[#61] Re: Raspberry MorphOS

@XoR, post #60

Moim zdaniem jako użytkownicy NG musimy sobie odpowiedzieć na pytanie czego chcemy od naszego NG. Ja chyba maksymalnie szybkiego systemu 32 bit, 4 GB RAM, SATA, HDReady lub FHD, SB, WiFi 4 z MIMO, gier na poziomie do 2005, grania w lokalnej sieci, remasteringu programów i gier z Amigi 68k i olać te gonienie świata. szeroki uśmiech Dlaczego zmieniam zdanie, bo pozbywam się złudzeń i coraz mniej siedzę na kompie dla rozrywki.

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2024 09:30:13 przez KM_Ender
1
[#62] Re: Raspberry MorphOS

@KM_Ender, post #61

Ender, ależ chyba nikt już dawno nic nie goni :) Ot po prostu, każdy nowy kawałek softu jaki dostajemy to powód do radości, który zwiększa tylko nasze i tak już dość szczupłe możliwości. I patrząc przez ów pryzmat, NG dla mnie to li tylko przedłużenie Amigi i z tego się cieszę, nie musze wachlować dyskietkami, sprzęt jest w miarę nowoczesny i dość dostępny, nie boksuje się _kanapką_ co odpala raz na jakiś czas, nie mam problemu z tym pogiętym PALem i wszystko jest w cywilizowanych rozdzielczościach i by nie było nie umniejszam tych ludzi, których klasyczny sprzęt bawi, to ich sprawa i gajowego Maruchy. I tak to z mojej perspektywy wygląda.
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem