[#181] Re: PIXEL HEAVEN 2013

@QkiZ, post #180

Fajne foty, fajna rela. Wrzucam na pixelowy FB:)
[#182] Re: PIXEL HEAVEN 2013

@lapusz, post #181

Dzięki:D
[#183] Re: PIXEL HEAVEN 2013

@lapusz, post #181

Lapusz czy myślałeś może nad wrzuceniem relacji z retro stories na kanał youtubowy?
Z miłą chęcią obejrzałbym sobie na spokojnie opowieści o Top Secrecie czy SSie:)
[#184] Re: PIXEL HEAVEN 2013

@kashinho, post #183

Podpisuje się pod tym. Też jeszcze bym raz na spokojnie to obejrzał.
[#185] Re: PIXEL HEAVEN 2013

@QkiZ, post #184

Ja też, zwłaszcza, że straciłem początkowe pół godziny...
[#186] Re: PIXEL HEAVEN 2013

@OSH, post #185

Ja bym to w ogóle obejrzał bo mnie nie było.
Patrząc jak komercyjny miała charakter ta impreza, nie zdziwił by mnie ten materiał na DVD za powiedzmy 50 zeta :)
[#187] Re: PIXEL HEAVEN 2013

@KJB, post #186

Ja wiem, czy komercyjny...w tym wypadku komercyjny to był ten tzw. "Dom Qultury". Pomijam fakt, że zamknąłbym te budę na cztery spusty, bo moim zdaniem przebywanie w niej zagraża zdrowiu.
[#188] Re: PIXEL HEAVEN 2013

@KJB, post #186

Nie był komercyjny. Spodziewałem się wszędzie banerów firm sponsorujących a nic takiego nie było.
[#189] Re: PIXEL HEAVEN 2013

@QkiZ, post #188

Sorry, miałem na myśli ceny. Jeśli na coli wrzucają taką marżę i robią zakaz wnoszenia napojów, to niby dlaczego nie mieliby zarobić na DVD :) Nikt mi nie wmówi że taniej się nie da, bo można chociażby konkurencję z pepsi postawić.
[#190] Re: PIXEL HEAVEN 2013

@KJB, post #189

To już raczej wina tego klubu niż organizatora. Myślę że nie miał wpływu na cenę napojów.
[#191] Re: PIXEL HEAVEN 2013

@QkiZ, post #190

To stoi w bezpośrednim związku z zakazem wnoszenia jakichkolwiek napojów i rewidowaniem przy wejściu - CDQ chciał sobie zarobić. Lapusz nie miał z tym na pewno nic wspólnego.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem