[#61] Re: "Super Turr" - materiały

@waldiamiga, post #60

dzięki za test. OK

Nie bierze mnie jakaś skacząca zębatka.

rozumiem. Jednak właśnie na tym opiera się cała fabuła gry. :) Można by z tego zrobić kolejnego "standardowego" Turricana, tylko wtedy po co byłoby iść pod górkę biorąc się za przerabianie klona Mario, skoro można zrobić to lepiej w postaci zwykłego levelpacka do T2002 (jedyny minus to że T2002 jednak nie uruchomi się pod MOS ani AOS)?
[#62] Re: "Super Turr" - materiały

@snajper, post #1

no to macie outro nucisza na łykent. bo amulajo na tym forumie. cafe



sampele z 4aces-high, Far Away from Earth (tego jednego akurat przydałoby się podmienić, bo brzmi tak jakby z zatkanym nosem) i jeszcze pewnie coś tam.
[#63] Re: "Super Turr" - materiały

@snajper, post #62

mój agent doniósł mi, że w najnowszym Amiga NG wykluła się recka Super Tura. 😺 Że grafa zarąbista, muza zrywa beret i ogólnie full wypas. OK Czyli zgodnie z prawdą, a nie jak te smuty, co np. taki Hexmage wysmażył pod którąś prezentacją gry na jutubie, w dodatku próbując podpierać się Krashanem.
tak po prawdzie to recenzent podał też trochę minusów, ale że mój lekarz kazał unikać stresu, to w tym miejscu przerwałem lekturę. Niemniej dzięki za poświęcenie uwagi panu opisującemu. Chyba trzeba będzie odkurzyć projekt, skoro coś tam się rusza.

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2020 15:26:10 przez snajper
[wyróżniony] [#64] Re: "Super Turr" - materiały

@snajper, post #63


Chyba trzeba będzie odkurzyć projekt, skoro coś tam się rusza.


Koniecznie

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2020 16:26:59 przez don_rafito
[#65] Re: "Super Turr" - materiały

@snajper, post #63

odkusz i pszeportuj na pincetke z 1 mega ramu
[#66] Re: "Super Turr" - materiały

@selur, post #65

na pińcetke z 1 mega to może nie, ale na coś z Blizzardem PPC to kompilacja już była wieki temu. Nie pamiętam czy na wompierzu też testowałem.
[#67] Re: "Super Turr" - materiały

@snajper, post #66

nowen track do levelów. siedzi, pije i chrupki Wreszcie go ukończyłem po 4 latach. OK Dej mnóstwo lajkuw.



link do daunloud (trochę poprawiona wersja - tamtej nie chciało mi się od nowa eksportować i obrabiać do filmiku) nie wiem czemu w EaglePlayerze na Amidze odtwarza jakby dźwięk trochę niższy i ma problema z efektem E21/20 w patternie 28 albo 29 .
jako ciekawość powiem, że z tego tracka wyewoluował title track i game ower track. Jak ktoś grał w ostatnią wersję, to dobrze o tym wie.

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2020 17:14:58 przez snajper
[#68] Re: "Super Turr" - materiały

@snajper, post #67

brzmi podobnie jak..
[#69] Re: "Super Turr" - materiały

@snajper, post #67

Skąd to można pobrać na windowsa?
[#70] Re: "Super Turr" - materiały

@amikoksu, post #69

stąd. W tar.gz jest dołączona binarka do windy.
tylko parę uwag:
- do uruchomienia potrzebne są biblioteki libgcc_s_dw2-1 i libstdc++-6 (32bitowe) z MinGW w katalogu z exekiem
- jeśli po wyjściu z levelu/mapy gra się wysypuje, to znaczy, że ma się niewłaściwą wersję którejśc z w/w
- fullscreen z włączonym OpenGL nie działa (gra wiesza się).

btw kolejny track W sumie był już dawno, tylko wczoraj go wygrzebałem przeszukując swoje przepastne zbiory. Nawet nie wiem czy to najnowsza wersja, ale to tak poglądowo.
[#71] Re: "Super Turr" - materiały

@snajper, post #70

no i jeszcze kolejny . O tyle wyjątkowy, że to mod 4-kanałowy. Ten spaniały utwór nosi tytuł roboczy "Factory Dance". Jeszcze ze dwa i będzie komplet, czyli 7 ingejmów. Tańczący banan

na filmiku jest miejscami trochę przycichy, bo w oryginale za dużo dezybelów i musiałem poprzyciszać. Jak robię normalize, to całość robi się zbyt cicha, co jest nie do zaakceptowania.
[#72] Re: "Super Turr" - materiały

@snajper, post #71

z okazji że ostatnio przypomniałem sobie o Wormlandzie, zrobiłem na szybko taką aranżację



robione ze słuchu - możliwe że tam jedna czy dwie nutki są krzywo, no ale to najwyżej się wyklepie.
Nie wiem czy ten track wykorzystam w grze, ale żeby nie robić pińcetnego wątku, to wrzucam tutaj.

dałnlołd: http://s000.tinyupload.com/index.php?file_id=90725121719667162786
[#73] Re: "Super Turr" - materiały

@snajper, post #72

Robisz jedną z lepszych muzyk na Amigę w ostatnich latach. Myślałeś żeby robić muzykę dla gier, bo u nas brakuje dobrych muzyków a pierwsza lepsza powstająca gra Magazyn nie ma jeszcze muzyki z tego co się orientuję.
[#74] Re: "Super Turr" - materiały

@amikoksu, post #73

robienie jednej z lepszych muzyk na Amigę nie jest moim celem, gdyż Amiga nie jest docelową platformą dla tej gry (a w każdym razie nie jedyną). A w kwestii oceny odsyłam ponownie do recenzji w #9 Amiga NG, gdzie muzyka została oceniona pozytywnie, otrzymując bodajże 7(*). Toteż jak Ci się nudzi z rana, proponuję zaprezentować światu swój talent do czegoś innego niż produkowanie komentarzy mających na celu wkurwianie człowieka, gdyż po raz drugi pod rząd w tym wątku trafiasz kulą w płot. ok, racja

* oczywiście 7 na 10, a nie na 100. Tak zaznaczam dla mniej kumatych.

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2020 10:54:52 przez snajper
[wyróżniony] [#75] Re: "Super Turr" - materiały

@snajper, post #74

Nie mam #9 Amiga NG. W ogóle nie rozumiem Twojego oburzenia odnośnie moje poprzedniego komentarza. Odnoszę wrażenie, że wstałeś dzisiaj lewą nogą.
[#76] Re: "Super Turr" - materiały

@amikoksu, post #75

nie pamiętam którą wstałem, nie sprawdzam tego. Ale ostatnio dużo ludzi tu mnie wkurwia, bo klikają "ignoruj posty tego użytkownika" i mi wzrasta licznik, i jak na niego patrzę, to mnie to wkurwia jeszcze bardziej. A żeby nie patrzeć, to muszę zakrywać ręką lewą stronę monitora.

co nakłoniło mnie ostatnio do refleksji, prowadzących do konkluzji, iż funkcja wyświetlania ignorów została na tym portalu klasycznie nieprzemyślana i jest wysoce nieprzyjazna środowisku, gdyż gdyby zastosować jej analogię w życiu rzeczywistym, prowadziłaby jedynie do myśli i zachowań destruktywnych zarówno dla jednostki, jak i dla społeczności.
zostawiam to do przemyślenia osobom myślącym.
1
[#77] Re: "Super Turr" - materiały

@snajper, post #76

Masz oczko. Czego chcieć więcej.
[#78] Re: "Super Turr" - materiały

@snajper, post #74

Toteż jak Ci się nudzi z rana, proponuję zaprezentować światu swój talent do czegoś innego niż produkowanie komentarzy mających na celu wkurwianie człowieka


No, nieźle Snajper, kolega Cie pochwalił ale ty to zignorowałeś i zdołałeś zobaczyć w tym coś złego.. a później dziwisz się, że są ignory, winne jest też PPA bo design nie taki... Jka tak lubisz analizować proponuję zacząć od siebie, jeśli twoja dedukcja będzie poprawna to masz szansę poprawy kwestii ignorów szeroki uśmiech
[#79] Re: "Super Turr" - materiały

@snajper, post #76

zamiast tych muzyczek nagraj jakis fajny filmik na jutubie, gdzie grozisz tym ignoranckim papudrokom palcem. Ale nie w tym wiejskim dresie tylko w jakiejs koszulce na naramkach OK

Ja chetnie obejrze
[#80] Re: "Super Turr" - materiały

@BULI, post #78

No, nieźle Snajper, kolega Cie pochwalił ale ty to zignorowałeś i zdołałeś zobaczyć w tym coś złego.. a później dziwisz się, że są ignory, winne jest też PPA bo design nie taki...


no dobra, no. To przepraszam, @kolego pochwalający.

@selur
zamiast tych muzyczek nagraj jakis fajny filmik na jutubie, gdzie grozisz tym ignoranckim papudrokom palcem. Ale nie w tym wiejskim dresie tylko w jakiejs koszulce na naramkach


w sensie w takiej?


bo mam kilka na ramiączkach, ale takiej to nie mam
To tymczasem jako przerywnik proponuję poruszankę z panią Natalią

[#81] Re: "Super Turr" - materiały

@snajper, post #71

półtorej minuty hi-scoresów to coś, czego nie spodziewał się nikt
(tym bardziej, że w super tuxie 0.1.3 nie ma hi-scoresów!)



nawiasem, całkiem fajny ten BassoonTracker. ok, racja Raz, że najefektowniejszy spośród znanych mje wygląd, a dwa, że pozwala w wygodny sposób zrzucić wideo bez uprzedniego uprawiania akrobacji w różnych WirtualDupach. Bonusowo garść ficzerów dodających fx-y wyróżnia go na tyle szarych trackerów.
2
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem