[#31] Re: Decrunch 2015

@alt_, post #30

alt_, wniosek rozpatrzony pozytywnie :)

Zapewniam CDTV i cokolwiek innego (8, 16bit, konsole) o ile tylko ktoś zachce na to produkcję wystawić ;)
[#32] Re: Decrunch 2015

@grxmrx, post #1

Plan konkursów na część otwartą już jest dostępny, a razem z nim także informacje o nagrodach od sponsorów (Sakura IT, wydawnictwo A2 - AMIGA.net.pl oraz sklep BitBerry.pl). Wiadomość w aktualnościach już jest, a także informacje na stronie imprezy.

Plan na Decrunch Party jest jeszcze ustalany i będzie dostępny wkrótce.

Wszelkie sugestie i uwagi mile widziane :)
[#33] Re: Decrunch 2015

@grxmrx, post #32

Czy jest gdzieś jakaś lista rezerwacji stolików itp. Jeśli można, to ja bym przywiózł swoją A3000D.
[#34] Re: Decrunch 2015

@grxmrx, post #32

Ja potwierdzam rezerwację stolika.

Co do turnieju Lotus II - najlepiej jakby był rozgrywany na 1 Amidze na wybranej (lub wylosowanej) planszy, ewentualnie w razie dużego zainteresowania na 2 lub 3 TAKICH SAMYCH maszynach - Lotus w zależności od tego na jakiej Ami jest uruchomiony nalicza w różny sposób punkty.
[#35] Re: Decrunch 2015

@grxmrx, post #1

Rezerwacja stołów, stan na dzisiaj wygląda tak:

Po jednym stole rezerwacja dla grxmrx, Vin0, tomekwojcik, Retrogralnia, Azzorek, Madman15, Rafal-A3000, AceMan, ITU, Norbi, arti_, Jenot, Risc. Rezerwacja 4 stołów dla _alta. To jest póki co minimum, ale jeszcze musimy pomierzyć na miejscu ile dokładnie będzie miejsca po rozłożeniu.

Dajcie znać kto jeszcze chce na Decrunch przyjść ze sprzętem i zarezerwować stół na komputery i monitory do zajęcia na miejscu imprezy, pomoże nam to w ostateczny określeniu ile miejsc i ile stołów potrzebujemy. Jeśli o kimś zapomniałem to przepraszam i dopiszę do listy tylko proszę się przypomnieć tu lub na priv :)

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2015 19:53:20 przez grxmrx

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2015 20:02:42 przez grxmrx

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2015 22:58:37 przez grxmrx

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2015 10:01:18 przez grxmrx

Ostatnia aktualizacja: 03.05.2015 16:13:57 przez grxmrx
[#36] Re: Decrunch 2015

@grxmrx, post #35

Proszę jeden stolik dla mnie OK
[#37] Re: Decrunch 2015

@grxmrx, post #35

Czy mozna cos podeslac na kompo jesli nie mozna dojechac?
[#38] Re: Decrunch 2015

@aszu, post #37

Tak.

Przy okazji, ale też temacie - na Facebooku, na stronie wydarzenia swój udział potwierdziło już 100 osób (zakładam, że przynajmniej połowa z nich się zjawi:).
[#39] Re: Decrunch 2015

@grxmrx, post #38

"klimat giełdy komputerowej" - można przynieś kasety VHS na wymianę? Będą pirackie zestawy gier na kasetach do Spectruma? szeroki uśmiech
[#40] Re: Decrunch 2015

@aszu, post #37

Tak, akceptujemy zdalne dostarczanie produkcji.
Prace należy wysyłać na party@decrunch.org
Deadline na wszystkie prace: 24. maja godz. 18:00.
[#41] Re: Decrunch 2015

@DiskDoctor, post #27

"Rzeszów" się wybiera do Wrocka ?
[#42] Re: Decrunch 2015

@grxmrx, post #38

Gdyby ktoś był już dziś ciekaw jak wygląda lokal czyli niezapełniona sprzętem amigowym :) przestrzeń, w której odbędzie się impreza tak od wewnątrz jak i na zewnątrz to kilka zdjęć można zobaczyć na stronie odbywającej się w tym samym miejscu, ale dwa tygodnie wcześniej imprezy techno Artefact vol.4, a także w artykule na gazeta.pl.
[#43] Re: Decrunch 2015

@grxmrx, post #42

O kur.. zajefajna "gotycka " przestrzeń OK

MaaG^dA
Nie wiem jak inne chłopaki, ale ja odpadam niestety
[#44] Re: Decrunch 2015

@grxmrx, post #42



Widzę, że jedno stanowisko już przygotowane. :) Kto jest tym szczęśliwcem? ;d
[#45] Re: Decrunch 2015

@grxmrx, post #42

Co trzeba zrobić by zaistnieć na imprezie?
Miło by było, spotkać się z wami na żywo, porozmawiać.
[#46] Re: Decrunch 2015

@Kamikadze, post #45

Przyjechać, zapłacić wpisowe, bawić się :)
[#47] Re: Decrunch 2015

@Kamikadze, post #45

Wystawić prace w kompotach :)
[#48] Re: Decrunch 2015

@madman15, post #46

To wchodzę na maxa, do niedzieli rano.
[#49] Re: Decrunch 2015

@ViN0, post #47

A ten kompot to jaki chcesz, średnio czy wysoko parujący. ;P
[#50] Re: Decrunch 2015

@Kamikadze, post #49

Nadal nic się nie zmieniło i zamierzam być.

Pozdrawiam,

Azz
[#51] Re: Decrunch 2015

@Azzorek, post #50

Ja też będę w sobotę
[#52] Re: Decrunch 2015

@grxmrx, post #1

Da radę zrobić na stronie listę potencjalnych chętnych?
[#53] Re: Decrunch 2015

@Jazzcat, post #52

Po kiego?
[#54] Re: Decrunch 2015

@Sokok, post #53

Bo wiedząc, że przyjedzie ten, czy tamten kolega, chętniej sam się zjawię. Ja planuję być.
[#55] Re: Decrunch 2015

@Jazzcat, post #52

Jazzcat, jak zobaczysz przed wejściem granatowego golfa, z którego będzie leciało "Human Traffic", to wiedz, że to ja ;)
[#56] Re: Decrunch 2015

@Jazzcat, post #52

Na fejsbuchu jest :)
[#57] Re: Decrunch 2015

@madman15, post #56

JazzCat cannot into Facebook ;P

Komą, będzie fajnie. Wybiera się masa znanych wam ludziów :)
[#58] Re: Decrunch 2015

@grxmrx, post #42

Mamy kolejnego sponsora - DUOZ Sp. z o.o. - dostawca internetu i serwis komputerowy. Firma, która ufundowała emulator stacji dysków Gotek zajmuje się akcesoriami do Amigi, serwisem serwis płyt głównych (naprawa/wymiana kondensatorów) oraz wybielaniem/malowaniem proszkowym obudów.

Kontakt: jkremski@plusnet.pl - tel. 695 418 658 - (@pong777)
[#59] Re: Decrunch 2015

@grxmrx, post #58

oraz wybielaniem/malowaniem proszkowym obudów


O, to ciekawe. Jakiś link do strony www sponsora by się przydał.
[#60] Re: Decrunch 2015

@grxmrx, post #1

Ze sklepu BitBerry.pl można już zamawiać oficjalne koszulki z logo imprezy dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych. T-shirty są męskie i damskie w cenie od 37 zł do 54 zł w zależności od wariantu wzoru i wybranego materiału. Kolorowa wersja to PRE-ORDER (zamówienia zbierane są do 11. maja 2015) dla której przysługuje rabat 5% na pozostały asortyment.
Odbiór koszulek będzie możliwy na imprezie lub wysyłka pocztą.

Wersja kolorowa


Wersja B/W


Ostatnia aktualizacja: 27.04.2015 10:13:34 przez grxmrx
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem