[#61] Re: Już chcą kasę za nagrywanie dyskietek?

@RadoslawF, post #60

bo skoro narzekają na wszystkich to nieprawdą jest że nic nie robią

Ano tak, przepraszam. Narzekają. To przecież też robota.

Na tapczanie siedzi leń,
Nic nie robi cały dzień.
"O, wypraszam to sobie!
Jak to? Ja nic nie rozbię?
A kto siedzi na tapczanie?
A kto zjadł pierwsze śniadanie?
A kto dzisiaj pluł i łapał?
...
link
[#62] Re: Już chcą kasę za nagrywanie dyskietek?

@stachu100, post #61

Skoro narzekanie na narzekających na handlarzy jest zajęciem to narzekanie na inne warte narzekania problemy również.
A na poważnie to nie każdy musi być muzykiem, grafikiem czy programistą lub sprzętowcem, ale żeby to zrozumieć trzeba dorosnąć. I nie mam na myśli faktycznego wieku tych niedorośniętych.


Pozdrawiam
[#63] Re: Już chcą kasę za nagrywanie dyskietek?

@RadoslawF, post #62

Jak to dobrze że jestem handlarzyną sprzedajacym zarzygane A500.
[#64] Re: Już chcą kasę za nagrywanie dyskietek?

@stachu100, post #63

Skoro tak twierdzisz to pewnie wiesz co piszesz.
A w temacie wątku masz coś do powiedzenia czy swoją wiedzę już dawno wyczerpałeś i tylko chciałeś personalnie się czepić człowieka krytykującego postawy niektórych handlarzy ?


Pozdrawiam
[#65] Re: Już chcą kasę za nagrywanie dyskietek?

@RadoslawF, post #64

Moją wiedzę poświęcam ciekawszym zajęciom (i intratniejszym - w końcu jestem handlarzem).
W takich nic nie wnoszących wątkach śmieje się z ludzi ktorzy narzekają na wszystko i wszędzie widzą spiski i afery.
Ot, taka nietypowa rozrywka.
[#66] Re: Już chcą kasę za nagrywanie dyskietek?

@stachu100, post #65

Fakt, jesteś handlarzem, sam przyznałeś że z handlu żyjesz. I pewnie dlatego tak cię boli że niektórzy nie tylko nie poważają handlarzy ale wręcz uważają ich za ludzi gorszego pokroju. Czy bawienie się w donosiciela i polowanie na nielubionego byłego forumowicza jest zajęciem ciekawszym i intratniejszym to wątpię. Ale przynajmniej zaspokaja ubeckie przyzwyczajenie do polowania na ludzi i donoszenia na nich.
I jeśli uważasz że w tym wątku ty się z kogoś śmiejesz to to gratuluje bezkrytyczności.


Pozdrawiam
[#67] Re: Już chcą kasę za nagrywanie dyskietek?

@amizet, post #59

Dobrze że to chociaż nie te dyskietki co razem kupowaliśmy i dzięki koledze francowi wogóle mieliśmy okazję dorwać.A po za tym to lubię Was czytać (oczywiście nie wszystkie wątki) nawet jak się tak droczycie ;)
[#68] Re: Już chcą kasę za nagrywanie dyskietek?

@RadoslawF, post #66

Ubecy-handlarze zawsze mają dziwne zachcianki. Po prostu bawią się dobrze. No i stać ich na to. Ale to nijak nie mieści się w głowach ludzi o minach i charakterach kwaśnych jak cytryna. Tacy to zawsze wolą zrzedzić, gderać i szaro żyć.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem