[#181] Re: Nowe Gry

@recedent, post #180

albo vampire albo zamiennik czyli c 64
[#182] Re: Nowe Gry

@Dorian3d, post #181

Black Dawn Rebirth dostępny już jest w przesprzedaży. Wersja fizyczna kosztuje 59.99 dolarów kanadyjskich. Wersja cyfrowa (obecnie jeszcze nie dostępna) będzie kosztować 12.99 dolarów kanadyjskich.



Edit: Premiera gry bedzie 1 grudnia. Zapewne od tego dnia będzie dostępna także wersja cyfrowa.

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2019 10:44:13 przez Solo Kazuki
[#183] Re: Nowe Gry

@Solo Kazuki, post #182

Wygląda świetnie.
Cena ciut elektryzuje jak na nasze warunki, ale faktycznie gra sama się nie napisała.
[#184] Re: Nowe Gry

@mikecios, post #183

W wersji elektronicznej cena jest do przełknięcia, w sumie to i pudełko było by fajne jakby gra była dobra. Trzeba zagrać.
[#185] Re: Nowe Gry

@fazior, post #184

Z przesyłką wychodzi już 260zł za wersję fizyczną, jednak cyfrowa opcja za ok. 40zł jest dobra szeroki uśmiech Grę kupię na pewno , śledzę od dawna. Zapowiada się super.
[#186] Re: Nowe Gry

@mikecios, post #183

Tak jak napisał JakubH wersja cyfrowa za około 40PLN to nie tak dużo jak na "nasze warunki", jeżeli chodzi o Amigę. Wersja fizyczna to już inna sprawa, rzeczywiście wychodzi dosyć drogo, praktycznie jak za w miarę rzadką starszą grę w dobrym stanie.

Jak napisałeś gra się sama nie napisała a poza tym jest to kontynuacja (mniej) znanej serii Black Dawn!
[#187] Re: Nowe Gry

@Solo Kazuki, post #186

Tak, cena za cyfrówkę jest bardzo dobra OK
Na pewno zakupię, wesprę ok, racja
[#188] Re: Nowe Gry

@BULI, post #187

I ja.
[#189] Re: Nowe Gry

@Solo Kazuki, post #182

Zamówiłem, can't wait!
[#190] Re: Nowe Gry

@Kwahu, post #189

Kurcze, skończyła się wersja cyfrowa (out of stock)
[#191] Re: Nowe Gry

@BULI, post #190

Tak było od początku. Jak już pisałem, cyfrowa wersja będzie zapewne dostępna dopiero 1 grudnia.
[#192] Re: Nowe Gry

@Solo Kazuki, post #191

Racja- pisałeś
[#193] Re: Nowe Gry

@Solo Kazuki, post #182

Jaki wypas!!!
[#194] Re: Nowe gry

@mailman, post #1

[#195] Re: Nowe gry

@don_rafito, post #194

Odpaliłem grę z dyskietki i fajnie lata. Ale mam problem, bo zainstalowałem grę na HDD i zaraz po odpaleniu wyskakuje mi komunikat:
"the data/disc-files damaged or it is an unsupported version" QUIT/Make CoreDump

Instalacja przebiegła prawidłowo ... co mam nie tak?
[#196] Re: Nowe gry

@Renton, post #195

Też mam tak. Chyba instaler jest do kitu.
Sprawdź sobie biblioteki i polecenia z XFD. Mnie na początku brakowało kilku pliczków w c:. No ale potem już ok, instalacja poszła bez problemów, a gra nie działa. Więc obstawiam że instaler.

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2019 13:03:27 przez don_rafito
[#197] Re: Nowe gry

@don_rafito, post #196

XFD opanowałem, też instalowałem.
[#198] Re: Nowe gry

@Renton, post #195

To nie jest wersja HD tylko WHDload, musisz na nowy slave poczekac, autor dokonal zmian w ostatniej chwili w exeku gry.
[#199] Re: Nowe gry

@Don_Adan, post #198

To jakby się pojawił, proszę o informację.
Tak wiem że to wersja whdl.
[#200] Re: Nowe gry

@Renton, post #199

Nowy instaler WHDLoad się pojawił, jakby co.

A co do nowych gier, na EAB pojawił się wątek z głosowaniem na najlepszą grę roku 2019.
[#201] Re: Nowe Gry

@Solo Kazuki, post #182

Cudowny news.
[#202] Re: Nowe gry

@Solo Kazuki, post #200

Kurcze, miałem dylemat między Pong4K, Reshoot R a Bridge Strike. Ostatecznie głos poszedł na Bridge Strike.
[#203] Re: Nowe gry

@Solo Kazuki, post #200

cos czuje, ze bedzie starcie pomiedzy poplecznikami X a klakierami Y na EAB'ie
[#204] Re: Nowe Gry

@Solo Kazuki, post #182

Jest wersja demo
Black Dawn Rebirth
[#205] Re: Nowe Gry

@Solo Kazuki, post #182

Dla chcących sprawdzić przed zakupem jak się gra w Black Dawn Rebirth dostępne jest demo gry.



Edit: Minuta...

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2019 12:25:10 przez Solo Kazuki
[#206] Re: Nowe Gry

@Solo Kazuki, post #205

Jest też gameplay:
[#207] Re: Nowe Gry

@zzielinski, post #206

Dobrze to działa i wygląda! Idealne na zimowe wieczory - można pospacerować po statku kosmicznym.
[#208] Re: Nowe Gry

@Hexmage960, post #207

W zasadzie "wykopek", czyli nie wydana wcześniej gra.

Rotator to gra która miała wyjść w 1991. Teraz zostanie wydana przez Psytronik.



[#209] Re: Nowe Gry

@peceha, post #204

Pobrane- potestujemy OK
[#210] Re: Nowe Gry

@Solo Kazuki, post #208

Zapowiada się świetnie OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem