Komentowana treść: AmiOpłatek - AmiWigilia Wydanie Specjalne #40 Live
[#61] Re: AmiOpłatek - AmiWigilia Wydanie Specjalne #40 Live

@koczis, post #56

Szczerze to sie jeszcze nie bawiłem rozszerzeniem aga. Ale jak kolega powiedział, teoretycznie powinno można wyświetlić ten tryb pod warunkiem ze jest taka komenda. Najlepiej napisać do autora albo eksperymentować. Przejrzałem kody z przykładami i tam wszędzie jest tryb niski. Najlepiej spróbować screen open 0,320,256,256,Hires+Laced.
[#62] Re: AmiOpłatek - AmiWigilia Wydanie Specjalne #40 Live

@djpiotrs, post #60

To która wersja WinUAE nie ma problemów z Amosem?
[#63] Re: AmiOpłatek - AmiWigilia Wydanie Specjalne #40 Live

@SzaryWilk, post #61

Screen open 0,640,360,256 highres+laced otwiera się bez zarzutu, a na AMOS 2.0 również, tylko w 16 kolorach. Autor rozszerzenia uważa, że wina stoi po stronie emulacji. Również tak uważam, bo na prawdziwym sprzęcie chodzi wyśmienicie.
[#64] Re: AmiOpłatek - AmiWigilia Wydanie Specjalne #40 Live

@koczis, post #63

dlatego najlepiej sprawdzić pisząc niższa rozdzielczość.nie wiem skad towarzysz wzial ten tryb.
[#65] Re: AmiOpłatek - AmiWigilia Wydanie Specjalne #40 Live

@SzaryWilk, post #64

Czyż tryb hires nie ma 640pixeli? Co prawda Screen open mówi o zakresie 320-2, ale screen show mówi o Hires. Na klasyku działa, a na emulacji nie. Ciekawe jak to wygląda na Vampajerze, który podobno emulacją nie jest.
[#66] Re: AmiOpłatek - AmiWigilia Wydanie Specjalne #40 Live

@koczis, post #65

Po za tym każdy tryb "laced" jest źle wyświetlany pod WinUAE z poziomu Amosa. Hires działa bez problemowo.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem