kategoria: Programy
[#181] Re: GoADF!

@vojo, post #178

Hej, ode mnie paypal poszedl dzis :).
[#182] Re: GoADF!

@ITU, post #180

Spróbuj wpłacić jeszcze 2-3 razy, może zaskoczy, hehe
W najgorszym wypadku wesprzesz konkretnie finansowo autora

Jak to autor sam oprogramowuje to może mu coś wyskoczyło, na pewno to ogarnie, po wpłacie dostałem bodajże na drugi dzień mailem potwierdzenie wraz z licencją.
[#183] Re: GoADF!

@ITU, post #180

@Itu
klucz + faktura wysłałem na adres d...d@go2.pl w dniu rejestracji, 19 kwietnia o godz 12:15 (z adresu goadf at bitplan.pl ),
potem drugi raz 24 maja o 22:11 z adresu goadf at bitplan.pl oraz z adresu bitplan.pl at gmail.com

Teraz wysłałem jeszcze raz na adresy d...d@go2.pl oraz d.du....ski@edenkomputery.pl z gmaila, mam nadzieję że już dojdzie. Jak nadal nie będzie to wystawię gdzieś do pobrania przez WWW.

Generalnie klucze w 95% wysyłam tego samego dnia, czasem w dniu nastepnym - jeśli ktoś nie dostał to jak najbardziej się upominać, czasem serwery pocztowe odrzucają wiadomości albo trafiają do spamu. Mozna też smsować
609
456
431
[#184] Re: GoADF!

@vojo, post #183

Jest dzięki, z adresu na go2 już dawno nie korzystam ;) OK
[#185] Re: GoADF!

@ITU, post #184

@ITU
wysyłka po płatności PP jest na adres PayPalowy :)

@twardy
wysłane, dzięki!
[#186] Re: GoADF!

@vojo, post #183

Ja swój klucz właśnie dostałem , dzięki !
[#187] Re: GoADF!

@vojo, post #25

Opłata wniesiona. Bardzo fajny program OK .
[#188] Re: GoADF!

@pong777, post #187

Może lamer jestem, ale ten program jest dla mnie DUŻO bardziej intuicyjny w obsłudze niż dotychczasowe rozwiązania jakich używałem do montowania i przeglądania ADF-ów. Więc brawa dla autora.

Wpłaciłem bez mrugnięcia okiem po kilku minutach korzystania z programu, klucz przyszedł wkrótce potem.
[#189] Re: GoADF!

@podstawek, post #188

@podstawek
Dzięki, dużo myślałem nad tym jak to powinno działać żeby było właśnie intuicyjnie, więc cieszy mnie ze ten element jest doceniany :)

@pong777
Klucz wysłany, dzięki za rejestrację!
[#190] Re: GoADF!

@vojo, post #189

Tak mam, śmiga i dziękuje za szybką wysyłkę.

Jeśli umiesz robić device'y to kiedyś marzy mi się gotek.device który będzie potrafił montować pendrive'y włóżone do Goteka jako zwykłe dyski w Amidze nawet jeśli tylko w trybie read only.

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2020 22:51:17 przez pong777
[#191] Re: GoADF!

@pong777, post #190

marzy mi się gotek.device który będzie potrafił montować pendrive'y włóżone do Goteka jako zwykłe dyski w Amidze nawet jeśli tylko w trybie read only

Przez wewnętrzny interfejs stacji dysków lub złącze Disk Drive z tyłu Amigi?
Hmm... szczerze mówiąc na teraz to nie wiem nawet czy to jest możliwe... :/
[#192] Re: GoADF!

@vojo, post #191

Gotek może być jakkolwiek podpięty. Jest już narzędzie którym możemy zrobić "DIR" i "COPY" pod konsolą. I to działa. Ale żeby takiego pliku z pena użyć trzeba go najpierw skopiować do RAM/RAD/DH0 itp.
Jakby ktoś zrobił rasowego dewajsa byłoby super.
[#193] Re: GoADF!

@vojo, post #191

To już jest i działa.
Może nie jest to gotek.device ale gotowy program hxcmount.
Zrobiłem do niego GUI za pomocą GUI4CLI.
Myślę że dla autora GoADF, dodanie obsługi hxcmount będzie proste i szybkie biorac pod uwagę to co już zrobił.
[#194] Re: GoADF!

@Norbert, post #193

Póki co finalizuję wersję 3.0, jeśli kiedyś zanabędę goteka to jak najbardziej się temu przyjrzę, bo faktycznie to może być ciekawe.
[#195] Re: GoADF!

@vojo, post #194

Również zakupiłem licencję z nadzieją na obsługę goteka OK wówczas byłby to mega świetny kombajn szeroki uśmiech
[#196] Re: GoADF!

@lopezpb, post #195


zakupiłem licencję z nadzieją na obsługę goteka

kwestia odczytu plików z pena goteka pojawiła się dopiero dzisiaj, do tej pory nie była w nawet przeze mnie rozpatrywana i póki co nie jest planowana. Mam nadzieję ze jednak nie jesteś zawiedziony :)
[#197] Re: GoADF!

@vojo, post #196

Nie jestem, jest to program z którego często korzystam i jest świetny OK

napisałem to w celach mobilizacyjnych


Ostatnia aktualizacja: 08.06.2020 12:46:31 przez lopezpb
[#198] Re: GoADF!

@vojo, post #196

Może jeszcze opcja wysyłania ADFów z PC via port szeregowy i równoległy i w drugą stronę? PS. Nigdy nie mów nigdy.

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2020 00:18:18 przez pong777
[#199] Re: GoADF!

@pong777, post #198

Nie mówię, że nigdy, ale... już dostaje sygnały że program robi się zbyt skomplikowany. Zobaczymy, na razie jest co robić :)
[#200] Re: GoADF!

@vojo, post #199

Jest intuicyjny i ergonomiczny OK.
[#201] Re: GoADF!

@vojo, post #194

Również kupiłem licencję. Dobra robota OK
[#202] Re: GoADF!

@neuron55, post #201

Dzięki, kluczyk poleciał na @!
[#203] Re: GoADF!

@vojo, post #202

Klucz dotarł.
Dzięki! OK

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2020 23:11:16 przez neuron55
[#204] Re: GoADF!

@vojo, post #1

Na przekór sezonowi ogórkowemu, za kilka dni (celuję w 25.07, ale ciągle spływają jeszcze poprawki tłumaczeń) odbędzie się premiera wersji 3.0 GoADF :) Na początek tradycyjnie będzie dostępny tylko dla zarejestrowanych userów.
Wszystkie błędy zgłoszone przez betatesterów (dzięki wszystkim!) zostały rozwiązane i program bezproblemowo działa już również na OS 4.x :) Program będzie dostępny od razu w co najmniej 13 wersjach językowych :) Poniżej screen z OS 4.1 FE:

[#205] Re: GoADF!

@vojo, post #204

Genialnie :)
[#206] Re: GoADF!

@vojo, post #199

Też mam zarejestrowany i jest taki jaki powinien być, każdy program się rozwija jeśli autor jest wynagradzany za swą pracę
[#207] Re: GoADF!

@vojo, post #204

OK
[#208] Re: GoADF!

@vojo, post #204

SUPER OK
[#209] Re: GoADF!

@BULI, post #208

Wersja 3.0 jest już do pobrania na stronie programu dla wszystkich zarejestrowanych userów - do działania wymaga klucza, wersja publiczna będzie dostępna wkrótce.

Z nowości które ostatecznie dojechały:

Od teraz GoADF może korzystać z różnych wersji językowych - oprócz polskiego katalogu dostępnych jest też kilkanaście innych wersji językowych:
- włoski (by Samir Hawamdeh)
- hiszpański (by Ignacio Gully)
- francuski (by Mickael 'BatteMan' Pernot)
- grecki (by Nikos Pagonis)
- rosyjski (by Mikhail Malyshev)
- fiński (by Joona Palaste)
- niemiecki (by Frank Brandis)
- czeski (by Predseda)
- norweski (by Kolbjorn Barmen)
- duński (by Michael Englyst)
- holenderski (by Folkert de Gans)
- polski (AmigaPL by Krzysztof Donat)
- polski (ISO-8859-2, konwersja z AmigaPL by Mandi)


W tej wersji debiutuje też nowy goadf.device, z pełnym wsparciem dla procesorów 68000.
Ze specjalną dedykacją dla posiadaczy "mocnych" 68000 - wszelkie ACA500, Wichry itp :)

Pozostałe najważniejsze zmiany to:

- możliwość włączenia dodatkowych 4 napędów wirtualnych
- aktywne appwindow (Obrazy dyskietek mogą być "przeciągane" do okna GoADF)
- GoADF! może być zminimalizowane na ekranie WB
- nowy moduł do tworzenia nowych (pustych) plików ADF
- biblioteka reqtools została zastąpiona biblioteką ASL
- wsparcie dla dysków RAD (obrazy mogą być zapisane do RAD: )
- nowe opcje konfiguracyjne
- wsparcie dla systemów NG
- nowe ikony
- poprawki zgłoszonych błędów


Wersja 3.0 dostępna jest na stronie programu http://www.bitplan.pl/goadf





Ostatnia aktualizacja: 02.08.2020 16:28:44 przez vojo
[#210] Re: GoADF!

@vojo, post #209

Dzięki , jak zawsze super update , pobraneOK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem