[#1] TEENAGENT CD PL
Witam Wszystkich! mam problem i wiem ze ktos z was jest w stanie mi pomoc... a mianowicie chcialem pograc w teenagent pl cd, wszystko mam zainstaolwane na dysku, i kiedy wlaczam gre wszystko chodzi ładnie pieknie ale nie moge zapisac stanu gry... wyczytalem gdzies na necie ze do zapisu stanu gry sluzy przycisk F1... ale kiedy go naciskam wyskakuje mi jakis dziwny obraz... wyglada to tak jakby nie do konca cos sie zaladowalo... jezeli potrzebujecie screena to wstawie jezeli to bedzie konieczne... pomozcie... bede wdzieczny :)
[#2] Re: TEENAGENT CD PL

@kormix, post #1

Ja mam wersje z MACD ten Eureka i takiego problemu nie miałem.

[#3] Re: TEENAGENT CD PL

@kormix, post #1

Nie wiem czemu, na mojej A1200/030 też miałem ten problem, za Chiny nie szło przejść do ekranu save/load - gra się w tym momencie zawieszała.
Cóż, gra aż tak znowuż długaśna nie jest a tym fajniej w wersję z wokalami się gra więc przeszedłem za jednym razem. :)

[#4] Re: TEENAGENT CD PL

@Shoonay, post #3

z opisem czy bez ?

[#5] Re: TEENAGENT CD PL

@(V)(I)mothe(P), post #4

Bez, przeszedłem już parę razy wersję amisiową flopową i piecową flopową to pamiętałem co trudniejsze momenty. :)

[#6] Re: TEENAGENT CD PL

@Shoonay, post #5

A to gratuluje, bo ja niestety opierałem się czasami o solucje ( te trudniejsze momenty ) a grałem w nią tydzień, ale to było parę lat temu. Teraz to nic nie pamiętam ,może jeszcze kiedyś w nią zagram.



Ostatnia modyfikacja: 26.01.2011 17:54:14
[#7] Re: TEENAGENT CD PL

@(V)(I)mothe(P), post #6

czyli bede musial za jednym razem przejsc :) dzieki wielkie :)
[#8] Re: TEENAGENT CD PL

@kormix, post #7

Albo jak napisał (V)(I)mothe(P), wypróbować wersje która jest na MACD. Tam zdaje się doprowadzono wszystko do porządku, aby gra poprawnie działała na HD.
[#9] Re: TEENAGENT CD PL

@kormix, post #1

A dokładniej coś o twojej Ami. U mnie na WinUAE nie działa przy RTG, na gołej konfiguracji działa bez problemu. Najlepiej wyedytować start na :
assign TEENSAVE: ""
TeenAgent
Wtedy save będą w katalogu z grą.
[#10] Re: TEENAGENT CD PL

@Andrzej Drozd, post #8

a nie wiecie na ktorym krazku macd byla ta gra?
[#11] Re: TEENAGENT CD PL

@kormix, post #10

dobra juz wiem ;p na 7 :)
[#12] Re: TEENAGENT CD PL

@reenstix, post #9

zobacze co bedzie z wersja z macd... jezeli nie pomoze to wtedy opisze dokladniej moja konf i bedziemy dalej myslec :)
[#13] Re: TEENAGENT CD PL

@reenstix, post #9

Nie pamiętam ale chyba wersję HD odpala się z ikonki, która odpala skrypt, który robi ten przypis i dopiero odpala program. Jak się mylę to bardzo możliwe jest wina naszych zwiech, nie pamiętam nigdy ręcznie robić assigna do TEENAGENTA.

[#14] Re: TEENAGENT CD PL

@kormix, post #11

[#15] Re: TEENAGENT CD PL

@mailman, post #14

na zadnej wersji ie moge zapisac gry... czyli to raczej wina zle skonfigurowanego emulatora... dodaje screen z gry

http://img51.imageshack.us/i/winuae2011012707270179.jpg/
popoludniu dodam screeny ustwien w WinUea
[#16] Re: TEENAGENT CD PL

@kormix, post #15

dodaje screena z konf

http://img593.imageshack.us/i/winuae.jpg/
[#17] Re: TEENAGENT CD PL

@kormix, post #16

No właśnie masz AmiKIT i bez RTG workbencha nie załadujesz. Po co ci wogóle tyle tego RAM'u , tak samo przy grafice. Ściągnij sobie czysty workbench z planet emulation i używaj go do gier które nie działają na RTG. A konfiguracje wybierz sobie gołą A1200 + 8MB Fast i oczywiście ustaw dyski.



Ostatnia modyfikacja: 27.01.2011 17:19:53



Ostatnia modyfikacja: 27.01.2011 17:20:55



Ostatnia modyfikacja: 27.01.2011 17:21:45



Ostatnia modyfikacja: 27.01.2011 17:22:47



Ostatnia modyfikacja: 27.01.2011 17:23:04
[#18] Re: TEENAGENT CD PL

@kormix, post #15

Następnym razem zadaj pytanie we właściwym dziale, bo większość odpowiedziała Ci, że nie mają problemów na prawdziwej Amidze.

[#19] Re: TEENAGENT CD PL

@mailman, post #18

... prawdziwej Amidze

toż to podpada pod trollowanie :)

[#20] Re: TEENAGENT CD PL

@kormix, post #1

Siema! Też mam problem z przejściem do menu w teenagent. Ktoś już wie w czym jest problem? Mam wersję dyskietkową z ppa zainstalowaną na HD. Dopóki nie wcisnę F1 wszystko jest ok.
[#21] Re: Teenagent TheA500 mini
Mam problem z menu w TeenAgencie jeśli chcę wejść do opcji w czasie gry wciskam F1 i pojawia się to co na obrazku i w związku z tym nie mogę zapisać stanu gry, gra działa poprawnie.



Ostatnia aktualizacja: 30.07.2022 15:53:57 przez HERBiUSZ
[#22] Re: Teenagent TheA500 mini

@HERBiUSZ, post #21

Dawno w ta gre gralem, wiec nie pamietam juz. Ktora to jest wersja gry? AGA czy ECS? I skad?
[#23] Re: Teenagent TheA500 mini

@Don_Adan, post #22

Gra jest z ppa.pl
[#24] Re: Teenagent TheA500 mini

@HERBiUSZ, post #21

nie brakuje assignów, albo fontów? Porównaj z inna wersją która jest na ppa


Ostatnia aktualizacja: 30.07.2022 22:41:19 przez Mir3k
[#25] Re: Teenagent TheA500 mini

@Mir3k, post #24

Ok, dzięki za podpowiedź
[#26] Re: Teenagent TheA500 mini

@HERBiUSZ, post #23

Sprobuj dysk 1 pierwszy od tej wersji angielskiej:

link

A jak chcesz polska wersje, to wersje ze strony Urbi-ego.
Exeki od Moka mialy 1 blad. Moze w tym jest akurat problem.
[#27] Re: Teenagent TheA500 mini

@Don_Adan, post #26

A może ten błąd nie jest przypadkowy tylko to zabezpieczenie które w niezłamanej a przegranej grze objawiało sie utrudnieniami mającymi frustrować gracza.
[#28] Re: Teenagent TheA500 mini

@ZbyniuR, post #27

Akurat nie w tym przypadku. To byly exeki stad:

link

I one mialy blad (odd address error).
[#29] Re: Teenagent TheA500 mini
Dla tej gry wystarczyło zrobić przypis do zapisu stanów gry do RAM i działa na gołej CD32 po uruchomieniu z innej płyty z WB.
[#30] Re: Teenagent TheA500 mini

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #29

Możesz pomóc jak poprawnie zrobić zapis aby nie było problemu, oryginalny wpis z TeenAgenta wygląda tak i nie działa.


assign TEENSAVE: ""
cd "Shared:TeenAgent"
TeenAgent
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem