Komentowana treść: Rygar - Legendary Warrior
[#1] Re: Rygar - Legendary Warrior
SuperOK
[#2] Re: Rygar - Legendary Warrior
fajnie ze udalo sie skonczyć, teraz miejmy nadzieje zrobi grę z ładniejszym tilesetem :)
[#3] Re: Rygar - Legendary Warrior

@michal_zukowski, post #2

czyli mowiac krotko, zrobil gre zeby w nastepna udana gre ktora ma dopiero zrobic, ktos w koncu zagral
[#4] Re: Rygar - Legendary Warrior
OK
[#5] Re: Rygar - Legendary Warrior

@michal_zukowski, post #2

Sądząc po tym wątku następny będzie Świniobij... erm, znaczy Shinobi.

Co do tilesetu, taki jest na automacie.

Powstała też limitowana edycja fizyczna gry Rygar.



Ostatnia aktualizacja: 14.10.2019 12:58:02 przez Solo Kazuki
[#6] Re: Rygar - Legendary Warrior

@marianoamigo, post #1

Pograłem trochę, czysty hardcore, klasyczna gra dla koreańców. Doceniam autora, ale w to się nie da grać
[#7] Re: Rygar - Legendary Warrior

@marianoamigo, post #6

Koreańców. Narodowości piszemy z wielkiej litery, chyba że chcemy kogoś obrazić i oberwać bana od moderacji.
[#8] Re: Rygar - Legendary Warrior

@marianoamigo, post #6

E tam, Rygar z założenia był trudny :) Ja jeszcze nie pobrałem, ale zakładam, że niedługo się zajmę i porównam gameplay z tym co pamiętam z Arcade i C64 :)
[#9] Re: Rygar - Legendary Warrior

@recedent, post #7

Szanuje, za szybkie gały i rączki.
[#10] Re: Rygar - Legendary Warrior

@WojT_GL, post #8

Na NES nie był taki trudny... bardziej nudny.
[#11] Re: Rygar - Legendary Warrior

@David, post #10

Ja mam takie pytanie:
Ile osob w to zagra z przyjemnoscia? 20 ? 30 ? Warto siedziec nascie miesiecy, po to zeby 30 osob odpalilo taka gre?
[#12] Re: Rygar - Legendary Warrior

@michal_zukowski, post #2

Ja nadal nie rozumiem, dlaczego to wymAGA AGA.
[#13] Re: Rygar - Legendary Warrior

@Drakon, post #12

Krótko: Bo AGA jest szybsze niż OCS/ECS i pozwala na więcej elementów jednocześnie na ekranie.
[#14] Re: Rygar - Legendary Warrior

@recedent, post #13

Ja nie mówię o rzeczach oczywistych. To, co się dzieje tam na ekranie przy odrobinie chęci dałoby się zrobić na ECS. O to mi chodzi.

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2019 08:16:08 przez Drakon
[#15] Re: Rygar - Legendary Warrior

@Drakon, post #14

Nie jestem ekspertem w tych sprawach. Zakładam, że gdyby się dało to programista by tak zrobił. Ale może się mylę i ktoś udowodni, że jest inaczej? Taki "Rygar ECS" okryłby pewnie swojego twórcę nieśmiertelną chwałą.
[#16] Re: Rygar - Legendary Warrior

@Drakon, post #14

Temat wałkowany wielokrotnie i sam autor odniósł się do tego w tym miejscu.
[#17] Re: Rygar - Legendary Warrior

@Solo Kazuki, post #16

Konwersja bardzo dobra, sama gra kiepska w porównaniu z amigowymi konkurentami z epoki
[#18] Re: Rygar - Legendary Warrior

@selur, post #11

1219 full downloads from my site since release.

More than 30 people playing I would say.
[#19] Re: Rygar - Legendary Warrior

@Jacques, post #17

Oh sorry... I didn't realise you paid for the game.
[#20] Re: Rygar - Legendary Warrior

@mcgeezer, post #19

No need to be sorry (with or without irony ).
What I wrote means your conversion is very good (thanks for the effort), I just don't like the original Rygar, which for me is simply nothing special - that's it.



Ostatnia aktualizacja: 16.10.2019 10:03:22 przez Jacques
[#21] Re: Rygar - Legendary Warrior

@Jacques, post #17

Kiepska? Pokaż mi tu amigowe gry z 1986/1987 i wybierz kilka lepszych.
[#22] Re: Rygar - Legendary Warrior

@twardy, post #21

No i zaczyna się oburzenie...
Dlaczego 1986/1987? Mając na myśli "epokę", chodziło mi o czasy świetności Amigi i to, co wtedy powstało. Mamy rok 2019 i po drodze sporo się wydarzyło i nie trzeba się ograniczać do czasu powstania pierwotnego Rygara.
Lionheart, Ruff 'n' Tumble... OK

Autor konwersji najwyraźniej jest fanem Rygara i tyle, na tym polu zrobił świetną robotę.

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2019 10:30:13 przez Jacques
[#23] Re: Rygar - Legendary Warrior

@Jacques, post #22

Lata 90 go juz inna epoka ;). Spoko I get the point.

Z drugiej strony, patrzac na to jaka "epoke" mamy teraz, i jakie gry powstają współcześnie na Amigę, ja uważam, że Rygar to fajne dokonanie. I mam nadzieję, że McGeezer będzie nadal swoje koderskie skille wykorzystywał dla dobra ogółu.
[#24] Re: Rygar - Legendary Warrior

@twardy, post #23

Otóż to, trzymamy kciuki za kolejne tytuły
[#25] Re: Rygar - Legendary Warrior

@Jacques, post #20

OK, that's fine... many people do not like the game and I respect that (for example I'm not a fan of the entire beat 'em genre)

But my point is that some people forget that Rygar has been built as a public domain game, they are free for you to download and play if you choose to.

Whether the game is of commercial quality remains to be seen.
[#26] Re: Rygar - Legendary Warrior

@mcgeezer, post #18

1219 full downloads from my site since release


Wow- great OK
[#27] Re: Rygar - Legendary Warrior

@mcgeezer, post #25

Many amiga arcade platforms games are a way better then this one and ofcourse amount of downloads are not equal to play a game with pleasure.
For example, Tales Of Gorluth series is totall crapp but many peoples even bought this shit.

You wasteing your time and skills for very average ports games, just make your own new amiga game. ok, racja
[#28] Re: Rygar - Legendary Warrior

@selur, post #27

No, this is your opinion.

Name some better arcade platform games on the Amiga?

As for wasting my time..... I'll be the judge of that, after all it is my time I'm spending (and besides.... Rygar has been met with overwhelming approval and support, most people love the game that I have ported to the Amiga).

I can see though, you're not a fan.
[#29] Re: Rygar - Legendary Warrior

@mcgeezer, post #28

Oh come on, don't be a kid.
"Most people love the game", it's a lie.
The problem is that amiga coders don't make games for players, they do games for themselfs.
As a amiga gamer I don't play games that are not interesting and the Rygar is boring game.
That's all. Do what you want, but don't expect approve for that game from me.
[#30] Re: Rygar - Legendary Warrior

@Solo Kazuki, post #5

Shinobi to już jest na Amigę:
https://www.youtube.com/watch?v=r0iW-jYTwBQ
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem