[#121] Re: Flappy Boing

@Solo Kazuki, post #118

Solo Kazuki odpowiadasz na 54 posta w 118 przyznałem ci już rację że gra nic nie wnosi więc teraz dopiero to przeczytałeś, pograł bym w "Dragon's Den na C=64" ale nie mam c-64 a nie chce mi się emulować kiedyś sobie kupie to sobie zagram. A co do nowej "ptaszyny" bo wydaje mi się że spokojnie grę tą można tak nazwać, w wersji 1,1 naprawdę ptaszysko schudło jeż dużo lżejsze i łatwiej podlatuje do góry, we wcześniejszej wersji był trochę zamulony przez co można było odczuć " tak jak by czas zwalniał " gdy się grało teraz to jest "back to the future". Więc tak czy tak, taka czy inna gra zawszę coś wnosi /zmieniłem zdanie/ chociaż jest beznadziejna głupia i znienawidzona to jest to powiew świeżości.
[#122] Re: Flappy Boing

@amizet, post #121

> Solo Kazuki odpowiadasz na 54 posta w 118 przyznałem ci już rację że gra nic nie wnosi więc teraz dopiero to przeczytałeś.

Nie. Przeczytałem, ale wtedy zapomniałem jak się ta gra nazywała. Chciałem nie być gołosłownym

Odpisywałem na inną odpowiedź i sobie przypomniałem o twoim wpisie, więc dopiero wtedy odpisałem. Swoją drogą małe sprostowanie, gra się nazywa Dragons Den, ten "'" wkradł się przez sklerozę.

I jak już pisałem niech gra sobie będzie, nawet pograłem z ciekawości. Dla mnie nic specjalnego, wolę choćby tą wspomnianą grę, mimo że bardzo stara.
[#123] Re: Flappy Boing

@Solo Kazuki, post #122

Rozumie, nie zastanawiałeś się może czemu ktoś zmienił nazwę tematu z "Flappy Bird" na "Flappy Boing" czy nie myślisz że gdyby zamiast "Ptaszyska" była latająca piłka /symbol amigi/ a zamiast zielonych rur układy specjalizowane amigi... Czy wtedy ta gra też by ci się nie podobała

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2014 22:31:17 przez amizet
[#124] Re: Flappy Boing

@amizet, post #123

A czemu niby Boing, Motyl, czy cokolwiek innego miało zmienić grę? Widziałem już tego sporo, chodzi o samo stwierdzenie że gra nie jest niczym specjalnym i widziałem lepsze i że nie widzę niczego nad czym można by się zachwycać, a na pewno nie oryginalność.

Podkreślam raz jeszcze - w grę grałem, oceniłem i wypowiadam swoją opinię. I możesz grę kochać, ale nie pisz że jest czymś nowym.
[#125] Re: Flappy Boing

@Solo Kazuki, post #124

Nie kocham jej i nie pisze że jest czymś nowym, tylko powiewem świeżości. Bo kiedyś jej nie było a teraz jest
czyli jest świeżą produkcją, chociaż może gry w podobnej stylistyce już były. Nie chodziło mi oto tylko oto czy nie odpowiada ci w niej np: kolor zielonych rurek pomiędzy którymi się lata... Ale teraz rozumie że ogólnie akcja cię nie wciąga, gra jest monotonna i nudna i nie jest dla ciebie niczym nowym. Spoko rozumie
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem