[#91] Re: Piggy Ride - informacje

@QUAD, post #88

oki! To dosyć świeża sprawa, ale już starsza do tego co jest obecnie. Spróbowałem zaprząc do roboty narzędzie "Pyxel", ma swoje plusy, ale wersja darmowa ma też sporo minusów. Więc powróciłem do gimpa.
Paleta, raczej... tak już zostanie.


Ostatnia aktualizacja: 12.05.2016 09:45:41 przez Koyot1222
[#92] Re: Piggy Ride - informacje

@Koyot1222, post #91

to malusie to lotniskowiec ? :)
[wyróżniony] [#93] Re: Piggy Ride - informacje

@QUAD, post #92

Kieszonkowy. Eksperymentalny model rzeczny, o niewielkim zanurzeniu. Przenosi tylko 1 samolot, a i tak pilotem musi być świnka :)
[#94] Re: Piggy Ride - informacje

@Koyot1222, post #90

w tym wypadku raczej pionowy ;)
[#95] Re: Piggy Ride - informacje

@QUAD, post #92

Ej... no przecież nie chodzi o to żeby był duży. Jak w życiu, ważne żeby spełniał swoje wymagania
Na poważnie, to i tak jest dużo większy w porównaniu do domków i sporo większy od innych podstawowych jednostek.



W odpowiedzi na #93

Kieszonkowy. Eksperymentalny model rzeczny, o niewielkim zanurzeniu. Przenosi tylko 1 samolot(...)

Dokładnie! OK
[#96] Re: Piggy Ride - informacje

@Koyot1222, post #95

Swoją drogą - ten samolot wygląda trochę jak Harrier, co dodatkowo uwiarygadnia krótką drogę startu/lądowania.
[#97] Re: Piggy Ride - informacje

@recedent, post #96

Owszem! OK Rysując pierwszą i przedstawioną drugą wersję samolotu ispirowałem się wyglądem Harriera szeroki uśmiech oraz jego "karykaturki" z gry Metalslug.
[#98] Re: Piggy Ride - informacje

@Koyot1222, post #97

Idealny!
Chyba oglądałeś "True Lies" z Arnoldem. Tam teżjest Harrier i różni się tylko kilkoma pixelami szeroki uśmiech
[#99] Re: Piggy Ride - informacje

@Vato, post #98

Tam teżjest Harrier i różni się tylko kilkoma pixelami

OK
[#100] Re: Piggy Ride - informacje

@Koyot1222, post #91

Wedlug mnie ten ciemny fioletowy/ brazowy jest zbyt natarczywy,dominuje i nie pasuje zbytnio do lagodnej reszty barw. Patrzac na obrazek widze glownie ciemne lamance a dopiero potem blada reszte. Ale tak to pro robota
[#101] Re: Piggy Ride - informacje

@Aniol, post #100

A, widzisz, trudno coś wypośrodkować, ale na poczatku przeważały opinie, że zbyt mało wyróżnione są elementy z którymi może dojść do kolizji. Dlatego przygadałem się temu dosyć długo i doszedłem do wniosku, że to po prostu trzeba będzie tak rozwiązać. Zauważ że to tylko zrzut z edytora, ale w grze podłoże + elementy tła + wrogowie + przeszkadzajki to chyba nie będzie tak źle
[#102] Re: Piggy Ride - informacje

@Koyot1222, post #80

Dalszy etap pracy nad screenem tytułowym. Trochę do przodu

[wyróżniony] [#103] Re: Piggy Ride - informacje

@Koyot1222, post #101

Hehe bo to jest wlasnie to najtrudniejsze Polaczenie ognia z woda,niech sie wyroznia ale i zarazem nie odcina Codzienny problem grafika w gamedev, przynajmniej dla mnie szeroki uśmiech
[#104] Re: Piggy Ride - informacje

@Koyot1222, post #95

Żeby nie było, ja się nie czepiam, fajnie to wygląda i fajnie się zapowiada cała gierka, na pewno przy niej spędzę trochę czasu bo w river raida grałem dość dużo :)
[#105] Re: Piggy Ride - informacje

@QUAD, post #104

Mamy nadzieję, nie zawieść i tym razem OK
[#106] Re: Piggy Ride - informacje

@Koyot1222, post #105

Ruch pojazdu będzie prawo-lewo jak w river ride? Czy będzie można do przodu podlatywać ?
Wygląda fajnie i miodnie!

Będziecie mieli już jakiś engine więc pomyślcie kiedyś nad AlienStrike(galaga) i 1949 Strike (wiadomo co ;) ).
Powodzenia!
[#107] Re: Piggy Ride - informacje

@pawelini, post #106

Bardziej na razie trzymamy się mechaniki"River ride"
[#108] Re: Piggy Ride - informacje

@Aniol, post #103

Aniele, a może byś zdradził co tam teraz klepiecie u Astronautów :)
[#109] Re: Piggy Ride - informacje

@michalmarek77, post #108

No nie moge .Koledzy by mnie op.... lili
[#110] Re: Piggy Ride - informacje

@Koyot1222, post #102

Bardzo ładne pixle :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem