Komentowana treść: Rygar - Legendary Warrior
[#31] Re: Rygar - Legendary Warrior

@selur, post #29

You didn't answer my question did you.

Also - I never asked for your approval, I do not need it (especially from people like you).

"The problem is that amiga coders don't make games for players"
This is the funniest thing I have read this year.

Basically Sir, you're an obnoxious arsehole with Jelly & Custard for a brain.

Naturally - I'll be totally devastated by the permanent ban I'll receive.

Now - I best get back to my popcorn, you know where I am if you want me - you wanker.
[#32] Re: Rygar - Legendary Warrior

@mcgeezer, post #31

You make great games/ports, but you've got no manners. Please, take it into consideration.
[#33] Re: Rygar - Legendary Warrior

@mcgeezer, post #31

Due to your rude behaviour, your account has been blocked for a month.

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2019 20:46:44 przez mailman
[#34] Re: Rygar - Legendary Warrior

@mailman, post #33

Gratulacje !! Lepiej zbanować gościa który coś potrafi i może ciekawego powiedzieć niż irytującego prymitywnego trolla.

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2019 20:55:04 przez Sventevith
[#35] Re: Rygar - Legendary Warrior

@mailman, post #33

Na tydzien by mu starczylo, bo nijak nie czuje sie obrazany.
Ja mam swoje zdanie i twierdze, ze Rygar jest slaba gra a gosc nie moze sie z tym pogodzic.
Oby tylko samobojstwa nie popelnil, bo w mysl polskiego prawa bede siedzial 10 lat za naklanianie do morderstwa
[#36] Re: Rygar - Legendary Warrior

@Sventevith, post #34

Jeśli dajesz się sprowokować irytującemu i prymitywnemu trollowi i łamiesz regulamin to dostajesz karę administracyjną. Takie przepisy.

Jeśli chcesz naubliżać selurowi to od tego masz PM, albo email. Tam nikt nie broni.
[#37] Re: Rygar - Legendary Warrior

@recedent, post #36

Dura lex, sed lex
[#38] Re: Rygar - Legendary Warrior

@Sventevith, post #30

Jak i sporo gier ze wspomnianej listy. Poczytaj wątek, chodzi o lepszą wersję gry niż jest. Niemniej uważam że lepiej by było napisać coś czego nie było.
[#39] Re: Rygar - Legendary Warrior

@Solo Kazuki, post #38

...albo sportowac chociaz cos co jest naprawde warte zagrania. Byle tylko nie Quake 3, ktory na najszybszych Amigach bedzie osiagac kolosalne 2-3 fps'y
[#40] Re: Rygar - Legendary Warrior

@selur, post #39

...albo sportowac chociaz cos co jest naprawde warte zagrania. Byle tylko nie Quake 3, ktory na najszybszych Amigach bedzie osiagac kolosalne 2-3 fps'y


Ja mam na mojej A4000 średnio 27 FPSów w max detalach
[#41] Re: Rygar - Legendary Warrior

@recedent, post #36

O, widzę dalszą część wątku na EAB

link

Lecę po popcorn.
[#42] Re: Rygar - Legendary Warrior

@marianoamigo, post #41

i tak leci kabarecik...
[#43] Re: Rygar - Legendary Warrior

@JakubH, post #42

Właśnie przeczytałem post niejakiego Hewitsona. Hmm... Dziwne, wydawało mi się że Australijczycy to fajni ludzie, a tymczasem okazuje się że ten tutaj chyba za długo przebywał do góry nogami. A może Google Translator tak tłumaczy nasz portal, że nagle wszyscy udzielający się na nim okazują się "dupkami polerującymi penisy"? Muszę sprawdzić.
[#44] Re: Rygar - Legendary Warrior

@JakubH, post #42

Słabe to wszystko, autor konwersji też nie ma najłatwiejszego charakteru
Aż chce się "rygać"...


Ostatnia aktualizacja: 17.10.2019 15:40:09 przez Jacques
[#45] Re: Rygar - Legendary Warrior

@recedent, post #43

Pan mcgeezer też ma o nas dobrą opinię OK

"Honestly, your PPA forum is a toxic shit hole as you seem to have a crew over there that is an anti-Amiga love nest.

Go back over there and talk about how you don't like Rygar some more."
[#46] Re: Rygar - Legendary Warrior

@JakubH, post #45

To jedno wielkie nieporozumienie. Zobaczcie, to Google Translator jest winny!

[#47] Re: Rygar - Legendary Warrior

@recedent, post #46

<3 "I'd rather polish some penis"
[#48] Re: Rygar - Legendary Warrior

@recedent, post #46

Smiech
Ale i tak autor odwalił kawał dobrej roboty przenosząc grę na Amige.

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2019 17:10:31 przez flops
[#49] Re: Rygar - Legendary Warrior

@JakubH, post #45






..i to wszystko przez selura
[#50] Re: Rygar - Legendary Warrior

@selur, post #29

Nie bardzo rozumiem Twój problem. Nie podoba Ci się, nie graj. Natomiast marudzenie na temat zmarnowanego czasu było tak samo niegrzeczne jak lekko histeryczna odpowiedź mcgeezera. Ale nie Tobie Selur oceniać co on robi ze swoim czasem. A konwersja świetna, choć niestety oceniam tylko po filmach z YT. A wersja arcade śniła mi się kiedyś po nocach. Może po prostu nie każdy lubi takie gry, ale wysokiej jakości konwersji nie sposób zaprzeczyć. Brawo mcgeezer.
[#51] Re: Rygar - Legendary Warrior

@recedent, post #46

To co sie zaczelo tu wyprawiac, jest zalosne.
Czy jest tu jakis Moderator ktory zakonczy to "cos"?
[#52] Re: Rygar - Legendary Warrior

@Corwin, post #50

A TERAZ wez mi wytlumacz "Ale nie Tobie Selur oceniać" na jakiej pdstawie (PRAWNEJ?) wysunales taki wniosek?
I skoro nie mnie to KOMU sie pytam?

oczekuje konkretnej odpowiedzi
[#53] Re: Rygar - Legendary Warrior

@Corwin, post #50

Czy ja też mogę odpisać Koledze "lekko histerycznie"?
[#54] Re: Rygar - Legendary Warrior

@recedent, post #46

mnie bardziej interesuje ten nieprzetlumaczalny link "opcje moderatora" =)
[#55] Re: Rygar - Legendary Warrior

@recedent, post #46

Ha, ha rzeczywiście, to Google translator chce nas skłócić
[#56] Re: Rygar - Legendary Warrior

@selur, post #52

Konkretna odpowiedź: guzik Cię obchodzi, co on robi ze swoim czasem. Koniec, kropka. Teraz powinieneś już zrozumieć. A gra dalej może Ci się nie podobać, masz do tego prawo.
[#57] Re: Rygar - Legendary Warrior

@Corwin, post #56

pomysł

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2019 11:23:19 przez selur
[#58] Re: Rygar - Legendary Warrior

@Corwin, post #56

Niby prawo ma, ale nie może tego prawa już wyrażać. Zgodnie z tym co autor gry pisał na EAB to jedyna krytyka (konstruktywna krytyka), na którą jest otwarty to taka że gra jest za trudna albo że nie można grać we dwoje ale że gra nie jest wcale tak fajna jak stara się ukazać całe ociekające wazeliną towarzystwo na EAB (od tej wazeliny, która tam leci aż ciężko się to czyta) czy po prostu że to crap to już nie można napisać bo wtedy automatycznie dołącza się do klubu "penis polishing arseholes".
[#59] Re: Rygar - Legendary Warrior

@recedent, post #46

Twój obrazek został użyty na angielskim forum jako przykład na to, że chamstwo na PPA sięga najwyższych kręgów moderacji.
[#60] Re: Rygar - Legendary Warrior

@nostrum666, post #59

I nikt na angielskim forum nie zauważył, że z czterech osób ze screenshota tylko jedna wypowiadała się rzeczywiście krytycznie o grze a narracja kolegów jest taka, że na PPA mamy antyRygarowe (a przez to oczywiście antyAmigowe) kółko wzajemnej adoracji?

Azaliż długoż ścierpieć ichmościów zda się? (Ta wypowiedź została zredagowana pod kątem wysokiej kompatybilności z Google Translatorem)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem