[#91] Re: AmiParty- promocja Mosa?

@Grzegorz Kraszewski, post #90

Przy okazji zareklamują (a co!;) - zapraszamy wszystkich na kanał #ppa (serwer freenode), ten kanał żyje i ma się dobrze od lat :)
Najnowsze plotki o amigowym oprogramowaniu, sprzęcie, linki do wersji beta najnowszych amigowych programów i innych projektów, emocje, emocje i ciekawe dyskusje na żywo o tym co się dzieje w amigowym świecie :) (ale najlepiej być tam w dzień lub wieczorem;)

[#92] Re: AmiParty- promocja Mosa?

@Grzegorz Kraszewski, post #90

Jak byl walkowany to chyba nie mialem konta jeszcze na ppa , albo mi to umknelo :P Z tego co wyczytalem w regulaminie freenode , jezeli prowadzi sie dziennik ,albo udostepnia logi nalezy uzyskac na to zgode autorow , a jezeli zrobi sie to bez zgody traci sie "tylko" reputacje, po drugie wydaje mi sie ze jezli pierwszym udostepniajacym nie byl mufa nie jest on juz tutaj winny za powielanie "ujawnionej" rozmowy.Po trzecie nie zmienia nic faktu , ze rozmowa byla "delikatnie" ublizajaca i to nie tylko w stosunku do jednej osoby , ale calej grupy.No ale jak temat byl juz walkowany , wiec wiecej juz nie zabiore glosu w tej sprawie.A w sumie to wcale juz nie zabiore glosu w tak "sliskich" tematach (mam nadzieje ;) ).

Hough!

[#93] Re: AmiParty- promocja Mosa?

@Hellena, post #92

Tak, nazywanie mufy debilem było ubliżające, podobnie jak stos klamstw, ktore napisal o mnie Konrad Bielski na publicznym/prywatnym portalu, dodatkowo dodając moje dane osobowe coby sie dobrze indexowało w Google. Nie wywlekam tego na każdym kroku (a nawet sie zastanawialem czy to tu napisac) jak mufa, mam jakies resztki dumy, szkoda ze inni jej nie mają.

Polskie amigowe społeczenstwo ma dwie drogi: drogę Konrada polegajacą na usunięciu około 50 jednostek, lub drogę polegającą na wykluczeniu jednej.



Ostatnia modyfikacja: 25.10.2009 02:08:10
[#94] Re: AmiParty- promocja Mosa?

@ender, post #79

ender napisał(a):

> To jest forum jak mówiłem a nie kółko wzajemnej adoracji.
> Powiedziałem co myślę na temat erystyki Konrada B.

>
> A co dzięki temu osiągnąłeś? I czy to chciałeś właśnie
> osiągnąć?

Chciałem doprowadzić tego tego, aby Konrad odpowiedział na moje zarzuty. Do tej pory się nie doczekałem.

> Czy Ci się to podoba, czy nie żyjesz w jakiejś społeczności i
> takie zachowania, mogą wpłynąć na Twoje relacje z jej
> członkami, bo działają na niekorzyść całej grupy. Warto o tym
> pamiętać.

Jeśli ktoś nie ma własnego rozumu i nie potrafi oceniać sytuacji to nie moja wina, że próbowałem dyskutować z Konradem.

Grzegorz Kraszewski napisał(a):

> Ale staram się. Zadałem mu te same pytania w łagodniejszy
> sposób.

>
> Przecież to i tak nic nie zmieni...
>
> Co śmieszniejsze B. w ogóle się nimi nie przejął i dorabia
> dobrą minę do złej gry.

>
> Oczywiście, przecież zawsze tak robi. Dyskusja z nim i
> przedstawianie argumentów są bezcelowe.

Szkoda. Miałeś rację, ale ja chciałem spróbować.

rzookol napisał(a):

> niestety jak widac po forum execa osiagnales efekt odwrotny do
> zamierzonego

Praktycznie nic nie osiągnąłem nie mówiąc już o odwrotnym. Czytając kolejne posty nie znajduje odpowiedzi na pytania.

[#95] Re: AmiParty- promocja Mosa?

@MarX, post #87

Nie powiem nowa naza na AEM też jest fajna :)
Ale oczywiście nie ma mowy o jej zmianie ...

[#96] Re: AmiParty- promocja Mosa?

@rzookol, post #33

To może zacytuję W porównaniu z poprzednimi wersjami rewelacja.
Czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? Poproś kogoś może Ci wytłumaczy co znaczy to zdanie. Boję się teraz do Ciebie pisać bo aż strach jak coś zinterpretujesz.
[#97] Re: AmiParty- promocja Mosa?

@TomK, post #96

Proszę trzymaj się tematu. Twoja wypowiedź nic nie wnosi do wątku, a tylko niepotrzebnie budzi negatywne emocje. Dziękuję.

[#98] Re: Stopka

@Grzegorz Kraszewski, post #36

Powiadasz dziecinne? To w takim razie wszystkie firmy są dziecinne. Przecież to jest normalna kolej rzeczy najpierw zapowiedź produktu a dopiero potem produkt na rynku. To raczej brak zapowiedźi świadczy o braku profesjonalizmu. No tak ale MosTeam to nie firma. A właściwie to co to jest? Płacicie gdzieś podatki od zysku ze sprzedaży Mosa?
[#99] Re: Stopka

@TomK, post #98

Płacicie gdzieś podatki od zysku ze sprzedaży Mosa?

Płacimy.

[#100] Re: AmiParty- promocja Mosa?

@TomK, post #96

czyli opisanie czegoś słowem "rewelacja" to nie wychwalanie ?

[#101] Re: AmiParty- promocja Mosa?

@rzookol, post #85

- kulturalne wyrażenie pozytywnego zdania o stabilności os4 to czysta zlośliwość

no nie gadaj, że jest stabilniejszy od MOSa na mini

- spotkanie, na ktorym jest chociaż jedna maszyna z mosem nie może mieć ami w nazwie (nawet jakby dotyczylo edytora AmiPro)

czepiasz się wypowiedzi

- posiadacze morphosa nie maja nic wspolnego z amigą

mają, plują na nią, czekaj daj jeszcze mi splunąć - mam gdzieś Amigę i nie jestem Amigowcem

- API czyli interfejs programistyczny (port arexxa w programach, istniejacy i dzialajacy w morphosie) jest tożsamy z usługami (server Arexxa)

przepraszam piszesz o mos czy aos bo aos nie chce czytac

- użytkownikom OS4 nie są potrzebne programy pisane przez użytkowników morphosa

skoro tak twierdzisz

- jakakolwiek współpraca między tworcami morphosa i amigaos4 powinna polegać na zakończeniu rozwijania morphosa

nigdy, tyle ubawu na macumini to mi dawno nic nie przysporzyło proszę o więcej, co więcej ja żądam, żądam wszystkich kart

- można lamac prawo i regulamin freenode zamieszczajac prywatne wypowiedzi

regulamin freenode można olać, mnie tam zazwyczaj interesuje prawo kraju w którym przebywam

- można trollować i robić z siebie idiote na aw.net a potem oglaszać, że to tylko test

podobnie zrobiłeś na ppa więc miej trochę godności i nie pisz już takich rzeczy

[#102] Re: AmiParty- promocja Mosa?

@esen, post #101

zbanuje ktoś wreszcie chello czy dalej bedzie trollował ?

[#103] Re: AmiParty- promocja Mosa?

@rzookol, post #102

Rzookol, PPA nie jest Twoim prywatnym placem zabaw, więc tego rodzaju wezwania są niepoważne. Tym bardziej, że cała dysputa toczy się w dziale Pręgierz. Jeżeli ktoś będzie łamał regulamin PPA, zostanie w razie konieczności zbanowany. Ciebie dotyczy to w tym samym stopniu co innych użytkowników.

[#104] Re: AmiParty- promocja Mosa?

@Grzegorz Kraszewski, post #103

o ile pamiętam jest zakaz zakladanie dwóch lub więcej kont na jednego użytkownika ?

jesli nie ma to proszę o zwrócenie mi konta mufa_

[#105] Re: AmiParty- promocja Mosa?

@Arbuz, post #89

To nic, tylko się cieszyć. Za tydzień się przeprowadzam i będę miał niedaleko. Minus tylko taki, że nie będę mógł sterować adminami PPA ze swojego służbowego mieszkania już ;)

[#106] Re: AmiParty- promocja Mosa?

@Sir_Lucas, post #97

Czy aby na pewno tylko moja? Proszę Cię przeczytaj ten wątek. Czym zasłużyłem na takie wyróżnienie?
[#107] Re: AmiParty- promocja Mosa?

@TomK, post #106

Mam pytanie które zadaje po raz wtóry. Pierwszy raz na exec'u je zadałem i nie otrzymałem: co ma wspólnego AmigaOS4 czy MorphOS z bibliotekami .so z Linuksa skoro tak często używacie ich rozszerzeń w podpisach Czy to jakaś aluzja czy po prostu gra słów

[#108] Re: AmiParty- promocja Mosa?

@QkiZ, post #107

nie, AmigaOS4 wprowadzil nowy standard bibliotek wykorzystujący interfejsy, skomplikowalo to proces tworzenia, a że za dużo zdolnych programistow po stronie os4 nie ma to ludzie zamiast tworzyc bliblioteki w formie standardowych #?.library kompilowali kod statyczny przez co pliki wynikowe mialy duze rozmiary.
Hyperion wprowadzil więc kolejny typ bibliotek - #?.so, ich cechą jest to, że się je łatwo "portuje" więc nie potrzeba dużej wiedzy by port biblioteki z linuxa stworzyć. W sam raz dla sdlowych porterów. Minusem jest to, że biblioteka #?.so za każdym razem jest ladowana do pamięci i pobiera kolejną wolną pamięć (w porównaniu do bliblioteki #?.library, ktora jest do pamięci ładowana raz).



Ostatnia modyfikacja: 27.10.2009 01:16:04
[#109] Re: AmiParty- promocja Mosa?

@rzookol, post #108

Dzięki za odpowiedź. Czyli dobrze myślałem, że to ma coś wspólnego z linuksowymi bibliotekami.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem