[#61] Re: Nieuczciwy sprzedawca na allegro ???

@GumBoy, post #60

Licytowałem ostatnio A1200 na angielskim ebayu i zauważyłem dość wyraźny wpis na aukcji: Przedmiot wyślę w najbliższą sobotę po wygranej aukcji. W tygodniu pracuję i nie mam niestety szans iść na pocztę.

I mimo że wylicytowałem w niedzielę, jutro czwartek więc jeszcze poczekam z tydzień. Mierzi mnie to jak cholera bo chciałbym mieć już, jak małe dziecko swoją "nową" zabawkę. Ale jak byk jest napisane że może wysłać tylko w ten jeden dzień tygodnia i zgodziłem się na to.

Morał? Jak podejmuje się sprzedaży na portalach typu Allegro to trzeba mieć tego pełną świadomość, szczególnie że nie sprzedaje się jednorazowo. Wystarczy też mierzyć siły na zamiary albo po prostu napisać w aukcji przez ile czasu będzie realizowana wysyłka. Przecież jak się napisze np 5 dni to ludzie nikogo nie zjedzą bo będzie to zaznaczone w aukcji.

[#62] Re: Nieuczciwy sprzedawca na allegro ???

@GumBoy, post #60

przeciez ja wiem ze zrabalem ! Przeprosilem, dolozylem gratis czasu nie cofne. Moze dla ciebie mam isc do Czestochwy na kolanach ?



Ostatnia modyfikacja: 09.09.2009 23:30:17
[#63] Re: Nieuczciwy sprzedawca na allegro ???

@PrzemasIII, post #62

Niektórym akurat nie pomoże, jakbyś się nawet ukrzyżował, ot tak, lubią ciągnąć temat bez końca i przekonywać samych siebie do swoich racji.
[#64] Re: Nieuczciwy sprzedawca na allegro ???

@wlodek, post #63

wlodek nie dramatyzuj - krucyfikację przeprowadzimy w ostateczności PrzemasIII odebrał już chyba swoją lekcję :) a temat jest nie po to żeby pastwić się nad PrzemasemIII tylko również ku przestrodze innym zapominalskim sprzedawcom.
Dobrze byłoby utworzyć osobny temat - listę nieuczciwych, problematycznych sprzedawców.

[#65] Re: Nieuczciwy sprzedawca na allegro ???

@wlodek, post #63

szczegolnie jemu, czasmi jak przegladam forum to szlag mnie trafia na jego postach

[#66] Re: Nieuczciwy sprzedawca na allegro ???

@GumBoy, post #56

@Gumboy

Ostrzeżenie. Ja rozumiem, że to Pręgierz i że do Rzeźni można przenieść, ale licz się nieco ze słowami, które wychodzą spod Twoich palców.

Proponuję również zakończyć ten wątek pastwienia się nad osobą użytkownika, który przyznał się do swojego błędu. Miejmy nadzieję, że przesyłka już dotarła do kupującego i wszystko jest w jak najlepszym porządku.

[#67] Re: Nieuczciwy sprzedawca na allegro ???

@mailman, post #66

Wlasnie czy przesylka juz dotarla ?

[#68] Re: Nieuczciwy sprzedawca na allegro ???

@PrzemasIII, post #65

Dude, powinieneś się cieszyć. Dzięki moim postom możesz się czuć jeszcze lepszym człowiekiem przy kimś takim jak ja.

[#69] Re: Nieuczciwy sprzedawca na allegro ???

@GumBoy, post #68

jakbys mi tego nie powiedzial to bym na to nie wpadl

[#70] Re: Nieuczciwy sprzedawca na allegro ???

@PrzemasIII, post #69

To trochę głupio wyszło w takim razie, bo się przydatny niechcący okazałem.

[#71] Re: Nieuczciwy sprzedawca na allegro ???

@GumBoy, post #70

a wiesz co to IRONIA ? O ile sie nie myle dostales ostrzezenie dotyczcace tego watku...



Ostatnia modyfikacja: 11.09.2009 11:37:22
[#72] Re: Nieuczciwy sprzedawca na allegro ???

@PrzemasIII, post #67

Witam !

Przesyłka dotarła z 3 tygodniowym opóźnieniem.
W międzyczasie bardzo utrudniony kontakt ze sprzedawcą - nie odpowiada na sms-y, nie oddzwania, brak profesjonalizmu.
W ramach przeprosin dołączył gratis 2 grę - oryginał co uważam że dobrze rokuje na przyszłość.

Wnioski:
1. Panie Przemku - na przyszłość więcej profesjonalizmu i szacunku dla kontrahentów.
2. Mam nadzieję, że publiczne wystawienie na "pręgierz" poprawi Pana jakość usług.
3. W przyszłości proszę usprawnić kontaktowość, a nie wykorzystywać forum do finalizacji transakcji z Allegro.


Mam nadzieję, że ten post zakończy ten wątek, każdy wyciągnie własne wnioski na przyszłość.

pozdrawiam forumowiczów i dziekuje za odzew.
miłego weekendu

[#73] Re: Nieuczciwy sprzedawca na allegro ???

@Robo, post #72

Przepraszam ponownie i objecuje poprawe :) GumBoy nic nie dopisuj



Ostatnia modyfikacja: 11.09.2009 11:59:22
[#74] Re: Nieuczciwy sprzedawca na allegro ???

@PrzemasIII, post #73

na przyszlosc...jest nowa funkcjonalnosc w allegro
mozna hurtowo do kilkudziesieciu aukcji dodac informacje o urlopie i wyslaniu pozniejszym paczki....
OK

[#75] Re: Nieuczciwy sprzedawca na allegro ???

@PrzemasIII, post #71

To napisz do adminów niech mnie zbanują.
A ostrzeżenie było odnośnie ciętego języka, którego akurat nie użyłem w postach do Ciebie po ostrzeżeniu (przed zresztą nim też chyba nie).

[#76] Re: Nieuczciwy sprzedawca na allegro ???

@GumBoy, post #75

ehehe wiem ze chodzi o Amige 2000 z mega wypasionymi kartami ISA

[#77] Re: Nieuczciwy sprzedawca na allegro ???

@Robo, post #1

Nie licz już na nic. Składaj na policję, nie ma co czekać. Niech przyjmą od ciebie zawiadomienie, dołącz ksero aukcji, dane itd. Mają obowiązek przyjąć, łaski nie robią. Czytaj co podpisujesz.

To klasyczny art. 286 kodeksu karnego - oszustwo. Nie ma znaczenia kwota.

Sprawcę da się namierzyć i ukarać. Allegro dane adresowe udziela policji/prokuraturze od ręki. Podobnie jak numer IP sprzętu. Jak nie będzie lenia, znajdą i wyjaśnią sprawę.

[#78] Re: Nieuczciwy sprzedawca na allegro ???

@aMifan, post #77

yyyy, wszystko w tym temacie zostało juz wyjaśnione.

[#79] Re: Nieuczciwy sprzedawca na allegro ???

@Hubez, post #78

Szybka pobudka.

[#80] Re: Nieuczciwy sprzedawca na allegro ???

@arti4-92, post #79

Sam masz nieczyste sumienie.

[#81] Re: Nieuczciwy sprzedawca na allegro ???

@Hubez, post #80

Ja tego nie powiedziałem.

[#82] Re: Nieuczciwy sprzedawca na allegro ???

@aMifan, post #77

Zasponsorowac kalendarzyk ?

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem