kategoria: Blitz
[#61] Re: 2D Platformer Engine

@retronav, post #59

OK kolejne pół roku przeleciało więc wypada się pochwalić co się dzieje w temacie...
i nie powiem, kolega Kefir zmotywował mnie do tego postu na forum. ;)

Więc bez zbędnego gadania wklejam link do bloga (tam kilka zdań o tym co i jak robię)

https://retronavigator.com/post/185314740318/this-is-an-201906-update-of-my-2d-amiga-game
[#62] Re: 2D Platformer Engine

@retronav, post #61

wyglada zacnie, milordzie!OKOKOK
[#63] Re: 2D Platformer Engine

@retronav, post #61

Oł jes :)
[#64] Re: 2D Platformer Engine

@retronav, post #61

Świetna robota! Brawo!OK
[#65] Re: 2D Platformer Engine

@retronav, post #61

Nieźle to wygląda. W Laurę na Amigę to bym pograł.
[#66] Re: 2D Platformer Engine

@Kefir_Union, post #65

Podoba mi się styl graficzny Laury. Bardzo ładnie wypikselowane.

Wszystkie zaprezentowane silniki robią wrażenie.
[#67] Re: 2D Platformer Engine

@retronav, post #61

O tak, najpierw Yoomp a teraz Laura, IMHO 2 najlepsze gry na małe Atari ostatnich lat na Amigę, już nie mogę się doczekać OK
[#68] Re: 2D Platformer Engine

@retronav, post #61

Bardzo dobra praca, a ja już powoli myślałem że odpuściłeś sobie ten projekt.
[#69] Re: 2D Platformer Engine

@Gżegżółka, post #68

Hej. dzięki wszystkim za dobre słowa...

I nie, nie odpuściłem, ale wiecie... ja w sumie to działam na 3 (może nawet 4) platformach, a po drodze był X, Revision i Moonshine Dragons ;) ( za chwilę gubdatta, Xeniumi Silly Venture ;) )

Widząc odzew od wczoraj (nie tylko tutaj ale i na blogu i na YT) widzę, że jest potrzeba robienia tego dalej. i pewnie będę robił dalej, swoim tempem... jak będę pewien że mam pomysł na grę, tytuł i jakiś określony cel to to ogłoszę na pewno najpierw tutaj na PPA.pl do tego czasu muszę jeszcze sporo poeksperymentować i zebrać (nie tylko) doświadczenie.

Atarowcy chcą Laury. Inni chcą Shmupa... dajcie mi czas na zastanowienie i zebranie sił na zamiary. Pozdrawiam i jeszcze raz, dzięki za pozytywny odzew.
[#70] Re: 2D Platformer Engine

@retronav, post #69

Te próbki, które nam pokazałeś są naprawdę soczyste- aż ślinka cieknie- trzymam kciuki OK
[#71] Re: 2D Platformer Engine

@retronav, post #61

Na filmiku od 1:10 przypomina grę Szalter :P
[#72] Re: 2D Platformer Engine

@retronav, post #69

Jak będziesz za coś się brał to za taki gatunek, w jaki istnieje szansa że z chęcią zagrasz. Inaczej tę grę znienawidzisz w połowie drogi i będziesz musiał się zmuszać by ją skończyć. Znam to z autopsji. ;)
[#73] Re: 2D Platformer Engine

@retronav, post #69

Jakie sa te 3 pozostale platformy jesli mozna wiedziec? :)
[#74] Re: 2D Platformer Engine

@Axi0maT, post #73

C64, C16, C+4?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem