kategorie: MorphOS 3.x, PowerBook, Programy
[#61] Re: YouTube i filmy w720p pod MOS 3.10

@recedent, post #60

U mnie działa (TM).
[#62] Re: YouTube i filmy w720p pod MOS 3.10

@Korni, post #59

Ooo fajne OK trzeba będzie sprawdzić ok, racja
[#63] Re: YouTube i filmy w720p pod MOS 3.10

@BULI, post #62

Właśnie - może ktoś potwierdzić, że u niego skrypt Korniego zadziałał poprawnie?
[#64] Re: YouTube i filmy w720p pod MOS 3.10

@recedent, post #63

U mnie zadziałał poprawnie jednak liczba aktywnych "opcji" była zależna od wybranego filmu
[#65] Re: YouTube i filmy w720p pod MOS 3.10

@Tomuś, post #64

Nie pojmuję tego. Mi zawsze ściąga pusty plik (0 bajtów), niezależnie od tego czy pobieram audio, czy video i niezależnie od rozdzielczości. Aż specjalnie zainstalowałem sobie "świeżą" instalkę OWB i tam jest to samo.
[#66] Re: YouTube i filmy w720p pod MOS 3.10

@recedent, post #65

Nie pojmuję tego. Mi zawsze ściąga pusty plik (0 bajtów), niezależnie od tego czy pobieram audio, czy video i niezależnie od rozdzielczości. Aż specjalnie zainstalowałem sobie "świeżą" instalkę OWB i tam jest to samo.


Ja mam dokładnie to samo.
Pobrany plik ma zerową (0) wielkość!?
Skrypt to versja 1.96 ok, racja
[#67] Re: YouTube i filmy w720p pod MOS 3.10

@BULI, post #66

Ok. Skrypt działa, ale nie z wszystkimi filmami.

Jeśli przy proponowanych przez skrypt formatach i jakościach filmu mamy podane poprawne wielkości pliku do ściągnięcia, np 720 MP4 - 21.8MB, to ściąganie się powiedzie OK
Jeśli zamiast wielkości plików są krzaczki typu MP4 - si-86 to tego nie uda się ściągnąć

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2018 05:27:53 przez BULI
[#68] Re: YouTube i filmy w720p pod MOS 3.10

@BULI, post #67

Odgrzebuje, bo ostatnio zauważyłem, że opcje lepszej jakości filmów zaczęły mi się pojawiać pod MOSem 3.11. Oczywiście nie wszędzie, najczęściej przy dość świeżych filmach jakichś blogerów ok, racja
No i fajnie bo jakość 720p w fullscreen (overlay) na moim PB działa płynnie OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem