[#151] Re: Amiga i GeForce

@wali7, post #150

Jeszcze są skarpetki

Hehe, wiesz, zawsze jak widze jakiegos Amimikolaja lub Amimikolajowa, to zastanawiam sie czy czasami na glowie nie maja tych skarpetek :)
[#152] Re: Amiga i GeForce

@Andrzej Drozd, post #148

Wiadomo, że szkoda kasy na rozbudowę i taniej kupić A1200. Ale przecież nie o to tu chodzi :D Jak ktoś chce mieć A500 to może ją nieźle rozbudować, a to że A500 kojarzona była jako konsola do gier to inna sprawa.

[#153] Re: Amiga i GeForce

@Andrzej Drozd, post #151

No co Ty... ;)
jakby Amiga Inc sprzedawała Amiskarpetki wszystkim Mikołajom na świecie, to na pewno nie zbankrutowaliby i nie byliby kupieni przez jakiegoś KMOSA.
:)
[#154] Re: Amiga i GeForce

@wali7, post #153

a jeszcze do tego jakby amicole sprzedawali :D

wszyscy bylibt pijani...
...ze szczęścia...
...i po co im byłyby nowe amigi
:D
[#155] Re: Amiga i GeForce

@Andrzej Drozd, post #144

hih
[#156] Re: Amiga i GeForce

@Andrzej Drozd, post #148

Andrzej Drozd napisał(a):

>
> Czego nie widac, tego sercu nie zal. Dzieki sprzetowemu 3.1 juz
> dawno nie widzialem animowanej dyskietki...a na drugiej Ami z
> kickiem 3.0 i Apollo, zamykam oczy :P
>
>
>
ciekawe, co znaczy sprzętowy 3.1? Ja mam kick 3.0 i tez checkmarka nie oglądam...ale to pewnie wina dysku twardego :)

> gdy wszyscy zaszokowani byli demem z boingiem w roli
> głównej.

>
> BoingBall RULEZ!
>
zdaje sie ze jadnak boing (to demo) ma sie nijak do logo Amigi vel commodore...


>
> E tam. Szkoda kasy na rozbudowe. Pozatym w czasach swietnosci
> to byla tylko konsolka na dyskietki. Duza A500, czyli A2000 -
> to bylo cos :)
>
No wiesz!!!
>
> Co masz do Superfroga?
>
> Zupelnie nic :P

Frog rulezuje hihiihi
[#157] Re: Amiga i GeForce

@c3h6, post #156

a mi sie podoba to logo i tyle
jest cool :D
[#158] Re: Amiga i GeForce

@c3h6, post #156

ciekawe, co znaczy sprzętowy 3.1? Ja mam kick 3.0 i tez checkmarka nie oglądam...ale to pewnie wina dysku twardego

Sprzętowy kick 3.1 znajduje sie w kościach ROM. Trzymam kicka 3.1 (w postaci pliku) na dysku twardym i sobie go mapuje do FASTU. Dodam też, że FAST jest szybszy od ROMu więc w działąniu systemu też to widać :D

Checkmarka widuję rzadko, gdy dysk nie nie rozkręci się w odpowidnim czasie :) Mi wszystkie loga się podobają

[#159] Re: Amiga i GeForce

@Korni, post #158

tez racja
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem