[#31] Re: PIXEL HEAVEN 2013

@lapusz, post #1

Absolutnym hitem będzie rozgrywka w Lotusa II, w której zwycięzca (hiscore) w nagrodę będzie mógł karnąć się prawdziwym Lotusem! Ja już trenuję :D
[#32] Re: PIXEL HEAVEN 2013

@altcomputing, post #31

Widzę, że nie ja jeden ćwiczę i prawdziwie ambitnie podchodzę to turnieju lotusa.
[#33] Re: PIXEL HEAVEN 2013

@bartekxyz, post #32

:)
[#34] Re: PIXEL HEAVEN 2013

@altcomputing, post #31

Wymagane prawo jazdy? :)
[#35] Re: PIXEL HEAVEN 2013

@kjb666, post #34

Oczywiście nie:)
PS. dałem wywiad:)
http://gry.wp.pl/artykul/wywiad,komputery-flippery-i-kapsle-rozmowa-o-pixel-heaven-2013,6723,1.html
[#36] Re: PIXEL HEAVEN 2013

@lapusz, post #35

Przeczytałem, no i fajnie jest. Ciekawi mnie jak poradzisz sobie z organizacją turniejów i jak będą wyglądać wykłady. Będzie kącik recytatorski z epoki? Przeczyta ktoś napisaną przeze mnie na wagarach "Odę do Joya"? ;)
[#37] Re: PIXEL HEAVEN 2013

@lapusz, post #35

Inicjatywa pierwsza klasa!;) Widzimy się na miejscu;)
Tak BTW: mogę wspomóc swoją CD32;)
[#38] Re: PIXEL HEAVEN 2013

@lapusz, post #35

Czy dasz radę dorzucić turniej SWOSa?
[#39] Re: PIXEL HEAVEN 2013

@Duracel, post #38

Dołączam się do prośby:)
Nie mogłem być na AmiParty więc zostałoby trochę czasu na trening ..;)
[#40] Re: PIXEL HEAVEN 2013

@Duracel, post #38

hmmmm :D Robi się coraz ciekawiej
[#41] Re: PIXEL HEAVEN 2013

@dior, post #40

Hej. Zrobimy SWOSa :)
BTW - pozwólcie, że się podzielę informacją o gościu specjalnym Pixel Heaven 2013. Nasz kraj odwiedzi sam mistrz Fred Raynal - twórca m. in. Alone in the Dark. Nie jest przypadkiem, że zrobi to w czasie Pixel Heaven właśnie:) Info: www.facebook.com/pixelheaven
[#42] Re: PIXEL HEAVEN 2013

@lapusz, post #41

Jeżeli będzie SWOS to super, ale czytam sobie właśnie opis LOW BITS BEATS i muzyków którzy mają tam wystąpić i szczerze powiem, że brak LukHash'a w programie, to olbrzymi brak.

Ten człowiek jest w tej chwili najlepszy jeżeli chodzi o tego rodzaju muzykę, a do tego jest Polakiem i ma doskonałe kompozycje akurat na taką imprezę.
[#43] Re: PIXEL HEAVEN 2013

@Duracel, post #42

LukHash jest autorem muzyki na www.pixelheaven.pl :) zobacz prawy dolny gór na stronie.

A jak się podoba promo video, świeżutkie, dzisiejsze: http://vimeo.com/65767797
[#44] Re: PIXEL HEAVEN 2013

@lapusz, post #41

No to kapitalne wieści, naprawdę znakomite. OK
[#45] Re: PIXEL HEAVEN 2013

@lapusz, post #43

No tak, faktycznie, jest autorem... :) ...ale czy będzie na Pixel Heaven.
Wiem, że nikt nie wie jak on wygląda, bo w każdym nagraniu na YT ma założoną maskę albo kadr ogranicza się do samych rąk na klawiaturze. Może to taki jego pomysł na samego siebie, nie wiem...

...pytanie zasadnicze czy będzie na Pixel Heaven i czy zagra kilka swoich kawałków na żywo?

Promo video podałem już dalej z FB. Wpisuje się idealnie w moje gusta i zakładany klimat imprezy. To tylko potwierdza, że będę się tam czuł tak jakbym z Tobą to organizował ;)
[#46] Re: PIXEL HEAVEN 2013

@lapusz, post #43

Wow, filmik wygląda zarąbiście OK Zapowiada się full professional party, trzymam kciuki i oczywiście się pojawię.

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2013 14:37:27 przez flops
[#47] Re: PIXEL HEAVEN 2013

@lapusz, post #43

Z rozmachem! :D Filmik świetny! OK
Chętnie bym pojechał, ale nie wiem czy sprawy rodzinne pozwolą, zapewne wszystko rozstrzygnie się w ostatnich godzinach przed party...
[#48] Re: PIXEL HEAVEN 2013

@lapusz, post #43

Filmik super :)
[#49] Re: PIXEL HEAVEN 2013

@baderman, post #47

Baderman, daj radę, pół sceny amigowej będzie! :)
[#50] Re: PIXEL HEAVEN 2013

@gorzyga, post #49

O trzeba sie krecic przy imprezie.
[#51] Re: PIXEL HEAVEN 2013

@gorzyga, post #49

A może by się pojawić... Chociaż 2 imprezy jedna tydzień po drugiej? Bez sensu...
[#52] Re: PIXEL HEAVEN 2013

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #30

To brzmi więcej niż dobrze :)
[#53] Re: PIXEL HEAVEN 2013

@madman15, post #51

Dobrze, że nie w jednym terminie. Ja postaram się także być na Xperience w Wałbrzychu.
[#54] Re: PIXEL HEAVEN 2013

@lapusz, post #43

Zajebiste, tylko tyle mogę napisać ok, racja - pokłony - biję czołem o klepisko
[#55] Re: PIXEL HEAVEN 2013

@gorzyga, post #49

Nie bylem na party od 2003? Sy(m)fony w Poznaniu? Z najdzikszą ochotą bym się wybrał, ale czy dam rady, tego nie mogę obiecać :). Są na tym świecie siły wyższe, co to z nimi negocjować ciężko ;)
[#56] Re: PIXEL HEAVEN 2013

@gorzyga, post #53

Czy ktoś ze Śląska ma zamiar jechać? Bo ja się zastanawiam nad wyjazdem, ale samemu to tak średnio...
[#57] Re: PIXEL HEAVEN 2013

@madman15, post #56

Ze Śląska może nie, ale od Częstochowy ja będę jechał. Pewnie pojadę na cały weekend.
[#58] Re: PIXEL HEAVEN 2013

@flops, post #57

@lapusz
Można zabrać Amigi? Będzie miejsce/ochrona na noc?
[#59] Re: PIXEL HEAVEN 2013

@madman15, post #56

Nie jestem ze slaska ale mysle ze dam rade sie z toba zabrac.
[#60] Re: PIXEL HEAVEN 2013

@lapusz, post #1

Pytanie: czy w zwiazku z ostatnimi wydarzeniami majacymi zwiazek z opadami deszczu i powodziami w stolicy, impreza nie jest zagrozona?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem