Komentowana treść: Worthy - recenzja
[#61] Re: Worthy - recenzja

@A2, post #2

Wczoraj dostalem e-mail o wysylce gry.
Czy taką wiadomość dostali wszyscy, którzy mają konto na amiga.net.pl, czy tylko Ci, którzy zamowili grę. Bo nie przypominam sobie, żebym ją zamawiał
[#62] Re: Worthy - recenzja

@SuperBuster, post #61

To może oznaczać, że coś do ciebie przyjdzie, a nie dostanie ktoś inny. Niestety takie rzeczy sie zdarzają, a na "happy end" można długo czekać.
Ja nie dostałem takiego mejla jakby co
[#63] Re: Worthy - recenzja

@SuperBuster, post #61

A dlaczego od razu nie napiszesz do wysyłającego tylko piszesz o tym na forum? Nie rozumiem logiki postępowania w takim przypadku, zwłaszcza że jak piszesz maila dostałeś już jakiś czas temu i być może, jeżeli jest to pomyłka, dałoby się ją jeszcze odkręcić.
[#64] Re: Worthy - recenzja

@mailman, post #63

Właśnie, chcę dodać, że jeśli ktoś miałby taką sytuację - idąc krok dalej - że dostaje coś, czego nie zamawiał, to niech nie otwiera paczki; tylko niech zadzwoni do nadawcy, żeby na jego koszt odesłać. A nie wziąć i siedzieć cicho.
[#65] Re: Worthy - recenzja

@mailman, post #63

Żle napisałem.

Treść emaila:

Bardzo dziękujemy za ogromne zainteresowanie grą Worthy! Jednocześnie prosimy o zrozumienie, że pakowanie i wysyłka wszystkich egzemplarzy musi potrwać dłuższą chwilę. Planujemy zakończyć wysyłkę do końca przyszłego tygodnia. Oczywiście cały czas udzielamy wszelkich informacji mailowo.

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2018 15:48:22 przez SuperBuster
[#66] Re: Worthy - recenzja

@SuperBuster, post #65

Ja też dostałem takiego maila, a zamawiałem tylko wersję elektroniczną.
Wydaje mi się, że jest to raczej w ramach tzw. NewsLettera, więc nie ma co panikować szeroki uśmiech
[#67] Re: Worthy - recenzja

@SuperBuster, post #65

To jest newsletter, który jest kopią zamieszczonych aktualności. Newsletter wysyłany jest do wszystkich, którzy coś w sklepie kupili.
[#68] Re: Worthy - recenzja

@mailman, post #67

Tak, już się wyjaśniło.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem