kategoria: Programy
[#91] Re: GoADF!

@Hexmage960, post #89

na jakim systemie pracujesz nad GoADF?


Ze względów praktycznych jakieś 70% rozwoju to WinUAE w różnych konfigach, edycja źródeł w Notepad++ ze wsparciem dla składni AmigaE. Pozostałe 30% na Amigach 600 i 1200 - zwłaszcza ta pierwsza ma spory udział.
[#92] Re: GoADF!

@vojo, post #91

Dzięki za odpowiedź.
[#93] Re: GoADF!

@BULI, post #90

Właśnie zapłaciłem za licencjęOK
[#94] Re: GoADF!

@Dorian3d, post #93

Właśnie zapłaciłem za licencję


Dzięki, rejestracje z Polski cieszą mnie podwójnie :)
Wysłane.
[#95] Re: GoADF!

@vojo, post #94

Polski program przydałby sie po Polsku
[#96] Re: GoADF!

@Dorian3d, post #95


Polski program przydałby sie po Polsku


Popieram

Tylko że to nudna robota... Śpioch
[#97] Re: GoADF!

@vojo, post #96

A przewidujesz jakieś pliki lokalizacyjne albo coś podobnego? wtedy tłumaczenia lud może sobie zrobić :)
[#98] Re: GoADF!

@MariuszK, post #97

Tak, docelowo ma być obsługa locali systemowych przez locale.library, ale to jeszcze jest poza zakresem następnej wersji.
[#99] Re: GoADF!

@vojo, post #85

Wysyłałeś juz nową wersje zarejestrowanym ?
[#100] Re: GoADF!

@Mariodj, post #99

Ja dostałem nowa wersje.
[#101] Re: GoADF!

@Mariodj, post #99


Wysyłałeś juz nową wersje zarejestrowanym ?

Sprawdź w spamie, było sporo przypadków że tam trafił mój mail, a jak nie dostałeś jakimś cudem to daj znac
[#102] Re: GoADF!

@vojo, post #101

Moja wiadomość też wylądowała w spamie :)
Dzięki za nową wersję! :)
[#103] Re: GoADF!

@Renton, post #102

A ja nie mam, w spamie też nic
[#104] Re: GoADF!

@vojo, post #101

I tak też było. Wydobyte ze spamu. Dzięki :)
[#105] Re: GoADF!

@QUAD, post #103

Wysłałem jeszcze raz, tylko do Ciebie.
Zdaje się że niektóre serwery mailowe bardzo źle traktują maile gdzie adresaci są tylko w UDW, będę musiał inaczej wysyłać aktualizacje.
[#106] Re: GoADF!

@vojo, post #105

Dzięki, teraz jest :)
[#107] Re: GoADF!

@vojo, post #105

Klucz dostałem, dziękuje !
Mam nadzieje, że kiedyś program doczeka się wersji Box !
[#108] Re: GoADF!

@Dorian3d, post #107


Mam nadzieje, że kiedyś program doczeka się wersji Box !

No to byłoby coś, ale niestety na razie takich planów nie ma :)
[#109] Re: GoADF!

@vojo, post #94

Witam, dzisiaj zapłaciłem za licencjęOK
[#110] Re: GoADF!

@vojo, post #108

Bardzo przydatny programik. Szacunek dla autora rozwijanie i ustalenie rozsądnej ceny.
Oby więcej takich kwitków.
[#111] Re: GoADF!

@vojo, post #94

Klucz oraz nową wersję programu otrzymałem, dziękuję!
[#112] Re: GoADF!

@Mariusz M, post #111

Na stronie programu GoADF! została upubliczniona wersja 2.0.2 (build 2934).
W stosunku do wersji 2.0, na życzenie jednego z zarejestrowanych użytkowników została dodana obsługa argumentów CLI (można podać nazwę pliku z obrazem do załadowania).

Ma to tą zaletę, że teraz można skonfigurować GoADF! jako domyślny program dla plików ADF/ADZ/DMS/HFE w managerach plikowych typu Directory Opus.
[#113] Re: GoADF!

@vojo, post #112

OK
[#114] Re: GoADF!

@BULI, post #113

Super robota 👍
Również wykupiłem licencję,tym bardziej, że jest naszej produkcji.
[#115] Re: GoADF!

@wojtek9989, post #114

Dzięki, wysłane super OK!
[#116] Re: GoADF!

@vojo, post #115

Klucz dotarł i działa.
Wielkie dzięki! szeroki uśmiech
[#117] Re: GoADF!

@vojo, post #1

Wrzuciłem wersję poprawkową (2.0.3 build 2966), do ściągnięcia ze strony http://bitplan.pl/goadf/download_pl.html

Główna poprawka to poprawione montowanie plików w w wirtualnych napędach, kiedy w konfiguracji programu jako katalog tymczasowy wskazany był katalog o całkowitej nazwie (pełna ścieżka) liczącej więcej niż 40 znaków. W jednym miejscu przeoczyłem zmianę ze stałego "T:" na konfigurowalny, i następował typowy buffer overflow, wywalając błąd.
[#118] Re: GoADF!

@vojo, post #1

Mała zapowiedź wersji 2.2 GoADF!, której trwają ostatnie testy.

Co nowego?

Najważniejsze:

1) Pełny support dla formatu HFE - odczyt, konwersja do HFE z ADF/ADZ/DMS, montowanie do napędów wirtualnych.
2) Integracja z xvs.library - teraz GoADF! wykryje każdego wirusa bootblokowego i uszkodzony przez wirusa sektor w obrazie dysku, jeszcze zanim go nagrasz na dyskietkę czy zamontujesz w napędzie wirtualnym.
Biblioteka xvs będzie integralną częścią pakietu.

Ponadto:

1) przyspieszenie dekodowania plików HFE (o około połowę)
2) automatyczne tworzenie na podstawie nazwy dysku nazwy tworzonego pliku ADF w opcji disk2adf
3) poprawa kilku błędów :D

Poniżej film z wersji 2.2 (preview) prezentujący wczytanie obrazu DMS, jego konwersję do HFE, następnie wczytanie wczytanie utworzonego obrazu HFE do GoADF i podmontowanie do wirtualnego napędu.
A w drugiej części filmu wczytanie ADF-a utworzonego z dyskietki zarażonej wirusem bootblokowym "Revenge bootloader".



Premiera wersji 2.2 odbędzie się wkrótce (oczywiście w pierwszej kolejności dla zarejestrowanych userów).
[#119] Re: GoADF!

@vojo, post #118

Warto byłoby dodać informacje o postępie konwersji, czy to procentową lub graficzną.
[#120] Re: GoADF!

@vojo, post #118

super !
A kiedy 2.3pl ?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem