[#61] Re: Szukam Gier

@IRATA4, post #59

W całym MK1 jest łącznie chyba sześć lub osiem modułów muzycznych z czego większość to jingle. Moduły są chyba tylko dwa - intro i ingame.
[#62] Re: Szukam Gier

@mailman, post #61

nie chcę zakładać nowego wątku a mam problem z uruchomieniem zainstalowanej gry Testament - klikam na ikonkę i nic .... pewno coś gdzieś trza przerzucić ,wiesz może jak uruchomić tę grę ???

skąd można pobrać ON Escape bez rejestracji ,mógłby ktoś wrzucić na ftp
?

mam grę Zdrajca(bootable)hdf - jak ją uruchomić ?

Będę wdzięczny za pomoc .

PS.
Stardust mnie wciągnął na amen -wczoraj nie udało mi się konsoli odpalić a w moim przypadku oznacza to naprawdę dobrą grę ,później za Super Stardusta się wezmę .

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2017 17:52:05 przez IRATA4
[#63] Re: Szukam Gier

@mailman, post #61

więc ja mam skopaną wersję ,dosłownie dwie muzyczki a podczas walk w kółko jedna i ta sama :(.
Pamiętam ze były różne bo u siostry kiedyś grałem i stwierdziłem że muzyka ciut lepsza niż ta na Sedze MG porównywałem utwór z drugiej planszy . Na Sedze grafika była ciut lepsza.
[#64] Re: Szukam Gier

@IRATA4, post #62

Odnośnie Super Strardusta... pamiętam jak przyszedł do mnie kolega (pecetowiec), miałem grywalne demo tej gry... pokazałem mu, nawet chyba zagrał kilka razy i po zobaczeniu tego levela z tunelem stwierdził, że "to jest właśnie przyszłość gier", hehe. W każdym razie tunel zrobił na nim ogromne wrażenie.
[#65] Re: Szukam Gier

@IRATA4, post #63

A przeczytałeś dokładnie co napisałem? W całym MK1 masz może osiem utworów, z czego większość do jingle, a właściwych "muzyczek" są dwie - w menu oraz w trakcie gry. Wszystkie muzyczki/jingle możesz przesłuchać sobie w opcjach gry.
[#66] Re: Szukam Gier

@mailman, post #65

Podepnę się pod temat.

Poszukuję dwóch filperów:

Pinball Brain Damage i Pinball Prelude, ale ... wersje WHDLoad, lub wersje HD ... O ile istnieją. Może są jakieś patche?
Lemon przetrzepany, są linki do adf-ów ...
[#67] Re: Szukam Gier

@Renton, post #66

Pinball Prelude jest np. [Odnośnik usunięto]

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2017 05:27:13 przez mailman
[#68] Re: Szukam Gier

@Drakon, post #67

Dzięki, nie wiem jak mogłem to przeoczyć :/
Także został tylko Brain Damage :)
[#69] Re: Szukam Gier

@Renton, post #68

A patrzyłeś, czy na [odnośnik usunięto]] go nie ma?

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2017 05:27:54 przez mailman
[#70] Re: Szukam Gier

@Drakon, post #69

OK, już mam obydwie gry. Na Was zawsze można liczyć! Dzięki!
[#71] Re: Szukam Gier

@mailman, post #65

Cześć,
Odświeżę temat, żeby nie tworzyć nowych. Poszukuję gry Zdrajca. Kiedyś leżała na jakimś ftp ale już jej niestety nie ma :/ A dostanie MACD4 niestety graniczy z cudem :/
Czy komuś się może jeszcze gdzieś uchowała?
[#72] Re: Szukam Gier

@kashinho, post #71

Gdzieś tam w sieci leży. Szukaj pliku MACD4.mdf
[#73] Re: Szukam Gier

@kashinho, post #71

Mam wszystkie MACD i MA Covery.
[#74] Re: Szukam Gier

@Pry-mas, post #73

Dzięki, już znalazłem na chomiku :)
[#75] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Szukam Gier
[#76] Re: Szukam Gier

@Derd2000, post #75

Ktoś usunie spammera powyżej? W ppa musi byc jakaś dziura.

ps. odnosnie EGM/VLT to kiedyś Newtek przygotowal maszynke do owocówek z Amigą, ale niestety ani jej nie widzialem na żywo ani na ebayach



Ostatnia aktualizacja: 18.12.2020 09:23:32 przez michal_zukowski
[#77] Re: Szukam Gier

@mailman, post #33

Witam warto pobierać tą wersję gry?jest to wersja hd?
[#78] Re: Szukam Gier

@Amaru, post #77

To już od Ciebie zależy czy warto.
Jak nie jestem pewny, to ściągnij pliki, rozpakuj za pomocą QB na HDD i sprawdź czy to czego oczekujesz.
[#79] Re: Szukam Gier

@Norbert, post #78

no właśnie nie wiem czy to pobierać szukam wersji mk2 którą zainstaluję sobie na dysk twardy.
[#80] Re: Szukam Gier

@Amaru, post #79

Tak. To jest wersja na HDD.
[#81] Re: Szukam Gier

@Norbert, post #80

Witam.
Naszło mnie na grę na której kiedyś uczyłem się do szkoły.
https://www.mobygames.com/game/dos/edukacja/forums
tu jest strona z opisem wersji PC, ale na Amigę też była. Pomoże ktoś ogarnąć ją? Pamiętam że miałem jeszcze Ortomanię i Ortotris który był nawet na C64. Może to nie typowe gry, tylko programy edukacyjne, no ale jeśli ktoś ma to prosiłbym o udostępnienie.
[#82] Re: Szukam Gier

@tukinem, post #81

Ortotris z manualem masz na chomikuju: https://chomikuj.pl/kacperd22/GRY+ADF
Geografię na tym chomikuju: https://chomikuj.pl/granikos334ac/Amiga+TOSEC+New/Commodore+Amiga+-+Educational+-+*5bADF*5d

tego pierwszego nie próbowałem odpalać. Drugi - Windows krzyczy, że trojan, ale na Amigę sobie go zrzuciłem i rozpakowałem ADF. Jest to HDInstall (tylko trzeba mu zmienić tool, bo ktoś krzywo wpisał). Zainstalował się, odpalił, później po wskazaniu na ślepo dwóch obrazków z manuala wyłączył się. :/ Manuala do tego niestety nie mam.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem