- Amitapetki (277)
- Ciekawostki (231)
- Czasopisma (177)
- Demoscena (25)
- Fotografie (481)
- Humor (189)
- Ikonki (18)
- Książki (56)
- Logosy (63)
- Programy i gry (561)
- Różne (151)
- Rysunki (275)
- Sprzęt (2552)
- Wasze blaty (608)
| Podróż sentymentalna 4 - "Czman 3" |
|
Tym razem oglądamy głowy naszych piłkarzy. Tradycyjny HiRes, a do tego marna, kompromisowa, dziewięciokolorowa paleta. |
|
zamieścił: recedent data: 05.10.2011 16:36 odsłon: 101
ocena użytkowników: (oceniających: 3)
|
| Podróż sentymentalna 5 - "Czman 4" |
|
Te obrazki miały być wyświetlane w trakcie meczu i symbolizować zaistniałe podczas niego sytuacje. HiRes i okropna (z tego co pamiętam to narzucona z góry) paleta. W związku z tym proszę o łagodny wymiar kary :) |
|
zamieścił: recedent data: 06.10.2011 15:59 odsłon: 142
ocena użytkowników: (oceniających: 4)
|
| Podrasowany titlescreen do "Nurka" |
|
Gdy ktoś prosi tak ładnie jak Koyot to nie wypada odmówić :) |
|
zamieścił: recedent data: 31.03.2012 18:02 odsłon: 92
ocena użytkowników: (oceniających: 6)
|
| Dune III - recedent edition |
|
W rzeczywistości (na prawdziwej A500) wyglądałoby to tak (32 kolory). Choć po prawdzie, to musiałbym obrazek jeszcze przekonwertować do 12-bitowej palety. Menusy poprawione, literka "D" poddana ręcznemu antialiasowi (nie chciało mi się już wygładzać pozostałych). |
|
zamieścił: recedent data: 06.06.2012 21:26 odsłon: 157
ocena użytkowników: (oceniających: 8)
|
| Robbo wiecznie żywy :) |
|
Projekty grafiki do klona gry Robbo. Zakładam, że skoro od ponad 10 lat nie było ruchu w temacie to raczej nie zostanie ukończony :) niech więc chociaż powisi w Graffiti. |
|
zamieścił: recedent data: 12.12.2012 08:18 odsłon: 116
ocena użytkowników: (oceniających: 3)
|
| Samotność na planetoidzie :) |
|
Niewielka kobieca postać, a praktycznie cała reszta obrazka to zabawa gradientami i airbrushem. Wiem, że z tymi kraterami trochę przesadziłem, ale ten obrazek ma już swoje lata i poprawianie go prawdopodobnie oprotestowałby konserwator zabytków ;) |
|
zamieścił: recedent data: 12.12.2012 20:31 odsłon: 130
ocena użytkowników: (oceniających: 8)
|
| Dzieło mojego najstarszego :) |
|
Pizza-man ze stówką w ręce, wykonany w Personal Paincie 7.1 pod MorphOS-em. |
|
zamieścił: recedent data: 03.12.2014 21:01 odsłon: 45
ocena użytkowników: (oceniających: 7)
|
| Alternatywna plansza tytułowa do gry Magazyn |
|
Wykonana według najlepszych wzorców :) na tej samej palecie co oryginał. |
|
zamieścił: recedent data: 01.11.2020 10:08 odsłon: 134
ocena użytkowników: (oceniających: 6)
|
|
|
Amiga 500 rgb2hdmi + i... (6) |
|
|
Używanie prostego kont... (14) |
|
|
PaulaNET - wifi przez ... (31) » |
|
|
AA3000+ (181) » |
|
|
BeeView (37) » |
|
|
Pixele, piksele (2819) » |
|
|
Hex Pistons 4 - amispo... (95) » |
|
|
Skąd pobrać (10) |
|
|
WarpVision Ext. vs D5... (12) |
|
|
Zapowiedzi nowych gier... (6705) » |