• Ankieta

Czy dział forum "Rzeźnia" jest potrzebny?

  • Tak, co to za lokal bez klozetu?
    46 głosów 46
  • Nie, są do tego inne miejsca
    64 głosów 64
  • Mam inne zdanie (opowiem o tym w komentarzach)
    9 głosów 9

Ankieta skończyła się 18.08.2016

[#91] Re: Czy dział forum "Rzeźnia" jest potrzebny?

@adam_mierzwa, post #90

W jaki sposób i komu rzeźnia przeszkadza?
To że 45% powie NIE nie oznacza, że nagle zaczęła im przeszkadzać. Najzwyczajniej uważają, że nie jest potrzebny, a to nie jest równoznaczne z "jest dla mnie szkodliwy".
[#92] Re: Czy dział forum "Rzeźnia" jest potrzebny?

@Creonix, post #87

Typowe zaściankowe myślenie ciasniutkiego umysłu.


Mógłbyś mnie nie obrażać, "światowy" chłopcze?

Jeszcze kilku takich "userów" tutaj i kasuję konto, rzeźnię możecie sobie wówczas śmiało zostawić. Oby pozostały jeszcze jakieś inne działy.
[#93] Re: Czy dział forum "Rzeźnia" jest potrzebny?

@Creonix, post #91

Moze ten dzial zatrzymuje na portalu "element" i w ten sposob podtruwa atmosfere calosci ?
[#94] Re: Czy dział forum "Rzeźnia" jest potrzebny?

@Creonix, post #87

Typowe zaściankowe myślenie ciasniutkiego umysłu


Za ten wpis skierowany do adama_mierzwy kolega Creonix otrzymuje ostrzeżenie. Pozostałych użytkowników uprasza się o trzymanie się tematu. Pyskówki zakończą się banem. Więcej ostrzeżeń nie będzie.
[#95] Re: Czy dział forum "Rzeźnia" jest potrzebny?

@recedent, post #94

Ten wpis był do DiskDoctora ale ok.

Nie chciałem ciebie urazić DD ale nie zmieniam zdania - opieranie się na innych porównanie i rezygnacja z czegoś tylko dlatego, że "inni nie mają" mimo że nam odpowiada, to żaden argument tylko ograniczenie możliwości. Przepraszam za nieprzemyślany komentarz.
Tak, szczerze nie sądziłem że Rzeźnia wywoła flame .

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2016 15:35:41 przez Creonix
[#96] Re: Czy dział forum "Rzeźnia" jest potrzebny?

@Creonix, post #95

"Inni nie mają", bo może z tego już zdążyli wyrosnąć lub do tego dorośli, żeby nie mieć - taki to miał być morał.
[#97] Re: Czy dział forum "Rzeźnia" jest potrzebny?

@recedent, post #2

A moim skromnym zdaniem wszyscy którzy zagłosowali, że Rzeźnia jest niepotrzebna powinni z automatu dostać na to blokadę wejścia, albo ten dział powinien dla nich być ukryty.

Założę się o dwa litry gorzały, że na 'nie' głosują ludzie którzy albo tam nie byli, albo byli raz. Ankieta taka sama jak socjalizm. Bohatersko pokonuje problemy nieznane w żadnym innym systemie.

kto zagłosował/głosuje na 'nie' a nie nie był tam ani razu ten smutna parówa.

[#98] Re: Czy dział forum "Rzeźnia" jest potrzebny?

@groovebox, post #97

No to przegrałeś zakład
Zresztą nawet stały bywalec (post 60) był za usunięciem.

Jest odwrotnie niż myślisz, wysoki wynik przeciwników usunięcia Rzeźni bierze się właśnie z głosów ludzi którzy tam zazwyczaj nie zaglądają. Zaciekawieni ankietą poczytali ten kabaret i chcą kolejnych odcinków. Tylko że ostatni wątek był kabaretem, bo osiągnął poziom piaskownicy. Zazwyczaj są to po prostu smutne wątki frustratów, poczytaj wcześniejsze. To jest tu niepotrzebne.

Jeśli chcesz pokazać jaka z ciebie "wesoła parówa" - twoja słownictwo - to całość wrzuć na Wykop. To znaczy zapis (ostatni wątek) i kilka zdań od siebie. Zapewniam cię że lektura komentarzy wykopków będzie ciekawa Zwłaszcza że oni potrafią dotrzeć do danych każdego, nawet tych bez facebooka. I nikt cię nie oskarży o naruszenie dóbr osobistych, bo nie podałeś danych osobowych. A Wykop bywa okrutny
[#99] Re: Czy dział forum "Rzeźnia" jest potrzebny?
To może zróbmy ankietę czy ppa ma sens ;)A tak poważnie to te glosowanie robicie na poważnie i jak będzie większość na nie to zlikwidujecie no proszę was ;)zaczyna się robić komedia jak sa osoby które wchodzą na rzeźnie no ja nie widzę sensu żeby robić jakaś ankietę.
[#100] Re: Czy dział forum "Rzeźnia" jest potrzebny?

@SzaryWilk, post #99

Nie wywołuj wilka z lasu, bo jeszcze zagłosują, czy usunąć konto Szaremu Wilkowi i co wtedy. He he.
[#101] Re: Czy dział forum "Rzeźnia" jest potrzebny?

@adam_mierzwa, post #98

I tu masz rację. Nie podoba mi się narzekanie frustratów, porozdawać maść na ból dupy i się skończyłoby. Podobają się z kolei wątki o szkodliwości religii i takie właśnie bym chętnie widział w rzeźni. Chociaż to do Hydepark mogło by iść
Noż, ileż można czytać tematów o znanym nam zwolenniku wolnej gospodarki o medycznym nicku?

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2016 20:52:19 przez Creonix
[#102] Re: Czy dział forum "Rzeźnia" jest potrzebny?

@Creonix, post #101

Możesz nie czytać, nie ma przymusu.
[#103] Re: Czy dział forum "Rzeźnia" jest potrzebny?

@lekarz_med, post #102

no jasne że mogę ale przy wątkach monotematycznych ciekawość działu spada
[#104] Re: Czy dział forum "Rzeźnia" jest potrzebny?

@SzaryWilk, post #99

[to prywatna opinia użytkownika PPA, nie stanowisko redakcji]

Ale co w tym śmiesznego, przepraszam bardzo? W dziale Rzeźnia dzieją się rzeczy, które dla normalnych ludzi (podkreślam - normalnych, no przynajmniej w miarę) są totalną abstrakcją!

Mamy już dział do off-topu, który nazywa się Hyde-Park i tam można dyskutować na nieamigowe tematy, prawda? Ale rzucanie w siebie mięsem czy też licytywanie się kto komu przeleciał żonę na forum amigowym? Serio? Serio?

Ten dział powinien zniknąć a osoby, które się tam udzielają mogę se iść na Wykop czy innego chana. Myślę, że nikt płakać nie będzie.

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2016 07:36:58 przez _arti
[#105] Re: Czy dział forum "Rzeźnia" jest potrzebny?

@_arti, post #104

Jeszcze był zarzut zabójstwa.
Nie zarzucono chyba jeszcze tylko pedofilii, ale to pewnie też kwestia czasu.
[#106] Re: Czy dział forum "Rzeźnia" jest potrzebny?

@_arti, post #104

Sam dajesz dowód na to ze dział rzeźnia jest jak najbardziej potrzebny bo naprawdę nie interesuje mnie to kto i ile razy przeleciał czyjaś żonę ;).
[#107] Re: Czy dział forum "Rzeźnia" jest potrzebny?

@SzaryWilk, post #106

Takie informacje w ogóle nie powinny się znajdować na forum (Rzeźnia czy nie). I uśmieszek jest zupełnie nie na miejscu w Twojej wypowiedzi.
[#108] Re: Czy dział forum "Rzeźnia" jest potrzebny?

@recedent, post #107

sorry ja tego nie napisałem do rzeźni nie zaglądam wiec sami to napisaliście.
[#109] Re: Czy dział forum "Rzeźnia" jest potrzebny?

@SzaryWilk, post #108

Dobra, to napisze wprost, i powtórzę, co napisał Recedent - takich treści na portalu amigowym nie powinno być. Nigdzie. Jeśli się pojawią, to ban.

[off-topic]
W ogóle, w większości się tu znamy i widujemy na zlotach/parties (lekko licząc - tak ze 100-u najbardziej aktywnych użytkowników PPA) więc ja jestem za tym, żeby nowi użytkownicy byli weryfikowani - np. skanem dowodu, tylko do wiadomości redakcji. I skończyły by się zabawy w multikonta i trolowanie. Dział Rzeźnia też nie byłby potrzebny. Użytkownik niezweryfikowany miałby status pod awatarem, i wszyscy by wiedzieli, że to co pisze, należy przecedzić ze trzy razy albo całkowicie zignorować.
[/off-topic]

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2016 11:04:03 przez _arti
[#110] Re: Czy dział forum "Rzeźnia" jest potrzebny?

@_arti, post #109

sam sobie dasz bana ?sam powielasz takie informacje.
[#111] Re: Czy dział forum "Rzeźnia" jest potrzebny?

@SzaryWilk, post #110

Czo?? (nie nadążam za twoim tokiem myślenia)
[#112] Re: Czy dział forum "Rzeźnia" jest potrzebny?

@_arti, post #111

"
W odpowiedzi na #99
[to prywatna opinia użytkownika PPA, nie stanowisko redakcji]

Ale co w tym śmiesznego, przepraszam bardzo? W dziale Rzeźnia dzieją się rzeczy, które dla normalnych ludzi (podkreślam - normalnych, no przynajmniej w miarę) są totalną abstrakcją!

Mamy już dział do off-topu, który nazywa się Hyde-Park i tam można dyskutować na nieamigowe tematy, prawda? Ale rzucanie w siebie mięsem czy też licytywanie się kto komu przeleciał żonę na forum amigowym? Serio? Serio?

Ten dział powinien zniknąć a osoby, które się tam udzielają mogę se iść na Wykop czy innego chana. Myślę, że nikt płakać nie będzie.

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2016 07:36:58 przez _arti
"
sam to napisałeś,chyba to nie są powody do tego żeby zamykać rzeźnię,każdy tam wchodzi na własna odp.A po 2 jak wam to przeszkadza to nie wiem po co robić jakaś ankietę wystarczy po prostu zlikwidować ten dział.
[#113] Re: Czy dział forum "Rzeźnia" jest potrzebny?

@SzaryWilk, post #112

Ale co "sam napisałem"; i za co mam dostać bana? Wilku, wszystko OK?

I nie "nam przeszkadza", tylko wątpimy w sens istnienia tego działu ale chcemy, żeby wypowiedzieli się na ten temat użytkownicy portalu. To chyba OK, nie? Co się stanie z działem - nie wiadomo.
[#114] Re: Czy dział forum "Rzeźnia" jest potrzebny?

@_arti, post #109


W ogóle, w większości się tu znamy i widujemy na zlotach/parties (lekko licząc - tak ze 100-u najbardziej aktywnych użytkowników PPA) więc ja jestem za tym, żeby nowi użytkownicy byli weryfikowani - np. skanem dowodu, tylko do wiadomości redakcji. I skończyły by się zabawy w multikonta i trolowanie. Dział Rzeźnia też nie byłby potrzebny. Użytkownik niezweryfikowany miałby status pod awatarem, i wszyscy by wiedzieli, że to co pisze, należy przecedzić ze trzy razy albo całkowicie zignorować.


Też o czymś takim myślałem :) Czy my o tym nie gadaliśmy na jakimś party? Wg mnie to prosty i skuteczny sposób oczyszczenia portalu z elementów wywrotowych ;)

Zamiast konieczności przesyłania dowodu proponowałbym oprzeć całość na osobistej znajomości. Jeśli user byłby znany przynajmniej dwóm osobom z zaufanego grona, dostawałby awatara "zweryfikowany użytkownik". Tylko że weryfikacji podlegaliby wszyscy użytkownicy, nie tylko nowi.


Ostatnia aktualizacja: 11.08.2016 13:28:27 przez Jazzcat
[#115] Re: Czy dział forum "Rzeźnia" jest potrzebny?

@Jazzcat, post #114

Notabene większość stowarzyszeń działa tak, że nowi członkowie mogą być, ale muszą być poleceni przez min. 2-3 obecnych członków.
[#116] Re: Czy dział forum "Rzeźnia" jest potrzebny?

@Jazzcat, post #114

Być może gadaliśmy
Ogólnie skan dowodu jest szybszy i pewniejszy, oraz mniej problemowy (wszystkie wrażliwe dane oprócz nazwiska mogłyby być zakryte) ale polecenia też mogłyby być. OK
[#117] Re: Czy dział forum "Rzeźnia" jest potrzebny?

@_arti, post #116

Chciałem odpowiedzieć, ale nie mieści mi się to w słowach - spodziewajcie się wkrótce nowego "Krótkiego Komiksu Amigowego"
[#118] Re: Czy dział forum "Rzeźnia" jest potrzebny?

@recedent, post #117

Nie no skan dowodu to jakiś słaby pomyśl. W ogóle to powinien być skaner tęczówki kompatybilny z 68k oraz NG. Do tego trzeba by przemyśleć kto zbuduje i sterowniki to już ktoś by mógł zacząć pisać.


Wiec jakbyś rysował ten komiks to mógłbyś też uwzględnić w nim ten pomysł. Skaner oczywiście może być w wersji Amiga 500 dokładany z boku.


I komiks może być taki.

New User zamawia w Retro Ami skaner tęczówki. Po czym czeka kwartał na wydanie nowego Amigazyn-u bo tylko tam może dostać Super Top Secret Software.

Po czym przykłada głowę z boku do Amig skanuje tęczówkę i wchodzi na Forum
[#119] Re: Czy dział forum "Rzeźnia" jest potrzebny?

@TechNineWonder, post #118

Za późno:



Poza tym - ten pomysł to trochę za dużo na trzy kadry, więc przekracza formułę KKA.
[#120] Re: Czy dział forum "Rzeźnia" jest potrzebny?

@TechNineWonder, post #118

Ale po co tak zaraz ironicznie przejaskrawiać? Skan dowodu do weryfikacji z powodzeniem stosują niektóre portale społecznościowe, serwisy aukcyjne, te od (mikro)płatności, banki ...i to od wielu już lat. I wiesz co? To całkiem nieźle działa Poza tym byłaby to całkowicie opcjonalna rzecz - nie chcesz, nie weryfikujesz się, twoja sprawa (strata).


Ostatnia aktualizacja: 11.08.2016 15:52:24 przez _arti
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem