć studiuję informatykę.

Co do Tanks Furry, to uważam grę przede wszystkim za porządnie przygotowaną. Kwestia grywalności w single player pozostawia troszkę do życzenia, mam nadzieję że następne produkcje będą miały lepszy single player.

Przydałby się też edytor plansz! Naprawdę, ten jeden drobny element i grywalność wzrosłaby o 1000% nawet w trybie single player!
[#81] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@wnuczus, post #79

przeciez pisales mi w tej sprawie juz PM... a kod do 10ej planszy to juz byl podawany chyba w kazdym temacie :) - TORTURES (nalezy wpisac na ekranie z creditsami)

---

jakis sukces, udalo mi sie wywolac buga, zrobilem pewne porpawki i testuje

---

BŁĄD POPRAWIONY, NIEBAWEM NASTĄPI AKTUALIZACJA NA AMINET, WSZYSTKIM JESZCZE RAZ DZIĘKUJE ZA ZGŁOSZENIE! PRZY OKAZJI PRZYPOMINAM, ŻE OD WERSJI 1.1 MAMY OBSŁUGĘ 4PLAYERS ADAPTERA :)

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2016 16:25:00 przez juen
[#82] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@juen, post #81

BŁĄD POPRAWIONY, NIEBAWEM NASTĄPI AKTUALIZACJA NA AMINET, WSZYSTKIM JESZCZE RAZ DZIĘKUJE ZA ZGŁOSZENIE! PRZY OKAZJI PRZYPOMINAM, ŻE OD WERSJI 1.1 MAMY OBSŁUGĘ 4PLAYERS ADAPTERA :)


OK
[#83] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@juen, post #81

:) czekam żeby sprawdzić :)
[#84] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@AmigaMan71, post #38

Szanowny Panie masz Pan łeb jak porażka
[#85] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@juen, post #81

Mozna wiedzieć co to było?
Cos ciekawego czy "lepiej o tym nie mówić"?
[#86] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@Norbert, post #85

mechanika wrogow w kodzie jest troche inaczej napisana niz gracza, przez cos co dobrze dzialalo przy graczu nie koniecznie dobrze zadzialalo przy wrogach :) w assemblerze sie bardzo fajnie pisze jesli sie robi to szybko, im dluzej minie od napisania kawalka kodu tym trudniej pozniej w nim sie polapac ;) i nie mowcie mi o pisaniu kometarzy do kodu, robie znikome, zamiast pisac komentarze wole walnac 50% wiecej kodu
[#87] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@juen, post #86

proszę Pana dlaczego dzisiaj po ponad 20 latach od
takich hitow jak cannon fodder , chaos engine
lemmings, settlers , banshee Panowie bierzecie sie
za pisanie takie gniota jak tanks of furry
prosze pana czy to moze jest celowe ? jak z samochodami
im nowsze tym gorsze?
[#88] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@AmigaMan71, post #87

Witam, gra sie nazywa Tanks Furry i to chyba pomylka, nigdy nie napisalem takich hitow jak Cannon Fodder czy Chaos Engine, nasz zespol to praktycznie dwie osoby robiace to co lubia po godzinach, majace rodziny wiec i nie za wiele czasu, ale probujacy jednak cos jeszcze na Amidze robic. Jesli jest Pan w stanie wylozyc takie srodki jakie byly przeznaczone na tworzenie wyzej wymienionych hitow to z checia sie podejmiemy wspolpracy, aczkolwiek trzeba bedzie powiekszyc team :)

ps: ja tam lubie bardzo tanki :)
pps: opinie nt gry sa rozne, ale bardzo odbiegaja od Panskiej proponuje zajac sie ciekawszymi zajeciami niz rzucaniem niekonstruktywnych opin w kolko i w kolko

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2016 08:33:18 przez juen
[#89] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@AmigaMan71, post #87

Stary, odpuść sobie trolowanie i te marne zaczepki i weź się do pisania hiciora, albo zmień forum!
[#90] Re: Tanks Furry do pobrania z Aminetu

@AmigaMan71, post #87

proszę Pana dlaczego dzisiaj po ponad 20 latach od
takich hitow jak cannon fodder(...) Panowie bierzecie sie
za pisanie takie gniota jak tanks of furry

Może jest jakaś rozbieżność, stworzyliśmy grę pt Tanks Furry.
Dlaczego zrobiliśmy taką grę? Odpowiedź jest prosta, dla pieniędzy, sławy i uznania kobiet.
Druga sprawa, 20 lat temu nikt nie zamknął rozdziału pt "Amiga" klauzulą "wszystko w temacie zostało napisane". Ten system nie powstał jako środowisko tylko dla tych konkretnych tytułów. Były lepsze i gorsze, setki, mają prawo istnieć. Tak samo jak nasza gra.
Czy nowi twórcy nie mają już prawa na publikację? Takie prawo mają tylko "Profesjonaliści"? Nie, takie prawo ma każdy, takie samo jak my.
prosze pana czy to może jest celowe ?

Napisanie gry wiąże się z jakimś celem, udało się nam go osiągnąć. Skończyliśmy pracę nad projektem, własnymi środkami przygotowaliśmy wydanie. Znalazł nas dystrybutor który zajął się dystrybucją, On pewnie miał podobny cel.
jak z samochodami im nowsze tym gorsze?

Chodzi o system? Kwestia odniesienia, nigdy nie uważaliśmy, że nowsze jest gorsze. Lubimy system 68k i czołgi, dlatego gra powstała.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem