[#301] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@selur, post #300

No a TUTAJ też niezły szał cenowy... za taką kasę to już można prawie nowe turbo do A600 nabyć...

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2012 17:22:25 przez ITU
[#302] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@ITU, post #301

[#303] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@Dorian3d, post #302

Heh mam identyczny w domu, nie wiedziałem, że taką cenę osiąga
[#304] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@Skiba, post #303

Może ja wystawię dyskietki 3,5" DD za 10 zł/szt. Zarobię jakieś 1000zł pomysł
[#305] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@glichtanski, post #304

Taa.. a ja dorzucę kabel zasilania od PC i napisze nie wiem co to jest i nie wiem czy sprawne, liczę na 600zł !!!
[#306] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@Skiba, post #305

PROSZĘ NIE UMIESZCZAĆ MOJEJ AUKCJI NA FORUM, chyba że cena minimalna zostanie przekroczona. Właśnie wystawiłem obudowę do A500 z ceną minimalną 100 zł. Zobaczymy co się będzie działo na allegro.

I jeszcze dodałem rozszerzenie pamięci do 1MB w A500 bez zegara.

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2012 18:17:27 przez glichtanski
[#307] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@ITU, post #301

Kurczaki, dokładnie za 99 ojro jest nowiuśka ACA-020 z gwarancją.
Ten kabel od monitora to chyba ma złote przewody
Max jaki bym dał za A590 to 250zł i to chyba tylko z sentymentu.
Nadal nie wiem co miała w sobie ta A500 /klik/, tylko nie piszcie że 130 dyskietek, bo wczoraj tyle DD'ków poszło za 29zł.
[#308] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@Robii_k, post #307

Sam tyle dałem za A500 ale tylko z sentymentu i ze względu na bardzo dobry stan samego komputera i oryginalne opakowanie. Niestety zasilacz i myszka nie były oryginalne, ale te które były w zestawie mi odpowiadały. Przypominały mi o mojej Amidze 600 którą dostałem w 1993 r. Ale to tylko sentymenty.

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2012 18:26:34 przez glichtanski

No i jeden licytujący jest, zobaczymy do jakiej ceny dojdą aukcje

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2012 18:33:00 przez glichtanski
[#309] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@selur, post #300

On nie licytował na 600 zł tylko ustawił tyle jako maksymalną. Kolejny przebijał, przebijał aż w końcu wyszedł na prowadzenie dając 700. Ostatni był najbardziej ambitny i wygrał.

Szczerze mówiąc dziwię się waszemu zdziwieniu. Co prawda wartość praktyczna A590 nie jest wielka ale przecież tutaj najważniejsza jest wartość kolekcjonersko - sentymentalna. Z praktycznego punktu widzenia lepiej kupić tablet czy tani laptop niż pakować się w klasyczną Amigę nawet super dopaloną A1200. Kilku kupujących za wszelką cenę chciało mieć te ustrojstwo i sprzedający dzięki temu zarobił. Źle?
[#310] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@conrdd, post #309

Nie dziw się, na okaz kolekcjonerski to temu kontrolerowi brakuje np. oryginalnego opakowania i zestawu instrukcji oraz oprogramowania. Ale z drugiej strony jest to hobby i jeśli komuś bardzo zależy na szybkim wejściu w posiadanie to tyle musiał zapłacić.


Pozdrawiam
[#311] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@Skiba, post #305

[#312] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@Dorian3d, post #311

Ta aukcja z joy'em to chyba jakiś fake, 100 za joy'a nie wiem czy działa
Ogólnie jestem zadowolony z obecnej sytuacji na allegro, gdyż pojawiło się ostatnio dużo sprzętu amigowego, a nie tylko 500'ki ze śmietnika i "1200'ty - nie wiem czy działa".
Przykład piękny M-Tec do 500'ty /klik/ i to od 1 zł.
[#313] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@Robii_k, post #312

TopStar to jeden z gorszych Joysticków z jakimi miałem do czynienia, a przy tym przereklamowany i drogi. Miał wadę konstrukcyjną która powodowała, że pękał środkowy bolec w pałce, która przez to miała luzy wokół własnej osi. Do tego trzeba było zbyt dużo siły do wychylania pałki.

Poza festyniarską, przezroczystą obudową, same minusy.
[#314] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@Duracel, post #313

Fakt, joye do d....y!!!!!!!!!!!
[#315] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@Skiba, post #314

linkpomysłpomysłpomysłpomysłpomysłpomysłpomysłpomysłpomysłpomysłpomysłpomysłpomysłpomysłpomysłpomysłpomysłpomysłpomysłpomysłpomysłpomysłpomysłpomysł

Strona mi rozwala banie

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2012 22:06:16 przez Dorian3d
[#316] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@Robii_k, post #307

O , poszło za 550 zł. Dobra cena, nikt nikogo nie zmusza do licytacji .
Tylko patrzeć jak ktoś zaraz wstawi ACA-020 i poleci za 900 zł.
[#317] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@Dorian3d, post #315

Najbardziej to mu tego metrażu zazdroszczę. Bo cała reszta jest z czasem do skompletowania.


Pozdrawiam
[#318] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@Dorian3d, post #316

Zawsze twierdziłem i nie tylko ja że producent tego fastu za tanio go sprzedaje. Ale taka cena to chyba pierwszy raz się trafiła.


Pozdrawiam
[#319] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@Dorian3d, post #316

Komputery wiszące na ścianie jak obrazy,tego jeszcze nie grali.
[#320] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@RadoslawF, post #318

A cóż to takiego ? Kolega ściąga gierki z neta i sprzedaje na allegro ??? Niech mnie ktoś oświeci
[#321] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@teo, post #319

http://allegro.pl/amiga-1200-i2788260773.html A1200 Big Tower za 2.000 PLN pomysł
Pewnie rozbudowa sporo kosztowała. Większość cen sprzętu Amigowego na allegro napędzają ceny na www.efunzine.com
[#322] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@Art, post #320

dobre pewnie tak, sciagniete z tej strony co odpala sie gre bez ustawiania parametrow uae i takich tam
[#323] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@Art, post #320

Dokładnie tak zgrywa adfy z PC na A500 i stamtąd nagrywa na dyskietki. Osobiście rozpracowywałem już te metode nie raz :D
[#324] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@KLOMB, post #323

nie nie on wysyła ci (te ADFy ?) na maila po zakończeniu aukcji. Czyli kupujesz POWIETRZE ! hahaha:D
[#325] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@KLOMB, post #323

Nie o to chodzi. Wpisz w google:
amiga gry exe
i wybierz pierwszy link z góry...
[#326] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@kjb666, post #325

Takie gotowce są na stronie www.thecompany.pl
[#327] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@KLOMB, post #321

Za 2100, temat był już tu dyskutowany dosyć intensywnie, w takiej cenie mogło by pójść gdyby to Apollo było z 060. Wystawi ze trzy razy i wreszcie puści od złotówki. Tyle że jak ustawi minimum na dwa tysiące to może znowu się nie sprzedać.


Pozdrawiam
[#328] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@Dorian3d, post #315

Wow !
[#329] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@Hubez, post #328

Dziwne, że nie ma A4k, przynajmniej ja nie znalazłem.
[#330] Re: Ceny na Allegro, część 3.

@KLOMB, post #326

Z tego co wiem, nie podajemy takich linków na forum :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem