[#241] Re: Retro Game Compo na RetroKomp/LoadError 2013 !!

@Piotr Myszkowski, post #240

Po tym poscie pojade prywata (!!!):

Mccnex - wespol ze mna urodzil ten kamien (to blizniak z innej matki ;)) Pomysly, votki, dyplomy, ogarniecie obu BigScreen'ow, podlaczenia compo-maszyn, ogarniecie i przelaczanie calego A/V, koordynacja demo-entries, obsluga wszystkich compos, sciaganie prac na compos, porusznie scen ZX, C=, Amiga, Forum RKLE, www, promocja na forum wszystkich platform, zbieranie entry, licznie votek, pisanie regulamienow, ridery techniczne Artystow, okablowanie, 2x BigScreen content (SCALA, DemoShows), PELNA REZYSERIA WIDOWISKA, konsultacje techniczne A/V z GAK, motywacja calej reszty... nie wszystko pamietam... MAŁO?!?!??! ;) Piona Stary! :)

Twardy - ogranal RGC

TomRain, Mir3k, Yolk, Gepard, Stryjek - pomoc w egzekucji (wykonaniu) na miejcu - szacun za wsparcie!

Alias - ktory urodzil nasze WWW.

Artysci (w kolejnosci wystepow): Yerzmyey, Pinokio (with real drums), Aceman x2 - szacun, wysoki poziom!

Lotharek, BitBerry (znow Aceman!), Adnox (Pamp3rs, Kraszan - team MOS) - dzieki sponsorzy! To bylo wazne, ze wzgledu na wiarygodnosc imprezy - bo RKLE sciagnelo sponsorow, ktorych miasto Gdansk nie dalo rady. A i wsparcie (nagrody) - na swietnym poziomie!

Kraszan - DigiBooster3 i Mufa X1000 - dzieki za wyklad w panelu technicznym, sorry ze nie moglem za bardzo posluchac, ale na krzesle w tym czasie nie usiadlem... zap... po budynku, ale WIDZIALEM, ze odbior zainteresowanych byl duzy! XTD sluchal o DB3 i ponoc podrzucal dobre pomysly (tworczo, konstruktywnie - DB4? :))

BitBerry - fajne stanowisko, Groh/DXP - super grafiki RK-LE.

Muzeum RetroKomputerow - sprawdzony, pewny partner.

RetroAge.net - konsolowy GameRoom, 3 konkursy Lamaczy Joystick'ow - super ogarniete.

Grupa Szybkiego Wsparcia (Atari XL/XE) - dzieki nim (tak! Klan Atari uratowal doslownie DemoCompo) udalo sie rozegrac DemoCompo - w godzine bylo "dokoczone" entry ktore umozliwilo odpalenie tematu.

DXP: Oster, Mccnex, Timi, Groh - za zlozenie 060 demo preview, bo dzieki temu demo kompo mialo sens (czekam na FullVersion Sepulki na... Assembly 2014? :))

Ekipa GAK: Tomek, Waldek(?), Pan Akustyk, Pani na Kasie, Pan Ksiegowy, Panowie z ochrony, 2ch rozstawiaczy... - dzieki, super infrastruktura

XTD/LMS, Dalthon i Peters/Joker Team - za to ze Stara Scena zawitala w nasze progi i zabalowala ( pospala na krzeslach - JKR) - jak za dawny chlat! ;))

Kuczers/Kukems - krytycznych momentach podstawial mi lyk zimnego piwa...!


UCZESTNIKOM!!! KORDIALNE DZIEKI!!!
Doceniam. Trzeba w tym byc na 100% by ruszyc d... i przyjechac na Party.

Pozdrawiam (sorry, jesli kogos zapomnialem - po trudnym weekendzie nadal nie moge spac, a wspomagam sie... :))

Sachy/WT+RSE
(RKLE Main Org)


Ostatnia aktualizacja: 28.10.2013 00:31:51 przez sachy
[#242] Re: Retro Game Compo na RetroKomp/LoadError 2013 !!

@sachy, post #241

Zapomnialem oczywiscie a czas edycji posta minal...:

Sorry - mega-man: V-12/Tropyx(C=64) - czlowiek ktory pobudzil scene C64 i zebral POLOWE entry na cale party!!!

Neuroup - FB, Gawron - ogolnie...

Data/Tropyx - za walke w czasie party by dostarczyc swietne entry!

Sebaloz/Lepsi.de - za entry i... za bycie wytrawnym partyzantem! (niespodzianka?! ;))

Dzieki!
Sachy/WT+RSE
(RK-LE Main Org.)


Ostatnia aktualizacja: 28.10.2013 00:55:51 przez sachy
[#243] Re: Retro Game Compo na RetroKomp/LoadError 2013 !!

@sachy, post #242

Oczywiscie zapomnialem...

RETRO GAME COMPO:

Wielkie dzieki ze WSZYSTKIE WASZE PRODUKCJE!

Mega-super oceniam wszystkich. O to chodzilo - by rozruszac mozliwie kazda platforme. By nagradzac i upublicznieac dokonania ludzi, ktorzy TWORZA. Moze nieraz jeszcze sie ucza, ale te proby WARTO wypuszczac... Moze nieraz porzucac niedokonczone, ale NASTEPNA produkcja bedzie zazwyczaj o 1-2 poziomy wyzej.

Mamy nadzieje, developerzy mogli sie spotkac, pogadac, moze zaplanowac kolejne akcje na NASZE PLATFORMY.

Moim zdaniem scena powraca - stare dziady jak ja (okolice 40) nadal bawia sie tym - niejednokrotnie w PRZEPIEKNYM skutkiem!

Szacun, piwo, flaszka i... podziw Panowie.
Dzieki i pozdrowienia.
Do kolejnego zobaczenia.
Sachy/WT+RSE
(RK-LE Main Org.)

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2013 01:15:57 przez sachy
[#244] Re: Retro Game Compo na RetroKomp/LoadError 2013 !!

@sachy, post #243

link Podsumowanie Compo na youtube.

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2013 19:44:02 przez twardy
[#245] Re: Retro Game Compo na RetroKomp/LoadError 2013 !!

@twardy, post #244

Wow, było co oglądać i tyle amigowego softu, pozytywne zaskoczenie! Panowie brawo brawo!
..aż zaczynam się zastanawiać, czy samemu czegoś nie s(po)tworzyć.

Jeszcze raz wielki szacun dla wszystkich wystawiających swoje prace pokłony
[#246] Re: Retro Game Compo na RetroKomp/LoadError 2013 !!

@BULI, post #245

Pogiercowałem sobie w tytuły z Game Compo, całkiem przyjemne próby, szczególnie Solomon's Key (super są te "crack intra") i Bomber (CASTLE HACK fajnie się zapowiada).

Mam problem z Montezumą- wysypuje mi się, w opisie stoi, że na ECS powinno ruszyć ale czy przypadkiem nie wymaga kickstartu 3.x?
W każdym razie na A600 z kickiem 2.x 2MB CHIP i 1MB FAST nie działa- wyskakuje błąd #80000003
[#247] Re: Retro Game Compo na RetroKomp/LoadError 2013 !!

@BULI, post #246

Hmm grałem tylko na kicku 3.1. Potem jeszcze potestuję .
[#248] Re: Retro Game Compo na RetroKomp/LoadError 2013 !!

@twardy, post #247

Właśnie czytam Amiga Future nr 106. Jest Notka o Castle Hacku w zapowiedziach nowych gier na rok 2014 ("We can only hope it doesn't stop there and something more substantial emerges in the near future" - jak tam dalsze losy gry, chłopaki?) . Całe dwie strony są poświęcone z kolei na recenzje Montezumy, Bombera i Key Mastera. Pochwały za engine i grafikę zebrał Key Master , na końcu recenzji autor wyraził nadzieję, że Selur nie poprzestanie na aktualnej wersji gry i rozwinie pomysł ...

W numerze 105 po całej stronie z kolei zajmują recenzje Metro-Cross i Magic Ball.
[#249] Re: Retro Game Compo na RetroKomp/LoadError 2013 !!

@twardy, post #248

Ło, jesteśmy sławni!

Aktualnie projekt czekał na to, aż ureguluję swój stosunek ze szkołą oraz skończę pracę w obecnym zakładzie (50% done!) oraz na ukończenie pracy inżynierskiej przez Proksa - do końca lutego będzie z bańki i zaczniemy działać pełną parą. Póki co prace idą do przodu w wolnych chwilach, w przeciągu dwóch tygodni powinniśmy się pochwalić czymś fajnym na forum. ;)
[#250] Re: Retro Game Compo na RetroKomp/LoadError 2013 !!

@twardy, post #248

A możesz zeskanować (zrobić zdjęcie) tych dwóch stroniczek :)
Jestem ciekaw co tam jest napisane.

Niestety u mnie problem z brakiem czasu nie pozwala przysiąść do Bombera... trzeba rodzinę wyżywić i pracować - ale może jakoś w przeciągu 3-4 miesięcy uda się zrobić v2.
[#251] Re: Retro Game Compo na RetroKomp/LoadError 2013 !!

@WojT_GL, post #250

Ja też proszę :)
[#252] Re: Retro Game Compo na RetroKomp/LoadError 2013 !!

@WojT_GL, post #250

Również dołączam się do prośby
[#253] Re: Retro Game Compo na RetroKomp/LoadError 2013 !!

@Tom Rain, post #252

Po lekturze Amiga Future - musze powiedziec, ze jestem cholernie dumny i zadowolony. To jak potezne echo RetroKompa i naszego Game Compo. Zostalismy zauwazeni i opisani za granicami kraju, w pismie, ktore ma w srodowisku renome OK
[#254] Re: Retro Game Compo na RetroKomp/LoadError 2013 !!

@mccnex, post #253

Polączcie siły i zróbcie jakąś grę na wyźszym poziomie, Ruff n Tumble? pomysł To by było cośOK A jak wtedy by gadali
[#255] Re: Retro Game Compo na RetroKomp/LoadError 2013 !!

@mccnex, post #253

Gratulacje OK
To może w tym roku będzie kolejna edycja z konkursami?
Tylko żeby to nie była jesień ani zima, to zjawię się na 99%.

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2014 22:35:53 przez flops
[#256] Re: Retro Game Compo na RetroKomp/LoadError 2013 !!

@flops, post #255

Gratulacje. Wasza "praca u podstaw" została kolejny raz doceniona. I o to chodzi.

W tegorocznej edycji RetroKomp (jeśli tak owa się odbędzie) amigowa gra, która zdobędzie pierwsze miejsce w konkursie musi zostać wydana w wersji pudełkowej :) Są tu może jacyś sponsorzy?
[#257] Re: Retro Game Compo na RetroKomp/LoadError 2013 !!

@slay, post #256

Popocop pomysł I ja też gratuluję, dobra robotaOK
[#258] Re: Retro Game Compo na RetroKomp/LoadError 2013 !!

@slay, post #256

Jak bedzie wydana na cd to ja moge 100 pudelek czarnych (jak na filmy dvd) zasponsorowac + pare pln na produkcje I moze udalo by mi sie zalatwic boxy kartonu z nadrukiem (jak z czasow swietnosci gier na Ami) w dobrej cenie w czestochowskiej drukarni.
[#259] Re: Retro Game Compo na RetroKomp/LoadError 2013 !!

@flops, post #258

Proponuje napierw zorganizowac Retro Game Compo 2014 a dopiero pozniej myslec o wydawaniu wersji pudelkowych. Nie dzielmy znowu skory na niedzwiedziu.. OK
[#260] Re: Retro Game Compo na RetroKomp/LoadError 2013 !!

@selur, post #259

Racja, nie uprzedzajmy faktow Co nie zmienia faktu, ze pomysl Slayera jest bardzo dobry, oczywiscie w zastosowaniu do naprawde dobrej zwycieskiej produkcji z takiego compo. Stay tuned, jak bedziemy cos szykowac, to PPA bedzie jednym z pierwszych miejsc, gdzie to oglosimy. Poki co trwa (zasluzony) urlop :)

PS. Mam nadzieje, ze autorzy beda robic swoje bez wzgledu na to czy RGC sie odbedzie czy nie
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem