- Amitapetki (277)
- Ciekawostki (231)
- Czasopisma (177)
- Demoscena (25)
- Fotografie (481)
- Humor (189)
- Ikonki (18)
- Książki (56)
- Logosy (63)
- Programy i gry (561)
- Różne (151)
- Rysunki (275)
- Sprzęt (2552)
- Wasze blaty (608)
| 1326_34 |
|
Wszyscy polegliśmy. Koniec imprezy. |
|
zamieścił: Benedykt Dziubałtowski kategoria: Fotografie / Pierwszy Zlot Przyjaciół Wesołego Pierozka 16 marca 2008 data: 17.03.2008 09:02 odsłon: 188
ocena użytkowników: jeszcze nie głosowano
|
| 1326_36 |
|
W drodze powrotnej obserwowaliśmy malownicze zakątki Żor |
|
zamieścił: Benedykt Dziubałtowski kategoria: Fotografie / Pierwszy Zlot Przyjaciół Wesołego Pierozka 16 marca 2008 data: 17.03.2008 09:05 odsłon: 128
ocena użytkowników: jeszcze nie głosowano
|
| 1326.37 |
|
MASTEr tak polubił Żory,że postanowił zostawić tu coś od siebie. |
|
zamieścił: Benedykt Dziubałtowski kategoria: Fotografie / Pierwszy Zlot Przyjaciół Wesołego Pierozka 16 marca 2008 data: 17.03.2008 09:06 odsłon: 110
ocena użytkowników: jeszcze nie głosowano
|
| 1326_38 |
|
Mniej więcej tyle widziałem po zakończeniu imprezy. |
|
zamieścił: Benedykt Dziubałtowski kategoria: Fotografie / Pierwszy Zlot Przyjaciół Wesołego Pierozka 16 marca 2008 data: 17.03.2008 09:07 odsłon: 170
ocena użytkowników: (oceniających: 1)
|
| 1326_39 |
|
Obserwując niczym Galileusz niebo doszliśmy do wniosku, że ten szary śmietnik kojarzy sie nam z pewna osobą. |
|
zamieścił: Benedykt Dziubałtowski kategoria: Fotografie / Pierwszy Zlot Przyjaciół Wesołego Pierozka 16 marca 2008 data: 17.03.2008 09:08 odsłon: 99
ocena użytkowników: jeszcze nie głosowano
|
| 1326_40 |
|
Podkasaliśmy rękawy. Zebraliśmy resztki sił i pchamyyyy. Wszyscy są szczęśliwi no bo wracamy do domu :) |
|
zamieścił: Benedykt Dziubałtowski kategoria: Fotografie / Pierwszy Zlot Przyjaciół Wesołego Pierozka 16 marca 2008 data: 17.03.2008 09:10 odsłon: 134
ocena użytkowników: jeszcze nie głosowano
|
| 1326_41 |
|
Na sam koniec pamiątkowa fotka z jedna z najfajniejszych owieczek. |
|
zamieścił: Benedykt Dziubałtowski kategoria: Fotografie / Pierwszy Zlot Przyjaciół Wesołego Pierozka 16 marca 2008 data: 17.03.2008 09:11 odsłon: 215
ocena użytkowników: jeszcze nie głosowano
|
|
|
Amiga 500 rgb2hdmi + i... (6) |
|
|
Używanie prostego kont... (14) |
|
|
PaulaNET - wifi przez ... (31) » |
|
|
AA3000+ (181) » |
|
|
BeeView (37) » |
|
|
Pixele, piksele (2819) » |
|
|
Hex Pistons 4 - amispo... (95) » |
|
|
Skąd pobrać (10) |
|
|
WarpVision Ext. vs D5... (12) |
|
|
Zapowiedzi nowych gier... (6705) » |