Komentowana treść: AmiWigilia - odcinek #26
[#61] Re: AmiWigilia - odcinek #26

@Krashan, post #60

Zgadzam się z Krashim, też przesłuchalem, ze smakiem, jeden z lepszych, luźniejszych odcinków. Natomiast nie czuję, żeby rozmowa pozostawiła jakieś otwarte pytania do dyskusji. No może poza wątkiem zbiornik.com ( ͡° ͜ʖ ͡°)
[#62] Re: AmiWigilia - odcinek #26
Nie jestem muzykiem ale nawet dla mnie 8 bit Protrackera to za mało.
Jakbym miał marnować czas na konwersje 16 -> 8 bit to bym sobie dał spokój.
Na szczęście na nowych Amigach nie ma problemu z dźwiękiem 16 bit.


Ostatnia aktualizacja: 24.05.2017 18:20:47 przez swinkamor12
[#63] Re: AmiWigilia - odcinek #26

@Krashan, post #60

Owszem, użyłem skrótu myślowego, ale czy naprawdę tak trudno się domyślić, że miałem na myśli jedynie dyskutujących w tym wątku? Myślę, że nie. Dlatego z mojej strony EOT.
[#64] Re: AmiWigilia - odcinek #26

@Krashan, post #60

Kłócą się etatowe trolle, te same nicki co zawsze.


Może i masz rację, lepiej ignorować jak ktoś głupoty pisze...
[#65] Re: AmiWigilia - odcinek #26
Choć odcinek odsłuchany "na raty", to ogólnie bardzo fajny. Dzięki i czekam na kolejne. A poboczne dyskusje można zawsze najzwyczajniej zignorować (co zazwyczaj czynie).
[#66] Re: AmiWigilia - odcinek #26

@pong777, post #15

Też posłuchałem AmiWigilii z AceMan'em i odcinek mi się podobał. Czy ktoś z Was wie jaki jest tytuł utworu, który jest puszczony na końcu odcinka ?
[#67] Re: AmiWigilia - odcinek #26

@adi, post #66

Do każdego odcinka jest mini-artykuł z linkami (to jest to co widzisz po kliknięciu w linka z "niusa"). Napisane jest:
Odcinek wzbogacony jest twórczością mojego gościa jako tło muzyczne, a na sam koniec możecie odsłuchać cały utwór - Monkey Business. Te i inne utwory możecie odnaleźć na stronie - http://www.juicycube.net.
[#68] Re: AmiWigilia - odcinek #26

@adam_mierzwa, post #67

Faktycznie - nie zwrocilem na to uwagi. To pewnie dlatego,ze zwykle szybko sciagam sam odcinek w mp3 i nie patrze co jest napisane ponizej. Dziekuje Ci za odpowiedz.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem