Forum » PPA
[#1] Logowanie na ppa z IB
NIewiedzieć czemu nie moge sie zalogować z IB2.3 na PPA przy każdej próbie dostaje komunikat "The requested document contains no data" :S z aweba i voyagera jest ok tylko z Ib nie moge

[#2] Re: Logowanie na ppa z IB

@Pawel Kobylarz, post #1

U mnie jest to samo

[#3] Re: Logowanie na ppa z IB

@luk, post #2

dodam tylko ze czysczenie cache lub cookies nie pomaga jeszcze miesiac temu bylo ok a teraz jest zle

[#4] Re: Logowanie na ppa z IB

@Pawel Kobylarz, post #3

Obawiam się, że to jakiś problem lokalny nie związany z nami. GRX raczej nie grzebie w czymś, co działa dobrze. Poza tym wiele osób nie ma takich problemów...
[#5] Re: Logowanie na ppa z IB

@mailman, post #4

Dodam tylko, ze z logowaniem (przy uzyciu IBrowsa) na inne serwisy nie ma problemow. I tak jak pisal Paweł, logowanie (na PPA) dziala u mnie poprawnie gdy uzywam np. AWeba.
Pozdrawiam

[#6] Re: Logowanie na ppa z IB

@mailman, post #4

Jeśli grx nic nie zmienił to hmm... ja systemu, MOSa ,nie ruszałem od miesiąca bo mnie w domu nawet nie bylo :) wina neostrady to to też raczej nie jest.
Jesli by to była wina PPA to peweni by wszyscy mieli podobny problem tak nie jest bo raczej każdy mozć sie wylogować i zalogować ponownie. Naprawde nie mam pojecia w czym rzecz bo wszedzie sie z IB 2.3 loguje bez problemu tylko na ppa nie.

Luk a Ty jaki masz sys MOSa czy AOS może mi ktoś ( siostra/tata :) ) cos wgrał do systemu co by przeszkadzało w logowaniu chodziaz to jest mało prawdopodobne

[#7] Re: Logowanie na ppa z IB

@Pawel Kobylarz, post #6

Mam AOS3.1

[#8] Re: Logowanie na ppa z IB

@luk, post #7

Czyli całkowicie inny system niż mój MOS 1.4.5
to naprawde nie wiem co mógłbym jeszcze sparwdzić

[#9] Re: Logowanie na ppa z IB

@mailman, post #4

Jak nie ma. Ja to dostaję przy każdym dodanym komentażu. Dobrze że logować się nie muszę bo PPA wie kto ja jestem :)
[#10] Re: Logowanie na ppa z IB

@Pawel Kobylarz, post #8

Ja na iBrowse nie mam problemu z logowaniem, jak sie nie moglem zalogowac to wylaczylem i wlaczylem ponownie przegladarke, a cache mam ustawione na off dzieki temu szybciej sie strony wczytuja na stalym :) wczoraj na iCabie chcialem sie zalogowac i mi sie nie udalo, ale juz wiem czemu bo po wyjsciu z IBrowse nie wylogowalem sie na stronie i tego unikam. No i ja wlasnie pisze tego posta z MOS 1.4.5 na IBrowse

[#11] Re: Logowanie na ppa z IB

@kmilota, post #9

Sam nie wiem co się może dziać. Zauważam jednak pewną prawidłowość. Narzekają ludzie, którzy mają neta od TPSA (modem, Neo)... Co prawda nie tłumaczy to dlaczego z AWeba idzie, a z IBrowse nie... Proponuję odczekać z jakiś tydzień. Chyba, że ma ktoś jakieś pomysły? Kto ma jeszcze takie problemy?
[#12] Re: Logowanie na ppa z IB

@mailman, post #11

No problemo

[#13] Re: Logowanie na ppa z IB

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #10

Ja nigdy sie nie wylogowoje tak jest prościej zawsze jak wejde to jestem juz zalogowany i niejednokrotnie bylo tak iż bylem w tym samym czasie zalogowany np na operze i Ib i obie przegladarki wchodzily bez problemow.

[#14] Re: Logowanie na ppa z IB

@Pawel Kobylarz, post #13

ciekawe opera to na innym kompie pewnie bo nie pogazie, a ja odpalalem na tym samym i z tego samego ip nie podsieci udostepniania lacza innemu, no ale jestes zalogowany to wszystko ok :)

[#15] Re: Logowanie na ppa z IB

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #14

Tak Opera na PC i oczywiście z innego IP z tego samego nie próbowałem wiec nie wiem czy sie da i wogóle co by bylo jakby dwie przeglądarki z tego samego IP sie chciały logować

[#16] Re: Logowanie na ppa z IB

@mailman, post #11

Ja tez tak mam, ale juz wysylalem do Was mejla.

OS 3.9 + Neostrada.
[#17] Re: Logowanie na ppa z IB

@mailman, post #11

To może ja wkroczę w akcję. ;)
Teraz niech osoby, które mają problem z logowaniem i formularzami bez danych, powiedzą, czy używają jakieś serwery proxy? Może nagle te serwery zaczęły szwankować?

[#18] Re: Logowanie na ppa z IB

@SirLEO, post #17

Ja nie uzywam proxy.
A jeszcze dodam iż wczoraj na ppa zarejestrował sie tata i wszytko było ok po zakonczonej rejetracji był zalogowany bez problemu jednak potem jak już sie wylogował to ponowanie nie dał rady sić zalogować z IB teraz uzywa Voyagera :)

[#19] Re: Logowanie na ppa z IB

@Pawel Kobylarz, post #18

To moze sprobuj recznie oproznic Cache, T: itp.
[#20] Re: Logowanie na ppa z IB

@Andrzej Drozd, post #19

Ja juz to zrobilem wczesniej i dalej to samo. Nie wiem, u mnie problem
pojawil sie ot tak. Wczesniej dzialalo a teraz nie dziala. Specjalnie
sciagnalem wersje demo Voyagera i tu nie ma problemu, jak widac
zalogowalem sie. Ale ja bardzo nie lubie Voyagera:( HELP;)

[#21] Re: Logowanie na ppa z IB

@mailman, post #11

Ja mam ten sam problem od kilku dni, myslalem ze przejsciowe ale widze ze jednak nie.
Mam Neostrade.
Oprocz tego ze nie moge sie z IB zalogowac, to jeszcze zniknelo cookie z ustawieniami strony.
Wszystko z dnia na dzien sie stalo, w systemie zero zmian, w konfiguracji sieci takze nic nowego.

Proxy nie uzywam. OS3.9 z Boing Bagami ;)



Ostatnia modyfikacja: 23.09.05 22:55
[#22] Re: Logowanie na ppa z IB

@ako, post #21

Dziwne, że o tym wszystkim sami "tepsiarze" donoszą...
[#23] Re: Logowanie na ppa z IB

@mailman, post #22

To jest bardzo dziwne moze Tepsa nie lubi PPA lub po jakiś blizej nie określonych zmianach w TePsie IB juz sobie nie radzi z logowanie, może tak trzeba jakies poprawki wprowadzic, bo nic innego w tym momencie mi nie przychodzi do glowy :S a może to wina IB jakiś dotąd nie wykryty błąd

[#24] Re: Logowanie na ppa z IB

@Pawel Kobylarz, post #23

a może używacie firewalli ;)

[#25] Re: Logowanie na ppa z IB

@SirLEO, post #17

Nie używam proxy.
[#26] Re: Logowanie na ppa z IB

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #24

:D zartujesz ;) już predzej Tepsa coś włączyła

[#27] Re: Logowanie na ppa z IB

@Pawel Kobylarz, post #26

Ja teraz juz w ogole nie moge wejsc na ppa: "Poszukiwanie hosta nie powiodlo sie. Nie znaleziono wpisu DNS"

Inne strony dzialaja...

[#28] Re: Logowanie na ppa z IB

@luk, post #27

Jak rozumiem tylko przez IBrowse? Spróbuj włączyć jakieś proxy (marcik proponował jedno w innych postach) albo wyłączyć obecnie używane.
[#29] Re: Logowanie na ppa z IB

@mailman, post #28

Zrobilem tak jak piszesz i tak jak marcik proponowal w innym watku. I dalej to samo. Dziwne jest to ze np teraz na AWebie nie musialem nic wlaczac i wszystko jest ok. Podobnie jak z Voyagerem.
Mam nadzieje ze sprawa sie wyjasni uzywajac AWeba czuje sie jakbym przeniosl sie do innej epoki;)
Pozdrawiam.

[#30] Re: Logowanie na ppa z IB

@luk, post #29

Ja tez mam problemy. Poki co jedye wyjscie to przegladac PPA za pomoca IBrowsa, natomiast komentowac za pomoca AWeba (najnowszy to 3.5.7 beta). Jezeli siego dobrze skonfiguruje (dokladnosc html, java script itp., to nie wyskakuja zadne requestry i wizualnie jest identycznie jak na IB).
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem