Wątek zamknięty
[#31] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Ceny na Allegro
[#32] Re: Ceny na Allegro

@lekarz_med, post #31

Gloszone przez ciebie bzdury, ktos musi korygowac. Inaczej wszyscy wpadniemy w paranoje, ze tutaj musi byc drogo, bo ty tak chcesz.
[#33] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Ceny na Allegro
[#34] Re: Ceny na Allegro

@lekarz_med, post #33

Ja wiem, że ceny starych, klasycznych sprzętów idą w górę. Jednak nie tak bardzo jakbyś chciał. Też kupuję, czasem sprzedaję, jednak 2500 za niewiadomoczysprawną (czyli raczej niesprawną) płytę główną to delikatnie mówiąc przesada. Coraz bardziej wydaje mi się, że jesteś takim Blendorem drugiej strony barykady. Też klapy na oczach.
[#35] Re: Ceny na Allegro

@Jenot, post #34

CD32 poszła za 940
[#36] Re: Ceny na Allegro

@Jenot, post #34

A co za problem przetestować?
Zwykły zasilacz AT i masz jasność - sprzedający wie ile oczekiwać, kupujący wie co kupuje - nie ma co dzielić włosa na czworo
[#37] Re: Ceny na Allegro

@zorkadar, post #35

[#38] Re: Ceny na Allegro

@lekarz_med, post #37

Zapraszam na aukcje.
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=2293275
[#39] Re: Ceny na Allegro

@Skiba, post #38

Kont a kąt, to dwie różne rzeczy :)
[#40] Re: Ceny na Allegro

@kjb666, post #39

Dzięki :)
Pracuje nad swoją dysleksją ale nadal mi nie wychodzi.
[#41] Re: Ceny na Allegro

@Skiba, post #40

Zauważyłem że u mnie jest coraz gorzej z ortografią, coraz częściej muszę korzystać ze słownika na stronie sjp.pwn.pl

Powodem jest nie czytanie książek (wzrokowo pamiętałem jak co się pisze) i czytanie internetu (tam byk na byku). FireFox ma wbudowany słownik i ładnie mi podkreśla gdzie zrobiłem błąd, ale nie działa na gadaczu :P.
[#42] Re: Ceny na Allegro

@kjb666, post #41

Heh u mnie tak samo... oj szkoła kiedy to było...
Dobrze, że na studiach nie ma dyktand :)
[#43] Re: Ceny na Allegro

@kjb666, post #41

Czytam sporo książek i prasy, ale równie często czytam na sieci. Porażka jesli chodzi o gramatykę, składnię itp. Niestety parę lat temu zauważyłem, że człowiek z sieci przejmuje złe nawyki, stylistykę i pisanie z błędami. Poza tym często współczesne wydania książek także leżą jeśli idzie o gramatykę, składnię (tłumaczenie z ang.). Trzeba by mniej korzystać z sieci, albo nie czytać - przynajmniej portali z informacjami. No ale jak... Zawsze człowiek zerknie z rańca co tam w świecie.

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2012 18:55:26 przez Deftronic/...
[#44] Re: Ceny na Allegro

@Deftronic/..., post #43

[#45] Re: Ceny na Allegro

@zorkadar, post #44

Wow.
Powiem ze chętnie bym zalicytował ale 3 komentarze sprzedającego.... nie zaryzykuję.
[#46] Re: Ceny na Allegro

@tom256, post #45

ciekawe za ile pójdzie?, jeżeli to nie ściema.

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2012 21:31:32 przez zorkadar

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2012 21:32:50 przez zorkadar
[#47] Re: Ceny na Allegro

@tom256, post #45

W opcjach dostawy jest możliwa wysyłka za pobraniem OK z tym że sam opis nie powala.
[#48] Re: Ceny na Allegro

@tom256, post #45

Ksywa sprzedającego też jest dobra : CommandosExec :) No ciekawy jestem czy się sprzeda i za ile. A przede wszystkim czy jest sprawna i czy kupujący będzie zadowolony :)
[#49] Re: Ceny na Allegro

@Deftronic/..., post #43

Ha, ja mam podobnie, kiedys walilem duzo ortow, pozniej jak zaczalem duzo czytac to sie mi poprawilo a teraz jest jeszcze gorzej, czasami sie zastanawiam nad jakimis slowkami, ktore zawsze byly dla mnie oczywiste, i chyba nie pisanie polskich znakow tez zle wplywa na to wszystko, dlatego staram sie pisac zawsze z polskimi znakami bo wiem ze to jest ZLE!!! ale na tych wszystkich telefonach badz tabletach zle sie pisze polskie fonty dlatego naszkryfalem bez haczkow :/
[#50] Re: Ceny na Allegro

@Deftronic/..., post #43

Dubel

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2012 21:48:40 przez QUAD
[#51] Re: Ceny na Allegro

@QUAD, post #49

Oj nie przesadzaj z tą trudnością. O ile na androidzie faktycznie idzie kulawo (konieczność przytrzymania klawisza lub korzystania z autokorekty) to na iPadzie pisze się naprawdę szybko (wystarczy muśnięcie klawisza w górę i już jest polska litera).
Z drugiej strony mogę czegoś o androidowej klawiaturze nie wiedzieć. Ale próbowałem swype i innych wynalazków mających w założeniu przyspieszać pisanie i żaden się w moim przypadku nie sprawdził.
[#52] Re: Ceny na Allegro

@zorkadar, post #44

Płyta chyba tylko do tego żeby sobie powiesić na ścianie.
Bo do tego będzie słyżyła, jeżeli w komplecie nie będzie AmigaOS 4.1 a w opisie nie ma ani słowa o tym, że w komplecie jest system
[#53] Re: Ceny na Allegro

@lekarz_med, post #52

Masz jeszcze te nowe floppy dyskietki ? Potrzebuje 10 lub 20 sztuk.
[#54] Re: Ceny na Allegro

@QUAD, post #49

No właśnie.

Co to jest za wyraz: naszkryfalem

p.s. A propos komunikatorów pod Windows. Jest taki mało znany, nazywa się WTW i ma w sobie słownik sprawdzający poprawność pisania. Obsługuje następujące protokoły: GG, tlen, XMPP. Jest darmowy i nie wyświetla żadnych reklam. polecam.
[#55] Re: Ceny na Allegro

@gilban, post #54

Sorka miałem to dać w cudzysłów "naszkryfałem" to coś takiego jak nabazgrałem :p
Tu u nas się tak mówi :)
[#56] Re: Ceny na Allegro

@gilban, post #54

No no, nie taki mało znany Nie znam osobiście osoby która korzysta z internetu i by go nie używała OK
[#57] Re: Ceny na Allegro

@Diabeł, post #56

Ktoś sprzedaje jeden z egzemplarzy piekarnika. MarX?
Piekarnik - patrz stopka.

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2012 12:45:56 przez Tomski
[#58] Re: Ceny na Allegro

@Tomski, post #57

Co do twojego piekarnika. Na tym zdięciu wyraźnie widzę windowsa na ekranie :D.
[#59] Re: Ceny na Allegro

@gorzyga, post #48

z pewnością jest zalana kwasem, kawą, herbatą, wymyta pod prysznicem, tudzież spryskana karcherem ;)
na pewno opis sprzedającego jest perfekcyjny i znacznie lepszy od mojego opisu sprzedawanej A3000.
[#60] Re: Ceny na Allegro

@zorkadar, post #35

no widzicie, a ludzie płaczą, że A3000 za 1000 PLN, albo A4000 za 1500 PLN to niebotyczne kwoty, podczas gdy w Niemcach można sprzedać 2x drożej..... ;)
a to Polska właśnie.
ja to już nawet samochody sprzedaję za granicę bo jak widzę (przepraszam) polskie gęby malkontentów i narzekaczy to mam ochotę uciec do normalnego kraju. Ale kocham Polskę i nie chcę. Co zrobić?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem